semirko
02.10.12,15:21
Firma my postavila dom na kľúč, dostala zaplatené. Dom je v katastrofálnom stave od strechy, fasády, kanalizácie, kúrenie, ploty atď. Ako je firma postihnuteľná, keď som nútená všetko nanovo prerobiť. Na šojke my bolo povedaná, že ak firma stavia dom na kľúč nie je postihnuteľná? Prosím o poradenie. Ďakujem
tictac7
02.10.12,13:26
Firma my postavila dom na kľúč, dostala zaplatené. Dom je v katastrofálnom stave od strechy, fasády, kanalizácie, kúrenie, ploty atď. Ako je firma postihnuteľná, keď som nútená všetko nanovo prerobiť. Na šojke my bolo povedaná, že ak firma stavia dom na kľúč nie je postihnuteľná? Prosím o poradenie. Ďakujem

Máš nejaký preberací protokol? Spíš a hlavne nafoť všetky závady a reklamuj ich.
Každá firma je postihnuteľná.... je fakt, že súdy pracujú pomaly, ale raz sa možno dočkáme....
Braňo
02.10.12,13:30
a z akého dôvodu si takúto prácu zaplatil?
tictac7
02.10.12,13:32
...tiež dobrá otázka :-)
semirko
02.10.12,13:41
Som sama a v čase stavby som bola v nemocnici a práce sa platili zálohovo. Teraz sa ukazujú postupne všetky závady, padá strecha, padajú ploty, naoko bolo všetko fajn a ja ako žena veľa veciam nerozumiem. Potrebujem aby my preplácali práce nanovo, ale začína s tým byť problém