sch
05.10.12,21:49
hladam niekoho , s kym by som kvalitne nastavil moj obchodny plan k oslovovanu firiem na spolupracu v zmysle ZE POTENCIONALNY KLIENT POTREBUJE MOJU SLUZBU, a nie ZE JA POTREBUJEM PREDAT MOJU SLUZBU...
Dantess
06.10.12,15:44
Je veľa kníh o telefonovaní a predaji po telefóne, ale aj osobne. Teraz nejaký slovák vydal takú knihu, ale neviem jeho meno. Poprípade je web stránka akopredavat.sk a ten pán je odborník práve v tomto. Napíš jemu, ale zadarmo to určite nebude.
misomiso
06.10.12,16:32
To snad nemyslite vazne. Uz ste videli, ze by niekto kupil nieco na zaklade toho, ze sa ho niekto rozhodne obtazovat s ponukou cez telefon??!!

Teraz mam na mysli niekoho okrem senilnych dochodcov, nad 95 rokov, ktori maji Alzheimera aj Parkinsona zaroven...
profesional
27.10.12,14:35
Existuju na to dobre knihy. Zopar som ich v poslednom obdobi cital. Ale nemysli si, ze ked precitas jednu knihu, ze zrazu budes vsetkemu rozumiet. V prvom rade sa kazdy telefonicky kontakt prisposobuje cielovej skupine, casovemu obdobiu a v neposlednej rade samozrejme produktu. Takze potrebujes analyzu a postupy urobene na mieru. Taka analyza ta vyjde tak na 2000-5000 Eur. Zavisi od sofistikovanosti analyzy a produktu, ktory chces ponukat.
marjankaj
27.10.12,14:49
hladam niekoho , s kym by som kvalitne nastavil moj obchodny plan k oslovovanu firiem na spolupracu v zmysle ZE POTENCIONALNY KLIENT POTREBUJE MOJU SLUZBU, a nie ZE JA POTREBUJEM PREDAT MOJU SLUZBU...

Myslíš LOGOPÉDA?:rolleyes:
profesional
27.10.12,20:28
No dovol..
Ja tu takuto analyzu neponukam. Iba som mu napisal, s akou sumou musi ratat.
Nabuduce si pozri na koho reagujes.
Toto totiz nie je moj business.
misomiso
06.11.12,15:38
Prave mi volala babenka zo Singapuru, ze ci nechem investovat v Singapure. Neviem, odkial mala cislo. S nou som sa troska pobavil, mal som lekciu business anglictiny zadarmo.

Slovenske ponuky rusim po 2 sekundach. Mali by to prisnejsie zakazat zakonom.
profesional
06.11.12,19:58
Neviem, ale nie je incest trestny aj v singapure?
misomiso
06.11.12,20:02
Neviem, ale nie je incest trestny aj v singapure?

Tak toto sa podarilo :) Uz to mam opravene.
marjankaj
06.11.12,20:06
A toto si komu napísal?
220870
06.11.12,20:07
[QUOTE=sch;2156554]hladam niekoho , s kym by som kvalitne nastavil moj obchodny plan k oslovovanu firiem na spolupracu v zmysle ZE POTENCIONALNY KLIENT POTREBUJE MOJU SLUZBU, a nie ZE JA POTREBUJEM PREDAT MOJU SLUZBU...[/QU
Takýchto kktv posielam do díry z ktorej vyliezli banda všivavá.