b.taff
01.10.12,19:04
Čaute, dopredu sa ospravedlňujem, ak som zle zaradil tému, no stala sa mi nepríjemná vec. V piatok 21.9. sme v škole dostávali prihlášky na maturitu, no ja som odvtedy v škole nebol, pretože som chorý. A dnes som si spomenul, že tie prihlášky sa mali odovzdávať do konca septembra. A teraz som vystresovaný, či ju ešte budem môcť odovzdať a či budem pripustený k maturite. Neviete ako to je?
buchač
01.10.12,17:14
Neviem síce .....

Ale inak ???
Neblbni , nestresuj ...dnes je predsa len 1.10. , nemyslíš ?
Šak ospravedlnený kvôli chorobe by si mal byť...
Zbehni za triednym/ou ... iné riešenie asi neexistuje ...
buchač
01.10.12,17:17
hehehhehe......už hej ..........:-)....a to som na lištu ešte pozeral , že ktorého to vlastne je ...
avalik
01.10.12,17:25
245/2008 Z. z.Zákon o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov


§ 75
Prihlásenie žiaka na maturitnú skúšku

(1) Žiak posledného ročníka príslušného vzdelávacieho programu študijného odboru v strednej škole alebo štvrtého ročníka vzdelávacieho programu šesťročného študijného odboru v konzervatóriu do 30. septembra písomne oznámi triednemu učiteľovi predmety, ktoré si na maturitnú skúšku zvolil. Žiak so zdravotným znevýhodnením oznámi aj spôsob vykonania maturitnej skúšky.
(2) Žiak posledného ročníka príslušného vzdelávacieho programu študijného odboru v strednej škole alebo štvrtého ročníka vzdelávacieho programu šesťročného študijného odboru v konzervatóriu, ktorý dobrovoľne koná maturitnú skúšku z ďalšieho predmetu, do 30. septembra písomne oznámi triednemu učiteľovi predmet, ktorý si na skúšku zvolil. Žiak so zdravotným znevýhodnením oznámi aj spôsob vykonania maturitnej skúšky z ďalšieho predmetu.
(3) Zmenu predmetov alebo zmenu spôsobov vykonania maturitnej skúšky alebo dodatočné prihlásenie podľa odsekov 1 a 2 žiak písomne oznámi triednemu učiteľovi najneskôr do 15. októbra; riaditeľ školy môže v osobitných prípadoch, najmä ak ide o dlhodobý pobyt v zahraničí, zdravotný stav, povoliť iný termín, najneskôr do 31. januára.


ak je predpoklad, ze budes chory dlhsi dobu zavolaj tr. ucitelovi a dohodni sa na sposobe dorucenia prihlasky (dorucia rodicia, posles postou doporucene)
b.taff
04.10.12,19:56
Za odpovede ďakujem.
dunlop007
07.10.12,16:30
nestresuj je to v poriadku