alzbeta79
02.10.12,07:17
chcela by som sa opýtať, či je niečo také ako zmluva o budúcej zmluve za účtovné služby s účinnosťou od....
Ja viem, len o tom, že večšina účtovníkov funguje na základe sporostredkovania služby za účtovníctvo alebo na základe mandátnej zmluvy.
Vedeli by ste mi pomôcť s touto zmluvou o budúcej zmluvy, ako má takáto zmluva vyzerať poprípade mi dať link na nejaký vzor?...
Ďakujem a prajem pekný deň :-)
účtovníčka_prešov
02.10.12,12:40
ja som sa stretla so zmluvou o uzavretí budúcej zmluvy o prenájme priestorov odvolávali sa na § 50a Občianskeho zákonníka.
alzbeta79
02.10.12,12:43
Ďakujem.... omrknem to :-) Prajem pekný deň.
tictac7
02.10.12,12:49
chcela by som sa opýtať, či je niečo také ako zmluva o budúcej zmluve za účtovné služby s účinnosťou od....
Ja viem, len o tom, že večšina účtovníkov funguje na základe sporostredkovania služby za účtovníctvo to hádam nie! veď oni nič nesprostredkovávajú, oni službu poskytujú.... alebo na základe mandátnej zmluvy.
Vedeli by ste mi pomôcť s touto zmluvou o budúcej zmluvy, ako má takáto zmluva vyzerať poprípade mi dať link na nejaký vzor?...
Ďakujem a prajem pekný deň :-)

a prečo to riešiš zmluvou o budúcej zmluve? Veď v zmluve uveď, že účtovníctvo bude vedené od obdobia, ktoré začína 1.1.2013 a hotovo.