sthruska
03.10.12,15:16
W7 mi stále zobrazuje túto hlášku. Pritom to je na DVD čítačke. Ako to zlikvidovať?
Žiadne súbory nezobrazí - čo sľubujú. Neviem kde to mám hľadať.
TheSteven
03.10.12,13:19
ak máš Daemon Tools tak sa pozri či si cez to neotvarala to cdčko, a ak ano tak ho proste odpoj v DT
sthruska
04.10.12,05:09
Nemám. Použil som CDBurnerXP. Tam som nič nenašiel. Avšak, nepoznám ho (použil som ho asi 2x) a neviem či to nie je niekde skryté.
misoft
04.10.12,11:13
Pravdepodobne si na CDburnerXP niečo robil, nedokončil a máš tam tzv. kompiláciu - zoznam súborov na napálenie.
Skús v tomto programe v hornej lište Upraviť>Vyprázdniť kompiláciu - to by malo odstrániť všetky uložené odkazy v tomto programe na súbory, ktoré sú "pripravené k napáleniu".
Nahlás potom výsledok :D.

Kvôli tomu som inštaloval CDburnerXP, aby som sa pozrel. Inak tento program komunikuje po slovensky - voľba pri inštalácii programu.
sthruska
04.10.12,11:35
To som skúsil a nič.
misoft
04.10.12,12:25
Skús prečistiť mašinu CCleanerom, prípadne zastaralým windowsáckym Čistením disku - možno niečo odstráni a prestane otravovať.
misoft
05.10.12,19:46
sthruska
06.10.12,07:05
Mám nejakú starú pošahanú DVD čítačku. Na môj účel stačí. Ak v nej nič nemám, tak ju systém nepozná. To som si doteraz nevšimol :) Samozrejme, ak tam vloží placku, tak mi zobrazí jej obsah. Mrknem sa na ten návod.

Ak by sa niekto pýtal na dôvod, tak ma jednoducho prestalo baviť kupovať každý rok novú inetrnú mechaniku. Kúpil som externú napaľovačku a do PC hodil čo bolo po ruke.

Hm, ten návod mi nič nerieši. Ale ďakujem za snahu.
sthruska
31.01.13,06:39
Tak som to vyriešil. Bol som na stránke MS a spustil Fix it a dal kontrolu a opravu priečinkov. Hlásenie zmizlo. Konečne!