veve24
01.10.12,17:54
Ahojte :)
Mam taku otazku- u nas doma sa nikdy len tak nejedavala surova zelenina. Ovocie, to ano, velmi casto, ale zelenina nikdy, iba varena. Teraz sa ale chcem zdravsie stravovat a dala som si ciel, ze kazdy den zjem porciu surovej zeleniny. Lenze problem je v tom, ze mi to vobec nechuti!
Viem, ze k hlavnym jedlam existuje mnozstvo salatov ale chcela som sa spytat na nejaky rychly a jednoduchy zeleninovy recept, ktory by bol vhodny napriklad na desiatu/olovrant a zaroven aj zasytil. Bolo by fajn, keby neobsahoval milion pat ingrediencii, ale len par. Dakujem :)
A este by ma potesili vase tipy, ako sa vy nutite k jedeniu zeleniny, ked je tolko inych, chutnejsich moznosti :)
MarcoM
01.10.12,16:17
Pár receptov mám -Recept č. 1 - 4- 6 paradajok; recept č. 2 - 2-3 ks uhoriek + polka cibule. Recept č. 3. - nastrúhaná mrkva + nastrúhané jablko. Mňa ako chlapa to síce zasýti na 1 hodinu. Niekedy na 1,5 hodiny ale tak, ženy nejako lepšie znášajú hlad :)
lujza.j
01.10.12,16:31
http://www.porada.sk/t99187-zdrave-salaty.html
http://www.porada.sk/t7399-zeleninove-recepty.html
Teraz sa ale chcem zdravsie stravovat a dala som si ciel, ze kazdy den zjem porciu surovej zeleniny. Lenze problem je v tom, ze mi to vobec nechuti! (http://www.porada.sk/t7399-zeleninove-recepty.html)
ak ti niečo nechutí.....:rolleyes:
mne ked nechutia slimáky nebudem ich jesť ani sa neprinútim....
Antea
01.10.12,16:33
Pár receptov mám -Recept č. 1 - 4- 6 paradajok; recept č. 2 - 2-3 ks uhoriek + polka cibule. Recept č. 3. - nastrúhaná mrkva + nastrúhané jablko. Mňa ako chlapa to síce zasýti na 1 hodinu. Niekedy na 1,5 hodiny ale tak, ženy nejako lepšie znášajú hlad :)
Uhorka a paradajka na kocky, syr tiež. Keď dáš Fetu ani soliť nemusíš. Ak mám hrudku trochu posolím a desiata je hotová. Kapustu zvyknem trochu zabariť, aby zmäkla, pridávať tam môžeš čo chceš. Ja napr. cibuľu konzumujem len vtedy keď som doma. Karfiol aj kaleráb sa dá jesť bez všetkého, na jar hrášok, mladá mrkvička. Však si sama určite nájdeš tie správne kombinácie.
avalik
01.10.12,16:37
ved si vezmi desiatu/olovrant ako zvycajne ale v polovicnej porcii a k tomu zjedz zeleninu - nemusis robit salaty - mrkva, kalerab, uhorka, paradajka, redkvicka, salatovy list, ... - to vsetko sa da jest aj samostatne ... a salat si mozes urobit na veceru
MarcoM
01.10.12,16:42
Antea (http://www.porada.sk/member.php?u=34435): Nekaz mi to chcela hard core surovú zeleninu a ty jej to tam ešte dochucuješ :D
premiko
01.10.12,16:56
ja som schudol 26 kg aj vdaka tomu ze som znacne zmenil zivotospravu a pohyb, ja som sa zeleninu naucil najskor jest mixovanu, doslova na kasu, neskor som presiel cisto na odstavovac, teraz pijem odstavnenu zeleninu, cvikla, uhorky, zeler , mrkva , kapusta... zamilovany som do cukety, staci mi rozmixovana, k tomu pohanka alebo pseno ... neviem sa dozrat .. obcas k tomu pecene kuracie masko ... :)
Paula
01.10.12,17:00
A žalúdok v chaose, nevie, či skôr tráviť zeleninu, pohánku alebo mäsko :)
Paula
01.10.12,17:31
I toto tu už bolo: S chuťou zjedený rezeň ublíži telu menej, než s odporom zjedená surová nastrúhaná mrkva ;).
Tomu verím, pokiaľ niekto zo zdravotných dôvodov ten rezník naozaj nemôže.
Slayer666
01.10.12,17:47
Preco mas pocit, ze surova zelenina je zdravsia? Podla mna je to len romanticka predstava, ktorej niekto podlahol natolko, ze si to zabudol uverit empiricky.

Co som sa ja docital, tak z mrkvy najviac betakarotenu (co bude jeden z hlavnych dovodov, preco ju jest z hladiska vyzivy) tvoj organizmus ziska tak, ze sa poriadne uvari a potom este popuci. Cize najlepsie jedlo z tohto pohladu je asi ten tunisky salat houriya, ci ako sa to vola. Spenat je takisto vyzivnejsi, pokial ide o zelezo, ked sa uvari. Tie protirakovinove srandy v cervenych paradajkach sa najlepsie vraj uvolnia a absorbuju, ked sa tepelne upravi. Baklazan je, samozrejme, surovy uplne nejedly (mozno aj mierne jedovaty?).

Nepoznam ziaden tradicny recept na surovu zeleninu okrem nejakych salatov, ktore sa jedia ako priloha - tym myslim cely svet. Zaujimam sa o svetovu kuchynu a jednoducho vsade prevlada a vzdy prevladala varena zelenina. Mozno by nebolo na skodu naozaj sa prehrabat vo vedeckych casopisoch a najst vyskumy, ktore sa tym zaoberaju a pozriet sa na vysledky. Totiz znie to tak romanticky, ze jeme tu zeleninu v tom najprirodzenejsom stave, tak, ako ju matka priroda zamyslala. Ibaze zabudame na jednu velmi velmi velmi klucovu vec: ta paradajka nie je zamyslana pre nas, ale pre tu novu rastlinu, ktora z nej vyrastie, ked opadne. Drahej matke prirode je uplne ukradnute, ci je tam vsetko pre Homo sapiens. Teda ten surovy stav vobec nemusi byt pre nas najlepsi.

Jeden zaujimavy clanok: http://www.scientificamerican.com/article.cfm?id=raw-veggies-are-healthier
wagner
01.10.12,19:35
Ja som si zvykla jesť napr. rajčiny tak, že si ich prekrojím, pokvapkám olivovým olejom, pridám trochu grilovacieho korenia od vitany - pre chuť, ale veľmi málo, lebo je to slané. A jem buď samé, alebo s chlebom.Uhorky tiež buď postrúham a spravím si šalát s troškou soli, balzamikoveho octu a zjem. Buď samé, alebo k jedlu. Mrkvu veru ani surovú nejem, ani mi nechýba. Ja mrkvu moc nemusím, trochu uvarenej v polievke. Papriku si pripravím tak ako rajčiny. S týmto si vystačím, pokiaľ je úroda zeleniny doma. Jedz to, čo Ti vyhovuje a čo Ti chutí. Neznamená, že musíš jesť tony surovej zeleniny.
osky
01.10.12,19:48
ked ti nechuti,nemusis ju jest.skus ju pit-skus si odstavovat najprv iba mrkvu,tu maju radi i deti,zvladne ju uplne kazdy, jej stava je sladka,
neskor si k nej pridaj nejaku paradajku,ale tak ,aby ti to neprerazalo chut mrkvy,zvykat si musis postupne.
potom miesaj aj s inou zeleninou-najprv sladsou/cvikla,kapusta,cukina,redkvicky/,potom i pikantnejsou/petrzlen,zeler-staci kusok/.
stavu si mozes odstavit na cely den a drzat v chladnicke-tu neplati to co pri ovoci,ze stava ma byt cerstvo vylisovana,zeleninova staci ak je cerstva kazdy den a nepride o vitaminy pocas toho dna.
davkuj si 3 porcie denne,zmiesane s vodu v pomere:2 diely stavy plus 1 diel filtrovanej vody a do toho 2-3 kvapky dobreho za studena lisovaneho oleja.
vlakninu ti doda i varena zelenina,ovocie ,strukoviny....takze neboj sa ze to nebude kvalitne.da sa zit aj cisto na stavach-su taki ludia.a zdravsi ako my.
nevzdaj to!drzim ti palce.na zdravie!!!
osky
01.10.12,19:50
myslim ze mrkva je najvhodnejsia na zaciatok,som prekvapena,ze ti nachuti
myara
01.10.12,19:54
to je sranda, ja zase ani za svet nemozem jest zeleninu varenu, velmi mi vadi taka nasladla chut (mrkva, kalerab, kel), zeleninu jem hlavne surovu bez akychkolvek dochucovadiel, rajciny, papriku, kalerab, mlady hrasok, mrkva, uhorka, tie sa daju jest bez problemov, len tak
wagner
01.10.12,20:12
to je sranda, ja zase ani za svet nemozem jest zeleninu varenu, velmi mi vadi taka nasladla chut (mrkva, kalerab, kel), zeleninu jem hlavne surovu bez akychkolvek dochucovadiel, rajciny, papriku, kalerab, mlady hrasok, mrkva, uhorka, tie sa daju jest bez problemov, len tak
Ja tiež tú mrkvu moc nemusím, ani surovú, ani varenú. Je pre mňa dosť sladká. Samozrejme, že kaleráb jem len surový, do polievky dávam jednu mrkvu a dva petržleny. Nič iné. Hrášok jem surový, alebo do zemiakového šalátu iba zohriaty zálevom na zemiaky, keď ho vyberiem z mrazáku.
vinco111
02.10.12,08:53
Jediny sposob, ktory poznam, ako sa donutit jest nieco co ti velmi nechuti je nemat na vyber nic lepsie.
danushka
02.10.12,09:10
Nuž a ja zjem akúkoľvek zeleninu v akomkoľvek stave, ale najviac mi to šmakuje, keď je k tomu mäsko a kľudne to môže byť aj pečený bôčik. :)
Tweety
02.10.12,09:11
škoda, že nie je tu už smejo, lebo by si si ho zaslúžila
MarcelkaT
02.10.12,09:15
Danushka,súhlasím s Tebou, aj ja zjem hocijakú zeleninu a môže byť aj mäsko.
veve24
02.10.12,10:29
Dakujem vam vsetkym za odpovede, aj tie ohladom vitaminov. Hlavny dovod preco som sa pytala je ten, ze sa snazim chudnut (nebojte sa, ziadna dieta, naozaj sa stravujem zdravo a pravidelne 5x denne a viem, ake dolezite su bielkoviny, maso a jogurty jem obycajne, nie nizkotucne, keby mal niekto potrebu so mnou pozdielat informacie o nebezpecnosti a neucinnosti diet : ) ) No ale preco som sa pytala na tu zeleninu- lebo nou chcem nahradit sladkosti a take to vyzieranie pri telke. Zistila som, ze jej prednost je v tom, ze ju clovek tazko rozzuje, cim sa vytvara dojem, ze zje viac pri minimalnych kaloriach. Takze preto som sem dala tu otazku a prosila som o osvedcene kombinacie na tento ucel. dakujem, ak vam este nieco napadne, mozte este pisat, otazku nechavam otvorenu.
premiko
02.10.12,10:43
Dakujem vam vsetkym za odpovede, aj tie ohladom vitaminov. Hlavny dovod preco som sa pytala je ten, ze sa snazim chudnut (nebojte sa, ziadna dieta, naozaj sa stravujem zdravo a pravidelne 5x denne a viem, ake dolezite su bielkoviny, maso a jogurty jem obycajne, nie nizkotucne, keby mal niekto potrebu so mnou pozdielat informacie o nebezpecnosti a neucinnosti diet : ) ) No ale preco som sa pytala na tu zeleninu- lebo nou chcem nahradit sladkosti a take to vyzieranie pri telke. Zistila som, ze jej prednost je v tom, ze ju clovek tazko rozzuje, cim sa vytvara dojem, ze zje viac pri minimalnych kaloriach. Takze preto som sem dala tu otazku a prosila som o osvedcene kombinacie na tento ucel. dakujem, ak vam este nieco napadne, mozte este pisat, otazku nechavam otvorenu.

a preto sa mi najviac prave k tej telke :) osvedcila rozmixovana zelenina, do malej misky, ochutit a vyzierat ...

a ako spominaju i ostatni, mäsa sa netreba bat, len dodrzat pomer cca 80:20, mysli sa vizualne nie na vahu ... :D
Slayer666
02.10.12,11:45
Dakujem vam vsetkym za odpovede, aj tie ohladom vitaminov. Hlavny dovod preco som sa pytala je ten, ze sa snazim chudnut (nebojte sa, ziadna dieta, naozaj sa stravujem zdravo a pravidelne 5x denne a viem, ake dolezite su bielkoviny, maso a jogurty jem obycajne, nie nizkotucne, keby mal niekto potrebu so mnou pozdielat informacie o nebezpecnosti a neucinnosti diet : ) ) No ale preco som sa pytala na tu zeleninu- lebo nou chcem nahradit sladkosti a take to vyzieranie pri telke. Zistila som, ze jej prednost je v tom, ze ju clovek tazko rozzuje, cim sa vytvara dojem, ze zje viac pri minimalnych kaloriach. Takze preto som sem dala tu otazku a prosila som o osvedcene kombinacie na tento ucel. dakujem, ak vam este nieco napadne, mozte este pisat, otazku nechavam otvorenu.

Pokial ide o sladkosti, tam je to jednoduche - prestan ich kupovat. A ak mas chut na sladke, tak si daj predsavzatie, ze budes jest iba kolace, ktore si sama napecies alebo cerstve ovocie, najlepsie kupene na trhu, lebo to chuti uplne inak. Tym dost znizis prijem cukru. Samozrejme aj jablkovo-makova alebo jablkovo-orechova strudla je lepsia nez tarte Tatin alebo baklava, lebo v nich je strasne vela cukru a v strudli len minimum staci a aj tej muky je tak naozaj smiesne mnozstvo.

Ked fakt musis nieco zakusnut, tak maso alebo vajcia. Cize moze byt klobasa a pod. Ale hlavne sa snaz varit co najchutnejsie a co najrozmanitejsie, to je tiez dobra prevencia pred najazdmi na sladkosti a podobne veci. Jedno stastie je, ze sladkosti su stale hnusnejsie, takze cloveku ani velmi nechybaju. No ked sa kvalitne najes naobed, nebudes potrebovat ziadne zakusky, to je moja skusenost.

Cez leto sa mi osvedcila minestrone pred kazdou cyklistickou turou a to mi stacilo az do vecere - asi znak toho, ze to bol kvalitny obed a to som mal len tu polievku (no v nej lyzica stala). Ked si to tak rozoberies, je tam toho naozaj vela - vylupana fazula, zelena a/alebo zlta fazulka, spenat, mangold, mlady patizon alebo ina vhodna letna tekvica (male cukety mozu byt), baklazan, cibula, paradajky, susene hriby, k tomu dalej moze ist aj mrkva, kusok zelerovej vnate, ci aj stonky, vodnica, ak ju zozenies (ja som nemal to stastie), hrasok, nejake zvazky petrzlenu, trochu salvie ci tymianu a potom sa zvykne dat zopar mladych zemiakov a nakoniec este trochu cestoviny - v niektorych krajoch sa zvykne dat aj pesto uplne nakoniec, ked sa ostavi (nie z obchodu, ale cerstvo pripravene v maziari) - cize este cesnak, vela bazalky, olivovy olej a mozno aj kvalitny zrejuci syr (oriesky sa nedavaju). Cize mas tu viac druhov strukovin, viac druhov listovej zeleniny, viac druhov korenovej zeleniny, huby, nejaky ten zemiak a cestovinu atd. a to vsetkych farieb.

Vykasli sa na surovu zeleninu, je zdravsia varena. A snaz sa jest vela listovej (to neznamena len salaty!) aj rozne druhy plodovej atd. Skratka co najviac zeleniny, dostatok masa (aj cerveneho, aj tucneho). Obmedz cukor a skrobovite veci (hlavne bielu muku), obmedz chlieb atd. A ked nieco zakusovat, tak radsej maso alebo vajcia, pripadne zeleninovy salat. Najtazsie je asi dat tymto veciam nejaku kazdodennu formu. Vsetky sa daju pripravit tak, aby boli chutne. Najtazsie je tieto napady najst, zozbierat, usporiadat a zostavit si chutny, zmysluplny jedalnicek.

Taktiez je uzitocna fyzicka aktivita. Su debaty, ze ci je uzitocnejsie aerobne alebo anaerobne cvicenie (ja sa skor priklanam k tomu druhemu), ale vsak mozes robit oboje. Dobry silovy program (cize anaerobny - aj ked tie drepy su dost aerobne:)) mas tu:
http://stronglifts.com/
No a popri tom mozes behat, bicyklovat alebo tak. Na co si dokazes spravit cas. Samozrejme, budes musiet jest viac, lebo vyhladnes pri tom, len nech je to zelenina a maso, nie cestoviny, chlieb a kolace.
lujza.j
02.10.12,15:07
pri telke chrumkaj mrkvu, zamestnáš sa dlho ...dlho sa žuje;) ale inak je dobrý kaleráb, ovocie sa na večer neodporúča pre cukor, ale ja ked mám cukrovú krízu tak jablko,alebo tú mrkvu...to mám doma stále. ovocie doobeda.
myara
02.10.12,19:30
Jediny sposob, ktory poznam, ako sa donutit jest nieco co ti velmi nechuti je nemat na vyber nic lepsie.

na mna toto vobec nezabera, ja som radsej hladna
myara
02.10.12,19:36
Pokial ide o sladkosti, tam je to jednoduche - prestan ich kupovat. A ak mas chut na sladke, tak si daj predsavzatie, ze budes jest iba kolace, ktore si sama napecies alebo cerstve ovocie, najlepsie kupene na trhu, lebo to chuti uplne inak. Tym dost znizis prijem cukru. Samozrejme aj jablkovo-makova alebo jablkovo-orechova strudla je lepsia nez tarte Tatin alebo baklava, lebo v nich je strasne vela cukru a v strudli len minimum staci a aj tej muky je tak naozaj smiesne mnozstvo.

Ked fakt musis nieco zakusnut, tak maso alebo vajcia. Cize moze byt klobasa a pod. Ale hlavne sa snaz varit co najchutnejsie a co najrozmanitejsie, to je tiez dobra prevencia pred najazdmi na sladkosti a podobne veci. Jedno stastie je, ze sladkosti su stale hnusnejsie, takze cloveku ani velmi nechybaju. No ked sa kvalitne najes naobed, nebudes potrebovat ziadne zakusky, to je moja skusenost.

Cez leto sa mi osvedcila minestrone pred kazdou cyklistickou turou a to mi stacilo az do vecere - asi znak toho, ze to bol kvalitny obed a to som mal len tu polievku (no v nej lyzica stala). Ked si to tak rozoberies, je tam toho naozaj vela - vylupana fazula, zelena a/alebo zlta fazulka, spenat, mangold, mlady patizon alebo ina vhodna letna tekvica (male cukety mozu byt), baklazan, cibula, paradajky, susene hriby, k tomu dalej moze ist aj mrkva, kusok zelerovej vnate, ci aj stonky, vodnica, ak ju zozenies (ja som nemal to stastie), hrasok, nejake zvazky petrzlenu, trochu salvie ci tymianu a potom sa zvykne dat zopar mladych zemiakov a nakoniec este trochu cestoviny - v niektorych krajoch sa zvykne dat aj pesto uplne nakoniec, ked sa ostavi (nie z obchodu, ale cerstvo pripravene v maziari) - cize este cesnak, vela bazalky, olivovy olej a mozno aj kvalitny zrejuci syr (oriesky sa nedavaju). Cize mas tu viac druhov strukovin, viac druhov listovej zeleniny, viac druhov korenovej zeleniny, huby, nejaky ten zemiak a cestovinu atd. a to vsetkych farieb.

Vykasli sa na surovu zeleninu, je zdravsia varena. A snaz sa jest vela listovej (to neznamena len salaty!) aj rozne druhy plodovej atd. Skratka co najviac zeleniny, dostatok masa (aj cerveneho, aj tucneho). Obmedz cukor a skrobovite veci (hlavne bielu muku), obmedz chlieb atd. A ked nieco zakusovat, tak radsej maso alebo vajcia, pripadne zeleninovy salat. Najtazsie je asi dat tymto veciam nejaku kazdodennu formu. Vsetky sa daju pripravit tak, aby boli chutne. Najtazsie je tieto napady najst, zozbierat, usporiadat a zostavit si chutny, zmysluplny jedalnicek.

Taktiez je uzitocna fyzicka aktivita. Su debaty, ze ci je uzitocnejsie aerobne alebo anaerobne cvicenie (ja sa skor priklanam k tomu druhemu), ale vsak mozes robit oboje. Dobry silovy program (cize anaerobny - aj ked tie drepy su dost aerobne:)) mas tu:
http://stronglifts.com/
No a popri tom mozes behat, bicyklovat alebo tak. Na co si dokazes spravit cas. Samozrejme, budes musiet jest viac, lebo vyhladnes pri tom, len nech je to zelenina a maso, nie cestoviny, chlieb a kolace.


nekupovat sladkosti vobec nie je take jednoduche, ako sa zda, ja som bola doslova zavisla na sladkom, den som zacinala s 10 Fidorkami, alebo 2 velkymi cokoladami, a x-krat som si povedala, ze uz nic nekupim, ale nikdy som to nesplnila, jednoducho ta tuzba bola ovela silnejsia, a kedze som aj mimoriadne prieberciva, tak som bola ochotna cestovat cez pol mesta, kvoli nejakej veci, na ktoru som mala chut
a nakoniec sa mi podarilo nejest sladke vyse 3 mesiacov vdaka porodu, lebo som velmi chcela kojit, a uplne som vytlacila tuzbu po sladkom, lebo som nechcela, aby malo moje babo nejake problemy, nakoniec som ani skoro vobec nekojila, ale sladke aj tak nejem, a ku vobec mi nechyba, dokonca v obchode ani nejdem cez ulicku, kde su sladkosti, dufam, ze mi to vydrzi uz navzdy :)
lujza.j
02.10.12,19:42
nekupovat sladkosti vobec nie je take jednoduche, ako sa zda, ja som bola doslova zavisla na sladkom, den som zacinala s 10 Fidorkami, alebo 2 velkymi cokoladami, a x-krat som si povedala, ze uz nic nekupim, ale nikdy som to nesplnila, jednoducho ta tuzba bola ovela silnejsia, a kedze som aj mimoriadne prieberciva, tak som bola ochotna cestovat cez pol mesta, kvoli nejakej veci, na ktoru som mala chut
a nakoniec sa mi podarilo nejest sladke vyse 3 mesiacov vdaka porodu, lebo som velmi chcela kojit, a uplne som vytlacila tuzbu po sladkom, lebo som nechcela, aby malo moje babo nejake problemy, nakoniec som ani skoro vobec nekojila, ale sladke aj tak nejem, a ku vobec mi nechyba, dokonca v obchode ani nejdem cez ulicku, kde su sladkosti, dufam, ze mi to vydrzi uz navzdy :)
nechcem ťa raniť , ale myslím, že nie:( ale ak to opäť príde skús to udržať v primeranej miere, ale nahradiť to ovocím;) alebo daj čokinu s veľkým množstvom kakaja:)
myara
02.10.12,19:52
nechcem ťa raniť , ale myslím, že nie:( ale ak to opäť príde skús to udržať v primeranej miere, ale nahradiť to ovocím;) alebo daj čokinu s veľkým množstvom kakaja:)

a ja aj tak verim, ze ano :) lebo toto je moj velky uspech, doteraz to bolo vzdy cielene, ze a od dnes uz nejem sladke, a cely den som sa tryznila pomyslenim na to, ze si to nemozem dat, a to ma ubijalo, teraz ma to ani nenapadne
lujza.j
02.10.12,19:55
a ja aj tak verim, ze ano :) lebo toto je moj velky uspech, doteraz to bolo vzdy cielene, ze a od dnes uz nejem sladke, a cely den som sa tryznila pomyslenim na to, ze si to nemozem dat, a to ma ubijalo, teraz ma to ani nenapadne
poznám to;) na mňa chuť na sladké prišla po rokoch...nedalo sa to ovládať a to som JO disciplinovaná, pokiaľ som nezožrala Milu ani zaspať som nemohla.....teraz si občas niečo hodím do huby, aby som zas tak nedopadla.....;)
osky
02.10.12,20:37
s tymi sladkostami a nahradami je to ako ked moj muz chce rezen a ja mu miesto toho dam spenat-neuspokoji ho,tak dam mu este jogurt,ale on chce rezen.zje este hrozienka,alebo kus syra,to i ono,no nakoniec aj tak musi mat ten rezen,hoci uz ma v sebe ovela viac kalorii ako keby sme hned boli urobili to,co mu chuti-to je len priklad,ale takto to bolo u nas.takze dnes,ked mam ozaj nezvladnutelnu chut,ziadne nahradky.dam si kusok,alebo kupim od Almatura nejake lepsie sladkosti,hrozienka a tak... a mze byt.
normalne klasicke sladkosti s bielym cukrom vsak nekupujem-zo zasady,pre zdravie,nie koli linii.
takto je to i s vyprazanim-dame si raz zacas,aby sme neslintali ked to dakde zacitime,ale neprehaname a drzime sa principu 90 percent zdravsie a 10 percent na obcasne prehresky.
misoft
02.10.12,20:41
Zo všetkej zeleniny mám najradšej mäso. :D:D (Hláška mojej 3/4).
Slayer666
02.10.12,20:48
Zo všetkej zeleniny mám najradšej mäso. :D:D (Hláška mojej 3/4).

A z listovej tabak?
misoft
02.10.12,20:52
Listovú som "jedol" ja :D, ale prešiel som na "syntetickú" stravu http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif.
korela
02.10.12,22:38
Mozog potrebuje cukor. Ja som vyradila cukor, ak, tak iba med. Banán. To je taká prvá pomoc.
Antea
03.10.12,18:43
Antea (http://www.porada.sk/member.php?u=34435): Nekaz mi to chcela hard core surovú zeleninu a ty jej to tam ešte dochucuješ :D
Ja nemám problém všeličo pochrúmať, ale začať nejako musí, však stačí soľ, prípadne trochu oleja ak robí šalát posypať nejakými bylinkami a hneď to lepšie chutí:)
bettylou
06.11.12,18:18
Ja cesnak, bo ho čuc za klobasu
bettylou
06.11.12,18:21
K telke si môžeš pripraviť tanier: nakrájané uhorky, paradajky, paprika, mrkva reďkovka, šampióny, kapusta... čo práve máš doma. Dá sa aj avokádo, ale treba dočkať kým dozreje, nezrelé je o ničom. Zahrýzaj si v rozličnom poradí a objavíš celkom nové chute. Niektoré sú fakt úžasné.
taiko
06.11.12,18:27
No ja tu jeden receptík pre Teba mám. Ver mi ja som poriadny mäsožrút, ale za týmto sa stále zalizujem až za ušiskami :D. ( a to som ich mal na výške druhé najväčšie v krúžku ).
Vyskúšaj pozrieť tuto http://www.jedloakopriatel.sk/zeleninove-ranajky/
Varíš to len tak dochrumkava a potom všetky vitamíny ostanú zachované.
taiko
06.11.12,18:45
šťavy môžem odporučiť, v šťave vypijem aj kombinácie, od ktorých by som utiekol. (uhorka, kapusta, redkvička, cervena repa) :-)
DanielaSL
06.11.12,18:55
Ja sa veru k zelenine nútiť nijako nemusím....zjem všetko čo príde, varené aj surové....ale tento šalátik mám mimoriadne rada..aj keď teda je trocha kalorický.
Maltský šalát.
hlávková kapusta, mrkva, soľ a doma vyrobená majonéza...v horšom prípade aj z obchodu
Kapustu nakrájaš natenko....mrkvu postrúhaš na jemnom strúhadle, zmiešaš všetko aj s majonézou a posolíš. Treba nechať vychladiť.
lofr
20.11.12,09:08
Ak ti nieco nechuti, a jes to nasilu, nieje to zdrave.

Surova zelenina nieje az tak zdrava, problem je, ze sa neda tak dobre pozuvat, respektive trva to velmi dlho. Ovocie postacuje jest.
Koniec koncov, to ze ti nechuti, nieje len tak. Ovocie chuti samo o sebe.

Ja zo surovej zeleniny pravidelne jedavam len kyslu kapustu a poradim ti super salat:
100g kyslej kapusty
posyp ju kari korenim z mlynceka kotanyi
posyp ju trochou kajanskeho korenia (podla chuti)
posyp ju susenym cesnakom, alebo este lepsie, roztlacenym cerstvym
posyp ju petrzlenovou vnatou (mozes aj susenou)
(nepovinne - ale dobre to chuti - posyp ju aj trochou tanduri masala - indicke grilovacie korenie, rozdrt zdibku rimskeho kminu a nasyp tam aj ten, a zdibku muskatoveho orecha)
nakoniec
do 10g za studena lisovaneho repkoveho oleja (z Lidla) rozmiesaj 1/4-1/3 CL kurkumy , zalej tym kapustu a vsetko dobre pomiesaj.

Cim lepsiu kyslu kapustu pouzijes, tym lepsie tento salat chuti. Ta z obchodu sa nerata, minimalne stupavska zo suda z trhu, ale idealne domaca. ;-)
Dovolujem si tvrdit, ze tento salat v zdravotnych ucinkoch predci akykolvek salat zo surovej zeleniny, a pre crevo je to doslova balzam. :-) Nemaju ho radi ani paraziti a navyse, doplna probiotika. :-) Proste dokonalost sama o sebe. ;-)