jakubtesla
06.10.12,11:56
Dobry den potreboval by som poradit
V sucasnosti mam bohuzial exekucie ale robim vsetko preto aby som sa ztoho dostal . Pri roznych dohodach z roznymi exexutormi . Som natrafil na jedneho pana exekutora ktoreho zatial nebudem menovat len sa chcem opytat na spravnost jeho krokov. Tento vazeny pan zobral pohladavku od socialnej poistovne vo vysoke cca 320 eur pravdou je ze chvilu som ho ignoroval lebo som bol bez prace ,ale ked som si pracu nasiel kontaktoval a dohodol sa ze chcem splacat tak mi neviem akym sposobom vycislis trovy cca 240 eur bral som to ako dobre dostal som sa do toho teraz musim platit... Moja dohoda je aj na papieri ze kazdy mesiac po 20 eur .Co poctivo dodrzujem uz 4 mesiace hacik je v tom ze asi pred mesiacom mi domov prisiel doporuceny dopis na exekucny prikaz kde cislo ex spisu je rovnake ake mam na dohode, pohladavka taktiez ale trovy su uz len 120 eur. Nacos som sa snim okamzite spojil kde mi to zdvihol jeho asistent ktoremu som vysvetlil co je vo veci ze ako je mozne aby som mal na dohode ktora je spred 3 mesiacov vacsie trovy ako na exekucnom prikaze ktory mi prisiel dnes sa nevedel vykoktat akurat tam do miestnosti prisiel pan exekutor a ten jeho asistent iba rukou zakryl mikrofon na telefone nastastie pre mna ho zakryl zle takze som pocul cely ich rozhovor kde mu vysvetluje asistent kvoli comu volam a ze ziadam meno kompetentneho ktory ma na svedomi tuto hrubu chybu tak mu exekutor povedal ze nech ma odiije ze si neplnim dohodu ... Coz ma strasne uraza ukoncil som tento telefonat ze sa najskor poradim a urcite to budem riesit aj pravne. Ja si musim platit za svoje chyby tak preco nie on . Viete mi poradit ako mam postupovat . Dakujem
misoft
06.10.12,10:01
http://www.ske.sk/
Obráť sa tam.
jakubtesla
06.10.12,10:06
uz sa stalo ... dufam ze sa to bude riesit pretoze co sa tu deje to uz fakt nieje mozne ...tiez sa mi stala vec ze kvoli 11 eur trovy 112 eur to je proste neskutocne a ked sa uz raz clovek dostane do exekucie tak si neviem predstavit ako to splati zo slovenskou mesacnou vyplatou ... je to doplacu ... Ja som sa tam dostal ako zivnostnik ktoremu nezaplatili faktury .. a keby som teraz nepracoval v zahranici tak neviem