baumax
02.10.12,22:18
Potreboval by som poradit kusok, nejde o nic zlozite, prejdem k veci:

Kamarat ponuka dobre tipy ludom, ma na to web, kde tie tipy zobrazuje. Za tip si pyta smiesnych 10 Eur.
Tie tipy mu fantasticky vychadzaju mimochodom, takze ludia su velmi spokojni (aj ja :)

Normalne mu posielaju peniaze na ucet v banke, alebo na moneybookers (internetova penazenka)

1. je to nelegalne? takto sa obohacovat od ludi ? myslim, ze ked im ponuka dobre tipy a v podstate neplati ziadne dane statu ani nic podobne, pretoze nema na to ziadnu zivnost ani nic ... takze ako to je ? Moze ho niekto za to s prepacenim "zjebat" ?

On proste berie cash od ludi za nieco .. nieco im ponuka ...

Vobec nemam sajnu, ako to je ... podla mna to v podstate nejaky problem nie je ... ci ano? ved napr. bazos.sk - tam si ludia medzi sebou ponukaju rozne tovary, sluzby ... je tam cena, clovek zaplati, dostane to ... nikto tam tiez nic statu neplati, ziadnu dan ... napr. doucovanie matematiky ... za hodinu 20 eur, ok .. dohodnute ... a funguje to tak a stat s tym nema ziaden problem ...

na porovnanie: doucovanie matiky, mam vedomosti, posuvam ich dalej ... tipy ... mam dobre tipy posuvam ich dalej ...

z tohoto hladiska mi to pripada uplne rovnake ...

velmi pekne dakujem za odpoved
blavaciko
02.10.12,22:27
zabudas na to ze aj to doucovanie matematiky na bazosi bez papierov je nelegalne... takze "kamos" bud nech sa zlegalizuje, alebo odklada na pokutu a ked bude mat cash 3319,- € tak ma nasetrene a moze pokracovat kym na neho nedojdu priatelia zo zivnostenskeho uradu
nokia007
02.10.12,23:44
nech to robi napr. cez takuto stránku http://www.jaspravim.sk/?gclid=CJTjz9vO47ICFQu7zAodansA5Q

a môze byť kludný...
baumax
03.10.12,05:21
zabudas na to ze aj to doucovanie matematiky na bazosi bez papierov je nelegalne... takze "kamos" bud nech sa zlegalizuje, alebo odklada na pokutu a ked bude mat cash 3319,- € tak ma nasetrene a moze pokracovat kym na neho nedojdu priatelia zo zivnostenskeho uradu
ahoj ... takze tie stovky inzeratov vsade po Slovensku, o doucovani matematiky, jazykov a podobne - tak vsetci ti ludia si maju pripravit na pokutu a na danovu kontrolu? vsetci to robia verejne. Mne to pripada smiesne toto
baumax
03.10.12,05:23
nech to robi napr. cez takuto stránku http://www.jaspravim.sk/?gclid=CJTjz9vO47ICFQu7zAodansA5Q
a môze byť kludný...
on ma vlastny web, umiestneny na zahranicnom serveri, so Slovenskom ten web nema nic spolocne, jedine to, ze je tam text v Slovencine. Tak neviem, ci to jakspravim je na mieste, ale dikes.
Braňo
03.10.12,05:33
neviem prečo tvrdíš, že štát s tým nemám problém - keďže sa jedná o nelegálne podnikanie a nelegálny príjem.
baumax
03.10.12,05:36
neviem prečo tvrdíš, že štát s tým nemám problém - keďže sa jedná o nelegálne podnikanie a nelegálny príjem.
a ma s tym stat problem? videl si niekde v tejto nasej republike, aby niekto, kto doucuje studenta matematiku napriklad na strednu skolu, aby bol za to stihany a platil pekne pokuty statu? ved o tom pisem
tictac7
03.10.12,05:50
a ma s tym stat problem? videl si niekde v tejto nasej republike, aby niekto, kto doucuje studenta matematiku napriklad na strednu skolu, aby bol za to stihany a platil pekne pokuty statu? ved o tom pisem

...a si presvedčený, že tí ľudia naozaj tie peniaze nezdaňujú?
Ice dive
03.10.12,05:53
a ma s tym stat problem? videl si niekde v tejto nasej republike, aby niekto, kto doucuje studenta matematiku napriklad na strednu skolu, aby bol za to stihany a platil pekne pokuty statu? ved o tom pisem


no len zabúdaš na jednu vec... ten čo doučuje matiku za 20€/hodinu... koľko môže tak zarobiť do mesiaca??? čiže ak ho budú "kefovať" tak veľa z neho nevyžmýkajú... ak by doučoval tak cca 2 hodiny denne tak zarobí 800 € mesačne t.j. 8000 € ročne... (cez prázdniny sa nedoučuje...) t.j. štátu unikne cca 1520 € na dani z príjmov... resp. ak ten doučovateľ použije 40 % paušálne výdavky tak len 912 € za rok...

koľko tipov posunie tvoj kamoš za smiešnych 10 € za deň... nech len 10 tipovať môže 7 dní v týždni t.j. za rok môže zarobiť 36400 € takže podstatne zaujímavejší balík pre štát na zdaňovanie + neviem či sa náhodou nejedná o hazard t.j. ešte vyššie dane... takže kamoš je pre daňovákov určite zaujímavejší ako nejaký študák, čo doučuje matiku...
baumax
03.10.12,05:59
...a si presvedčený, že tí ľudia naozaj tie peniaze nezdaňujú?
ano som, sam som doucoval Xkrat matiku a co mam znamych, tiez sem tam niekto doucuje
a myslis, ze akoze davaju ludom blocky a vedu si uctovnictvo? smejem sa ...
blavaciko
03.10.12,06:00
ahoj ... takze tie stovky inzeratov vsade po Slovensku, o doucovani matematiky, jazykov a podobne - tak vsetci ti ludia si maju pripravit na pokutu a na danovu kontrolu? vsetci to robia verejne. Mne to pripada smiesne toto

ano, presne tak, tie stovky inzeratov, tak ti vsetci co to robia bez papierov, to robia nelegalne... hlavne nezabudnime, ze tych zakonov moze byt porusenych viac, pretoze to je neopravnene podnikanie, kratenie dane z prijmu, neodvadzanie zdravotnych a socialnych odvodov, atd atd...

k uvedenej webstranke sa nevyjadrujem, podla mojho osobneho nazoru by aj tam mali mat skoro vsetci zivnost, ale tu ich "zmluvu o sprostredkovani" som nevidel...
baumax
03.10.12,06:02
no len zabúdaš na jednu vec... ten čo doučuje matiku za 20€/hodinu... koľko môže tak zarobiť do mesiaca??? čiže ak ho budú "kefovať" tak veľa z neho nevyžmýkajú... ak by doučoval tak cca 2 hodiny denne tak zarobí 800 € mesačne t.j. 8000 € ročne... (cez prázdniny sa nedoučuje...) t.j. štátu unikne cca 1520 € na dani z príjmov... resp. ak ten doučovateľ použije 40 % paušálne výdavky tak len 912 € za rok...

koľko tipov posunie tvoj kamoš za smiešnych 10 € za deň... nech len 10 tipovať môže 7 dní v týždni t.j. za rok môže zarobiť 36400 € takže podstatne zaujímavejší balík pre štát na zdaňovanie + neviem či sa náhodou nejedná o hazard t.j. ešte vyššie dane... takže kamoš je pre daňovákov určite zaujímavejší ako nejaký študák, čo doučuje matiku...
s tymto suhlasim ... ja len ze ako moze niekto dokazat niekomu kolko presne zarobi? kamos prijima peniaze aj na moneybookers, ten so Slovenskom nema nic spolocne a ani nebude mat .. rovnako mu ludia psielaju na ucty peniaze, to akoze danovaci teraz preveria vsetky jeho ucty ? a zrazu zistia ze ma tam x platieb a co? v platbe nie je definovane za co to jenapriklad ... je trestne ked posielam kamosovi na ucet 10 euro raz mesacne, ci tyzdenne ? len sa pytam ...
marleau
03.10.12,06:04
Keď mi tie tipy tak fantasticky vychádzajú,tak prečo nezarába na tipovaní ale chce zarábať na rozdávaní tipov?Mal by to legálne.Či istota 10 eur je istota?V každej diskusii sa nájde takýto podnikavec,len hlupák mu na to skočí.
Vraj:zarobil som za minulý týždeň vyše 3tisíc €,pošli 10 € a dám ti tipy.Aké detinské.Mať dobré tipy,tak potichu ryžujem a nikomu sa tým nechválim.
baumax
03.10.12,06:14
Keď mi tie tipy tak fantasticky vychádzajú,tak prečo nezarába na tipovaní ale chce zarábať na rozdávaní tipov?Mal by to legálne.Či istota 10 eur je istota?V každej diskusii sa nájde takýto podnikavec,len hlupák mu na to skočí.
Vraj:zarobil som za minulý týždeň vyše 3tisíc €,pošli 10 € a dám ti tipy.Aké detinské.Mať dobré tipy,tak potichu ryžujem a nikomu sa tým nechválim.
pretoze sa chce podelit a delil sa o tipy na jednom super tipovacom webe, asi naj v SK, CZ, ale ludia sa mu za to ani nepodakovali a uz ho to prestalo bavit, tak si spravil vlastny web a tam za tuto symbolicku sumu v podstate dava tipy ludom. A neboj, nie je to ziaden debilek, co klame ludi nepodanymi tiketmi, co sa vyskutuju po webe ... jeho historia tipov je dokazana a nespochybnitelna. Mozno si spominas na finale nasho hokeja minuly rok, bola to fraska, dohodnute vopred 4:3 pre Slovan, aby siel do KHL ako majster ... a ten chlapik mal na posledne 4 ci zapasov presne tipy a nie ze presne ako 1,X,2 ale aj presne vysledky chytil ... aj tie remizy v BA a poslednu remizu v KE, bola to naozaj fraska a lutujem tych ludi, co si zaplatili 20 eur na vstupnoma videli tu komediu ... na remizu bol kurz cca 4,2 ... tak sme boli vsetci vysmiati a tento rok to pokracuje, uz dalsich X tipov mu takto vyslo ...
Llívia
03.10.12,06:23
s tymto suhlasim ... ja len ze ako moze niekto dokazat niekomu kolko presne zarobi? kamos prijima peniaze aj na moneybookers, ten so Slovenskom nema nic spolocne a ani nebude mat .. rovnako mu ludia psielaju na ucty peniaze, to akoze danovaci teraz preveria vsetky jeho ucty ? a zrazu zistia ze ma tam x platieb a co? v platbe nie je definovane za co to jenapriklad ... je trestne ked posielam kamosovi na ucet 10 euro raz mesacne, ci tyzdenne ? len sa pytam ...
Daňový úrad nič dokazovať nemusí. Existuje aj určenie dane pomocou pomôcok.
blavaciko
03.10.12,07:56
s tymto suhlasim ... ja len ze ako moze niekto dokazat niekomu kolko presne zarobi? kamos prijima peniaze aj na moneybookers, ten so Slovenskom nema nic spolocne a ani nebude mat .. rovnako mu ludia psielaju na ucty peniaze, to akoze danovaci teraz preveria vsetky jeho ucty ? a zrazu zistia ze ma tam x platieb a co? v platbe nie je definovane za co to jenapriklad ... je trestne ked posielam kamosovi na ucet 10 euro raz mesacne, ci tyzdenne ? len sa pytam ...


ver mi, staci jeden teply bonz od niekoho komu tip nevysiel a danovaci nie ze akoze, ale uplne naozaj preveria vsetky jeho ucty, pri podani trestneho oznamenia sa mozu dopatrat az k uctu moneybokers atd... ono to, ze existuje na slovensku x ludi, ktori to robia a este ich nechytili nie je povolenie aby to robil tiez... ono obcas "padne kosa na kamen" a aj ten co mesacne zarobi nelegalne 20 eur moze dostat pokutu... (v pripade vacsich sum by sa dokonca mohlo za urcitych podmienok jednat o trestny cin a ist si to odsediet, ale tam by to muselo byt fakt zle, takze to si myslim nehrozi...)
marjankaj
03.10.12,08:10
ano som, sam som doucoval Xkrat matiku a co mam znamych, tiez sem tam niekto doucuje
a myslis, ze akoze davaju ludom blocky a vedu si uctovnictvo? smejem sa ...

No možno sa ti prihlási nejaká študentka na doučovanie a ty jej nedáš bloček. Nakoniec sa z nej vykľuje príbuzná pracovníčky daňového úradu a tá si ťa overí. A dopočíta ti koľko si zarobil.
A smiech ťa prejde.
marjankaj
03.10.12,08:24
pretoze sa chce podelit a delil sa o tipy na jednom super tipovacom webe, asi naj v SK, CZ, ale ludia sa mu za to ani nepodakovali a uz ho to prestalo bavit, tak si spravil vlastny web a tam za tuto symbolicku sumu v podstate dava tipy ludom. A neboj, nie je to ziaden debilek, co klame ludi nepodanymi tiketmi, co sa vyskutuju po webe ... jeho historia tipov je dokazana a nespochybnitelna. Mozno si spominas na finale nasho hokeja minuly rok, bola to fraska, dohodnute vopred 4:3 pre Slovan, aby siel do KHL ako majster ... a ten chlapik mal na posledne 4 ci zapasov presne tipy a nie ze presne ako 1,X,2 ale aj presne vysledky chytil ... aj tie remizy v BA a poslednu remizu v KE, bola to naozaj fraska a lutujem tych ludi, co si zaplatili 20 eur na vstupnoma videli tu komediu ... na remizu bol kurz cca 4,2 ... tak sme boli vsetci vysmiati a tento rok to pokracuje, uz dalsich X tipov mu takto vyslo ...

No toto je už zahrávanie sa s trestným zákonom. Tiež stačí pár agentov, čo sa prihlásia na ten web a budú zarábať na tipovaní. A potom bude veľký buchot. A pár ľuďom to patrične ohodnotia v príslušnom zariadení. Myslím že napríklad taký Juventus bol preradený do nižšej súťaže. Asi si už počul o termíne "agent provokatér". A stávkové kancelárie budú vedieť presne vyčísliť koľko zaplatili za takéto tipy.
Llívia
03.10.12,08:37
ver mi, staci jeden teply bonz od niekoho komu tip nevysiel a danovaci nie ze akoze, ale uplne naozaj preveria vsetky jeho ucty, pri podani trestneho oznamenia sa mozu dopatrat az k uctu moneybokers atd... ono to, ze existuje na slovensku x ludi, ktori to robia a este ich nechytili nie je povolenie aby to robil tiez... ono obcas "padne kosa na kamen" a aj ten co mesacne zarobi nelegalne 20 eur moze dostat pokutu... (v pripade vacsich sum by sa dokonca mohlo za urcitych podmienok jednat o trestny cin a ist si to odsediet, ale tam by to muselo byt fakt zle, takze to si myslim nehrozi...)
Bolo to asi minulý rok, čo sa daniari zastrájali, ako si posvietia na mamičky, ktoré nakupovali handry z Anglicka a predávali ich cez inzeráty na nete. Počul alebo vie niekto o tom, že by nejaké kontroly boli robené, niekto bol z niečoho obvinení?
nokia007
03.10.12,11:07
Ja som to myslela vo všeobecnosti,ze ak to chceš dalej robiť a nechceš kvoli tomu zaloziť živnosť,tak najjednoduchšie by bolo cez neaký sprostretkovatelský portál (je ich dosť,to bol len tip) , ktorý zivnosť má a zarába na províziach ponúkaných sluzieb iných ludí..samozrejme zmluvu o sprostretkovaní si treba dobre preštudovať, vela ludí to vyuzíva a neviem,ze by s tým mal niekto problém...dokonca som tam našla aj také haluze,ze ti niekto urobí fiktývného priatela na FB za 4 €..:-DDDD
ACCNT
03.10.12,14:26
Bolo to asi minulý rok, čo sa daniari zastrájali, ako si posvietia na mamičky, ktoré nakupovali handry z Anglicka a predávali ich cez inzeráty na nete. Počul alebo vie niekto o tom, že by nejaké kontroly boli robené, niekto bol z niečoho obvinení?

takisto som minule nasiel forum o peceni kolacov a tort na svadby a podobne prilezitosti. asi to tam fungovalo, ale len do chvile, kym pekarky nezacali pisat, ze im chodia kontorly z uradov. a nebola to tam vynimka(kontrolu malo viac uzivateliek)....takze si tiez myslim, ze staci nejaky dobrak a ma po ksefte ;)
marjankaj
03.10.12,14:31
takisto som minule nasiel forum o peceni kolacov a tort na svadby a podobne prilezitosti. asi to tam fungovalo, ale len do chvile, kym pekarky nezacali pisat, ze im chodia kontorly z uradov. a nebola to tam vynimka(kontrolu malo viac uzivateliek)....takze si tiez myslim, ze staci nejaky dobrak a ma po ksefte ;)
A vždy sa nájde nejaký "dobrák", čo myslí na chudobnejších spoluobčanov únie, hlavne na juhu. Veď komu inému treba prispieť, ak nie tým chudobným. Snáď sa nebude na to skladať naša "elita".
baumax
03.10.12,19:20
No možno sa ti prihlási nejaká študentka na doučovanie a ty jej nedáš bloček. Nakoniec sa z nej vykľuje príbuzná pracovníčky daňového úradu a tá si ťa overí. A dopočíta ti koľko si zarobil.
A smiech ťa prejde.
toto ma ale vazne rozosmialo ... tomuto sam neveris chlape, ved to v tomto nasom debilistane sa ani nemoze stat ...
100vky inzeratov mas na webe a presne na to ... ved danovaci nie su schopny milionove podvody riesit a nie to este 20 eurove, ty kde zijes ? v akom state? :D
baumax
03.10.12,19:23
kazdopadne kamos to bude riesit asi cez offshore, cize spolocnost so sídlom mimo Slovenskej republiky
s tymto debilnym statom aby nemal nic spolocne
bodliak
03.10.12,19:24
toto ma ale vazne rozosmialo ... tomuto sam neveris chlape, ved to v tomto nasom debilistane sa ani nemoze stat ...
100vky inzeratov mas na webe a presne na to ... ved danovaci nie su schopny milionove podvody riesit a nie to este 20 eurove, ty kde zijes ? v akom state? :D

No práveže kasu plátajú vymáhaním úrokov za zle zaokrúhlené sumy.
Braňo
05.10.12,10:19
toto ma ale vazne rozosmialo ... tomuto sam neveris chlape, ved to v tomto nasom debilistane sa ani nemoze stat ...
100vky inzeratov mas na webe a presne na to ... ved danovaci nie su schopny milionove podvody riesit a nie to este 20 eurove, ty kde zijes ? v akom state? :D

až tak veľmi by som sa nesmial, bežne som videl kontrolu napríklad v fast foodoch, že si pani kúpila 1 langoš, nedostala blok z registračnej pokladne a bum preukaz daňový a pokuta.
marjankaj
05.10.12,10:30
toto ma ale vazne rozosmialo ... tomuto sam neveris chlape, ved to v tomto nasom debilistane sa ani nemoze stat ...
100vky inzeratov mas na webe a presne na to ... ved danovaci nie su schopny milionove podvody riesit a nie to este 20 eurove, ty kde zijes ? v akom state? :D
No tebe je to smiešne. Ale kto by išiel na kontrolu "chráneným" podnikateľom. Radšej budú kontrolovať drobných živnostníkov za pár euri. A podnikatelia s ochranou na najvyšších miestach , alebo čo si môžu dovoliť zaplatiť najlepších právnikov majú raj. A kontrola nejaké výsledky vykázať musí.
martin33AA
09.10.12,05:46
Neviem prečo priamo "kamarát" sa nenechal poradiť, ale rieši cez "baumax". Myslím, že nejde tak ako o "živnosť" ako o daňové uniky. nie som síce príslušník kriminálneho úradu FR ani úradník DÚ, ale jedno je jasné že to smrdí daňovými únikmi a teda aj prípadnou trestnou činnosťou. Tvoj "kamarát" nech sa spamatá z toho fetovania a nech si to normálne tu činnosť zlegalizuje, nie dúfam "hojdací koník"
buchač
09.10.12,06:07
toto ma ale vazne rozosmialo ... tomuto sam neveris chlape, ved to v tomto nasom debilistane sa ani nemoze stat ...
100vky inzeratov mas na webe a presne na to ... ved danovaci nie su schopny milionove podvody riesit a nie to este 20 eurove, ty kde zijes ? v akom state? :D

Aj takýto sa nájde .....:rolleyes:


Meno: mil
Telefón: 0903619200
Vymenim mosin za malorazku s puskohladom bez zp
Lokalita: 059 17 Poprad
Cena: Dohodou

http://sport.bazos.sk/inzerat/18816172/mosin.php

...a toto je už iná káva ...:eek:

Buď provokácia hrubého zrna alebo debilizmus jak hrom ..........:confused:
baumax
09.10.12,06:26
kamarat to uz riesi, zaklada si zivnost, samozrejme nie na Slovensku, ale v Oceánii
martin33AA
09.10.12,08:56
oceania mu moc nepomože :-)) aj tak tam musi mat bud trvaly-prechodny pobyt - alebo súcu papierovú daňovorajovú sro.
asi tak
blavaciko
09.10.12,09:04
tak nech si dava pozor aby nepouzil oceanianske peniaze na slovensku
baumax
09.10.12,09:49
hej hej
firmu si tam zalozi
ja uz neviem ci je to sro, ci nieco ine
hlavne aby to nebolo na slovensku

blavaciko: a kde ich ma pouzit ? v Cechach? ci Nemecku? nechapem
marleau
12.10.12,09:32
pretoze sa chce podelit a delil sa o tipy na jednom super tipovacom webe, asi naj v SK, CZ, ale ludia sa mu za to ani nepodakovali a uz ho to prestalo bavit, tak si spravil vlastny web a tam za tuto symbolicku sumu v podstate dava tipy ludom. A neboj, nie je to ziaden debilek, co klame ludi nepodanymi tiketmi, co sa vyskutuju po webe ... jeho historia tipov je dokazana a nespochybnitelna. Mozno si spominas na finale nasho hokeja minuly rok, bola to fraska, dohodnute vopred 4:3 pre Slovan, aby siel do KHL ako majster ... a ten chlapik mal na posledne 4 ci zapasov presne tipy a nie ze presne ako 1,X,2 ale aj presne vysledky chytil ... aj tie remizy v BA a poslednu remizu v KE, bola to naozaj fraska a lutujem tych ludi, co si zaplatili 20 eur na vstupnoma videli tu komediu ... na remizu bol kurz cca 4,2 ... tak sme boli vsetci vysmiati a tento rok to pokracuje, uz dalsich X tipov mu takto vyslo ...

Ak chce pomocť,nech poradí zadarmo.A na to nepotrebuje ani webstránku.
buchač
12.10.12,09:40
pretoze sa chce podelit a delil sa o tipy na jednom super tipovacom webe, asi naj v SK, CZ, ale ludia sa mu za to ani nepodakovali a uz ho to prestalo bavit, tak si spravil vlastny web a tam za tuto symbolicku sumu v podstate dava tipy ludom. A neboj, nie je to ziaden debilek, co klame ludi nepodanymi tiketmi, co sa vyskutuju po webe ... jeho historia tipov je dokazana a nespochybnitelna. Mozno si spominas na finale nasho hokeja minuly rok, bola to fraska, dohodnute vopred 4:3 pre Slovan, aby siel do KHL ako majster ... a ten chlapik mal na posledne 4 ci zapasov presne tipy a nie ze presne ako 1,X,2 ale aj presne vysledky chytil ... aj tie remizy v BA a poslednu remizu v KE, bola to naozaj fraska a lutujem tych ludi, co si zaplatili 20 eur na vstupnoma videli tu komediu ... na remizu bol kurz cca 4,2 ... tak sme boli vsetci vysmiati a tento rok to pokracuje, uz dalsich X tipov mu takto vyslo ...
Chceš tým povedať , že sa dá aj na jeden zápas tipovať ???
Konkrétnejšie tým myslím našu ligu ...či hokej alebo futbal ...

Lebo ak toto tvrdíš ... hm , tak neverím nejak ....

Keď Nike začala fungovať , vtedy sa dalo ešte ...
Zainteresovaní hráči dvoch klubov dohodli zápas a následne sa cez nastrčené osoby " tipovalo " jedna radosť a aj báseň ... nabalili sa neskutočne vtedy ...
Potom došlo ku tej minimálnej kombinácii tých zápasov ( 3 - 5 - 7 ) našich líg ...
Funguje to aj na webových stávkach ...dodnes ....

...a ak nemám pravdu , nuž rád sa nechám presvedčiť pádnymi argumentami ....
felix1
12.10.12,23:05
Chceš tým povedať , že sa dá aj na jeden zápas tipovať ???
Konkrétnejšie tým myslím našu ligu ...či hokej alebo futbal ...

Lebo ak toto tvrdíš ... hm , tak neverím nejak ....

Keď Nike začala fungovať , vtedy sa dalo ešte ...
Zainteresovaní hráči dvoch klubov dohodli zápas a následne sa cez nastrčené osoby " tipovalo " jedna radosť a aj báseň ... nabalili sa neskutočne vtedy ...
Potom došlo ku tej minimálnej kombinácii tých zápasov ( 3 - 5 - 7 ) našich líg ...
Funguje to aj na webových stávkach ...dodnes ....

...a ak nemám pravdu , nuž rád sa nechám presvedčiť pádnymi argumentami ....

Suhlasim s tebou na 100%, ale ved on chce len radu/suhlas ako za neho zaplatia dane zvysny ,, BLBCI,, v SR.