mosaicx
02.10.12,12:57
Dobry den,
chcel by som sa spytat: Rad by som rozbehol vlastny internetovy obchod s elektronikou, bielou, ciernou, atd.

Moja otazka znie: Treba aby som kazdy jeden tovar ktory tam chcem ponukat mal nakupeny z velkoskladu a niekde uskladneny? To mam kupit z kazdeho druhu chladnicky 3-4 kusy do zalohy pre istotu ci ako? Ved to by stalo neskutocne peniaze na rozbeh.

Dakujem za pomoc s tymto.
tictac7
02.10.12,11:04
nič nemusíš mať vopred zakúpené. Len musíš mať zazmluvnené ceny a termíny dodávok od Tvojho dodávateľa, aby si Ty vedel zákazníkovi dodržať stanovený termín dodania a cenu.
mosaicx
02.10.12,11:19
Takze ak si zakaznik objedna chladnicku, idem do skladu, zoberem ju na fakturu, poslem ju zakaznikovi, ten zaplati, mne pridu peniaze a ja idem zaplatit fakturu dodavatelovi?
Ci to by bol asi ideal takto co? :)
Ferdosondo
02.10.12,11:27
Takze ak si zakaznik objedna chladnicku, idem do skladu, zoberem ju na fakturu, poslem ju zakaznikovi, ten zaplati, mne pridu peniaze a ja idem zaplatit fakturu dodavatelovi?
Ci to by bol asi ideal takto co? :)
Tak to by si už chcel úplne bez peňazí. Spočiatku budeš platiť pri prebraní tovaru. Po určitej dobe na faktúru.
mosaicx
02.10.12,11:36
Cize az ked si vo velkosklade vytvorim istu doveru voci mne ano? :)

Ok, a vsetky operacie pri tomto podnikani treba klasicky prehnat cez program POHODA 2012?

A posledna vec: to mam ist do skladu, vypytat si ich kompletnu ponuku a prepisat si ju na web (resp. to co
z ich ponuky budem chciet predavat)?

Dakujem.
mosaicx
04.11.12,21:48
halo halo...???
blavaciko
04.11.12,23:00
Cize az ked si vo velkosklade vytvorim istu doveru voci mne ano? :)
samozrejme, ved ty tiez nebudes davat zakaznikovi na fakturu, ci?

Ok, a vsetky operacie pri tomto podnikani treba klasicky prehnat cez program POHODA 2012?
ano, zozen si uctovnika

A posledna vec: to mam ist do skladu, vypytat si ich kompletnu ponuku a prepisat si ju na web (resp. to co
z ich ponuky budem chciet predavat)?
no napriklad aj tak sa da

Dakujem.

v texte...