Ivka 2102
29.09.12,21:04
Ahojte,prosím,vie mi niekto poradiť?Počula som,že v TYCHY v PL sú nejaké trhy,kde sa dá nakúpiť aranžersky a floristický tovar ?

Dakujem a prajem vela radosti v srdiečku a vela lasky.
lujza.j
29.09.12,19:32
Ivka 2102
29.09.12,21:05
Lujzi,dakujem za linky,potešili ma :-)
neviete nahodou,či tam je podmienkou nakupu živnostensky list?

Dakujem a prajem čarovny večer Ivka
lujza.j
30.09.12,15:21
Lujzi,dakujem za linky,potešili ma :-)
neviete nahodou,či tam je podmienkou nakupu živnostensky list?

Dakujem a prajem čarovny večer Ivka
skús pozrieť podmienky predaja ak tam také niečo v tých linkoch je, až tak detailne som to nekukala....ak tam je kontaktný mail skús tam napísať...;)
Ivka 2102
02.10.12,14:31
Lujzi,ahojik,partala som v tych linkoch,ale k ničomu som sa nedopatrala :-(.
Neviem,či toto nie su iba dajake velkoobchody s kvetmi.Ja som počula,že tam by malo byt dajake trhovisko tak ako trebars v Jablonke,v tešíne,v targu a na nom by mali predávate pre aranžerov a floristov umele kvety,sušinu,stuhy....atd.Už tu sedim hadam 4 hodky a nič som tu nevypatrala.
Ty nevieš o tom nič bližšie?

Dik a prajem ti vela radosti v srdiečku.Pa
lujza.j
02.10.12,14:42
jekaterina25
07.11.17,07:51
Ahoj. Ja chodím do Tychoch pravidelne. Sú tam skutočne krásne veci a ceny sa nedajú porovnávať so SVK. Nakupujú tam najmä kvetinári a potom to tu predávajú aj s 200 % rabatmi. Aj viac. Sú tam rôzne druhy obchodov. Malé obchodíky, kde sa dajú kúpiť rôzne sošky, poháriky a iný dekoračný materiál. Ale aj plno stúh, orgánz, kvetov-či už živých či umelých a rôzny iný dekoratívny materiál. Je tam aj burza, kde sú otvorené stánky. V niektorých obchodoch sa dá nakupovať iba na faktúru (čo zrejme potrebuješ mať nejakú živnosť alebo firmu). Ale vo väčšine obchodoch sa dá nakupovať aj bez toho normálne. Skutočne sa tam oplatí zájsť. V každom ročnom období sa tam nachádzajú iné veci. Teraz tam budú vianočné stromčeky, rôzne lampáše a podobne. Ale aj veci do záhrady ako celý rok. My tam chodíme v soboty o tej cca 4-5 ráno, lebo neskôr je tam dosť ľudí a dlhšie trvá, kým sa dostaneš na radu.