wagner
02.10.12,19:00
Keďže Richard nereaguje na moje prechádzajúce otázky, tak pridávam novú tému. Snáď ma konečne vyslyší. Som tu možno hodinu a už ma dva krát odhlásilo. Stalo sa mi, že som išla čítať do schránky správu a pokiaľ som napísala a chcela odoslať, už som bola odhlásená. To mám tu byť iba neprihlásená, alebo sa dá s Tým niečo aj robiť.
Richard
02.10.12,19:03
Robí to niekomu aj v iných prehliadačoch ako je Firefox?

Ja napríklad používam Chrome a nemám s týmto žiaden problém.
Rozalka
02.10.12,19:31
Používam Google Chrome, odhlasuje ma neustále.
betka631
02.10.12,19:34
Ja používam Firefox a vôbec ma neodhlasuje.
lapejko
02.10.12,19:38
mňa nie, s Google Chrome nemám problém.
misoft
02.10.12,19:51
wagner, kočka - otázka na telo bez straty desiatky :D - pri prvotnom prihlásení si zaškrtla políčko/okienko Zapamätať? Inak by to nemalo odhlásiť po pár minútach nečinnosti, ak je tam zelená "kvačuha"
Dáša_
02.10.12,19:54
wagner, kočka - otázka na telo bez straty desiatky :D - pri prvotnom prihlásení si zaškrtla políčko/okienko Zapamätať? Inak by to nemalo odhlásiť po pár minútach nečinnosti, ak je tam zelená "kvačuha"

ja ho začiarkujem pravidelne a nepomáha.

používam firefox, windows xp a už som raz upozorňovala, že odkedy mám tieto problémy, tak vpravo vedľa prvého príspevku je odkaz na Superstretko Porada 2012
misoft
02.10.12,20:33
Aj ja mám a neodhlasuje ma.
misoft
02.10.12,20:34
Ešte otázka - Windows XP a s SP3? Alebo len SP2.
KEJKA
03.10.12,05:18
wagner, kočka - otázka na telo bez straty desiatky :D - pri prvotnom prihlásení si zaškrtla políčko/okienko Zapamätať? Inak by to nemalo odhlásiť po pár minútach nečinnosti, ak je tam zelená "kvačuha"
toto základné pravidlo ovládame, už sme to zdôrazňovali aj v iných témach, a stále niekto spochybňuje, či je políčko zaškrtnuté.
áno, je, používam IE, meno, heslo, zapamatať-áno, po pár minútach nečinnosti na stránke ked znova kliknem na nejakú tému, tak som odhlásená a musím sa prihlásiť znova....................a znova..............a znova.
ak vystihnem tých pár minút /teda neviem aký je limit/ tak OK, pracujem bez odhlásenia, ale ja Poradu mám zapnutú a riešim si svoje pracovné a iné nepracovné veci, niekedy sa zdržím pri nich a Porada sa zatiaľ "odmení" odhlásením.
Iné stránky mi to nerobia.
Takže dajte už konečne niekto návod ako to vyriešiť.
tiež mám vpravo odkaz na superstretko.
jozefIK
03.10.12,05:24
Ja používam Firefox a stále ma odhlasuje, nepomáha "zaškrtávanie", po čase ma odhlási ...
Paula
03.10.12,05:37
Lidka, v limite to nebude, pri IE môžem byť hodiny "nečinná" a neodhlási ma.
Halli
03.10.12,05:41
ja používam operu už 8 rokov...predtým mi to nerobilo, teraz ma stále odhlasuje, lezie mi to na nervy :o
Tweety
03.10.12,05:42
Aj ja mám chromý gúgl, a neodhlasuje ma,
Dáša_
03.10.12,06:19
pridávam obrázok o čom hovoríme, že máme vpravo jednu tému. Objavenie sa témy na tomto mieste sa viacmenej prekrýva s obdobím, keď ma začalo odhladovať. Ale samozrejme to môže byť náhoda
maja
03.10.12,09:08
Vidím, že témy z odhlasovaním pribúdajú a problém ostáva, mne robí všetko to o čom sa tu píše, robím v mozille firefox od začiatku, nastavenia nemenené....
luja5
03.10.12,10:41
Sledujem túto tému, aj keď nemám popísané problémy - používam mozillu firefox. Som však zvedavá, v čom by mohol byť problém, lebo čo u mňa zatiaľ nie je, neskôr môže byť (?:rolleyes:?) ...
Nandrolon
03.10.12,10:46
používam na notebooku firefox 15.0.1 a win 7 home a ODHLASUJE MA.
v práci na PC firefox 15.0.1 a win 7 prof. a ODHLASUJE MA.

- nechce sa mi skúšať dávať nejakú starý firefox, ale mám dojem že od verze 14 to robí práve on....

edit: prv mi to nikdy nerobilo, bol som stále prihlásený, aj keď som vypnul PC, však práve preto to tam zaškrtnem, teraz behom 10 minút odídem na inú stránku, vrátim sa a musím sa znova prihlásiť....
Rozalka
03.10.12,10:49
Dnes som si povedala "a dosť!" dala som vymazať celú históriu aj s heslami.
Nanovo som si pootvárala stránky, kde je treba zadať nejaké heslo.
Poznáte to: pri novom zadaní hesla sa Google Chrome opýta, či uložiť heslo?
tak mne po zadaní hesla na Porade je možné zadať "zapamätať" len dole, v chlieviku, na hornej lište obvyklá otázka zmizla a som tam, kde som bola - opäť odhlasuje.
Dáša_
03.10.12,11:07
hmm, lenže sa tu spomínajú aj iné prehliadače. A naviac, stránok, kde som prihlásená stále je viac. A tie sú v pohode, neblbnú.

Ja som všetky heslá mazala už dávno a nepomohlo to.
Nandrolon
03.10.12,11:45
chodím na ďalších 6-8 fór, kde som stále prihlásený, robí to iba na PORADE ....
wagner
03.10.12,18:00
Ale odhlási aj tak. A už ma to nebaví stále zaškrtávať. Je to jedno, fajka nefajka, odhlási aj tak
wagner
03.10.12,19:35
pepsikova
03.10.12,19:44
Sledujem túto tému, aj keď nemám popísané problémy - používam mozillu firefox. Som však zvedavá, v čom by mohol byť problém, lebo čo u mňa zatiaľ nie je, neskôr môže byť (?:rolleyes:?) .....

..ja sem tiež nakúkam, u mňa fičí furt, neodhlasujem sa nikdy,ani samosato nie...ale ako vravíš-čo nebolo,môže byť...len riešenie zatiaľ nikto nedal, čím to je, čím to je a ako to napraviť...lebo čo nevidieť to niekoho dobre nasjeduje a vykašle sa furt prihlasovať a dookola...nebude to mať nejaký súvis so súbežnou registráciou na face klikom na F z porady?...?..alebo z face na poradu?..
wagner
03.10.12,19:51
..

..ja sem tiež nakúkam, u mňa fičí furt, neodhlasujem sa nikdy,ani samosato nie...ale ako vravíš-čo nebolo,môže byť...len riešenie zatiaľ nikto nedal, čím to je, čím to je a ako to napraviť...lebo čo nevidieť to niekoho dobre nasjeduje a vykašle sa furt prihlasovať a dookola...nebude to mať nejaký súvis so súbežnou registráciou na face klikom na F z porady?...?..alebo z face na poradu?..

Ja na face nechodím, takže u mňa to nebol určite problém. Ale myslím si, že sa na to pozrel Richard - pozri prvý príspevok
KEJKA
05.07.13,20:20
tak už sa na chybu prišlo .................. a už neodhlasuje. Dokonca ma automaticky prihlási, len čo natiahne stránku.
Super. a ďakujem
Dáša_
06.07.13,06:46
Presne tak, aj u mňa je od včera všetko v poriadku. Srdečná vďaka :)