Mandzino
30.09.12,22:37
Potrebujem sa odlíšiť od konkurencie. Možno máte rovnaký problém. Jednoducho, finančne dostupné reklamky ponúkajú tie svoje klasické balíky, z ktorých vám vytvoria "originálnu" reklamu. A potom človek zistí, že jeho reklama nie je vôbec taká úžasná, akú mu slubovali. Pozerám, že podobnou stratégiou oslovuje zákazníka aj konkurencia. Príde mi to také strašne fádne a už nechcem zase mínať peniaze (nemám ich príliš na rozhadzovanie - mnohí ma pochopia) na niečo, čo ma v konečnom dôsledku vôbec neodlíši (hoci viem, že moje produkty majú potenciál byť iné)...
Akú máte skúsenosť vy? ďakujem za radu!!! Jednoducho chcem, aby si ľudia spojili moju "reklamu" automaticky s naším produktom...
russ
30.09.12,21:12
Neviem na čo sa stažujete. Odlíšiť sa môžte iba kvalitou Vášho produktu, reklamky ( hlavne tie malé ) Vás jedine zviditelnia, urobia Vám grafiku atd. no rozhodujete sa Vy či prácu prijmete a zaplatíte. Potom už funguje len ruka trhu, či Vás po odskúšaní produktu budú ľudia akceptovať. Pokial hej Vdaka reklamke Vás vedia identifikovať. Nemôžte sa však spoliehať, že vedia robiť zázraky za minimalne fin. ohodnotenie. Za málo penazí, málo muziky.

S pozdravom Imro
Indeed
01.10.12,01:47
Aké je teritorium posobnosti Vašej firmy ?

Lokálné ? Regionalné ? Celorepublikové ? Medzinárodné ? Globalné ?

Podľa toho treba prisposobiť celý marketing a aj reklamu.
GePe-Kastel
23.04.13,21:56
Dobrý deň,
napíšte mi, prosím, na publicvnemy@gmail.com
Bude Vás to zaujímať....
S pozdravom
M.K.