Ferik77
01.10.12,12:33
Dobrý deň, potreboval by som poradiť. Otvoril som si novú firmu s.r.o. Zo štatistického úradu mi došla obálka s dotazníkom, kde mám vyplniť nejaké bludy.. Musím to vyplniť? Existuje na to nejaká povinnosť zo zákona? V liste, ktorý do obálky priložili je napísané, že mám povinnosť vyplniť a odoslať im to do 14 dní. Došlo to obyčajnou poštou.. Nemám na to chuť.. Ďakujem za radu.
bodliak
01.10.12,10:38
>> kde mám vyplniť nejaké bludy...
Ja to tak robím. Vyplním nejaké bludy a tradaaaá...
Nevenujem tomu viac ako 2 minuty.
Tweety
01.10.12,10:40
Dobrý deň, potreboval by som poradiť. Otvoril som si novú firmu s.r.o. Zo štatistického úradu mi došla obálka s dotazníkom, kde mám vyplniť nejaké bludy.. Musím to vyplniť? Existuje na to nejaká povinnosť zo zákona? V liste, ktorý do obálky priložili je napísané, že mám povinnosť vyplniť a odoslať im to do 14 dní. Došlo do obyčajnou poštou.. Nemám na to chuť.. Ďakujem za radu.
Ak to nedošlo doporučene, nič nerieš, pretože ak raz už vyplníš, výkazov sa nezbavíš.
blavaciko
01.10.12,12:58
povinnost ti vyplyva zo zakona, ALE statisticky urad posiela normalnou postou, takze podla mna "ti do schranky nic od nich neprislo a nic si neprevzal"
ale inak sa ztotoznujem s nazormi nadomnou, ak im to posles raz, budes im to posielat do konca zivota... a aj tak len bludy...
najlepsie je, ked ti vola pani zo stat uradu, ze ci by si nemohol do tych koloniek napisat nieco ine, lebo im to potom nesedi to tabulky... :DDD