marcelirv33
28.09.12,13:05
Prosím Vás vedel by mi niekto pomôcť z vypracovaním podnikatelského plánu na kozmetický salon do školy? Veľmi pekne ďakujem!
pepsikova
28.09.12,20:45
..fuha!..škola určite dala presné pravidlá, podľa ktorých musí podnikateľský plán byť vypracovaný..a to nemáme..a dostali ste aj školenie k tomu, určite..a učiteľka predmetného predmetu vás určite navedie, čo a ako..nevrav, že nie, vlani som to absolvovala...nie je to ťažké, chce to len chuť a fantáziu...a na nete nájdeš predlohy, aj pomoc...trochu roboty budeš mať s výpočtom ,dotáciou, účtovníctvom-ale to sa v škole učíte...

...daj do google-tu cez poradu...
marcelirv33
29.09.12,08:53
Áno dala nám štruktúru podla ktorej som si sama vypracovala svoj podnikatelský plán ale vrátila mi ho tak preto prosím o pomoc.ďakujem
marcelirv33
29.09.12,08:57
potrebujemto v utorok odovzdať.prosím pomôžte mi ak vám pomôže poslala by som vám môj pod.plán a mohli by ste sa na to pozrieť
pepsikova
29.09.12,09:05
potrebujemto v utorok odovzdať.prosím pomôžte mi ak vám pomôže poslala by som vám môj pod.plán a mohli by ste sa na to pozrieť..

..svoj podnikateľský zámer musíš pri maturitnej skúške obhájiť..teda obkecať, ak sa ťa spýtajú na detaily, musíš vedieť, čo a ako máš napísané a mať o tom aj predstavu..preto nie je dobré, aby ti to robil niekto iný...daj si tu do vyhladávača "podnikatelský zámer kozmetický salon"..a klikni na google..vyhodí ti asi 20 zámerov, prečítaj a prispôsob si svoj..
avalik
29.09.12,09:57
Áno dala nám štruktúru podla ktorej som si sama vypracovala svoj podnikatelský plán ale vrátila mi ho tak preto prosím o pomoc.ďakujem

ak si PP vypracovala podla zadanej struktury, ku ktorym castiam mala ucitelka vyhrady?