TheSteven
08.10.12,12:32
Ahojte, ako už z nadpisu viete tak sa chcem opýtať či sa nejako nedajú vymazať základné motívy vo windows 7, a ak nie, tak by som sa chcel spýtať toto : vytvoril som si vlastný motív, uložil ho , a práve teraz ho mám nasadený, ale keď reštartujem počítač tak sa mi to prepne naspäť do windows default motívu. mislím že som omilom nejaký program odinštaloval , lebo som čistil počítač. doteraz som mal môj motív stále, ale akonáhle som vičistil nejaké subory/programi (vymazal/odinštaloval) tak stále keď reštartujem alebo vypnem PC tak sa mi zmení motív do normálneho windovsáckeho" . neviete ako natrvalo uložiť môj motív aby bol ako predvolený motív ?? lebo aj nechcem ten defaultný.. Díky..


(PS - AMD Catalist alebo ATI Catalist som skúšal ale stále keď zapnem PC tak musím ten AMD zapnúť, to je podobné ako môj problém, tiež si musím svoj motív stále zapínať) prosím o nejaký stručný popis, som v PC dosť pokročilí ale taketo veci som ešte neskušal a či sa vôbec dajú, podla mňa hej, kedže som ten motív už mal. A ani som to nevigooglil. :)
Niran
08.10.12,12:04
Ahoj,
1. Svoj motiv ktory si si vytvoril by si si mal najprv ulozit (kliknes na dany motiv, potom kliknes prava strana mysi a zvolis ulozit motiv, kde mu zaroven ulozis nejaky nazov)
2. Ked ti ho ulozi, pokial na nom nie si tak sa znovu nakliknes na svoj motiv, kliknes na pozadie plochy a zvolis Ulozit zmeny, skontroluj ci mas vsetky obrazky vo svojom motive oznacene fajkou.
3. V pripade ze motiv obsahuje viacej obrazkov mozes si zvolit aj casovy interval ako sa ti ma menit (pri jednom obrazku tato moznost pochopitelne nie je).

Pozn. Bod 2 je dolezity aby si potvrdil ulozenie zmien, mne to funguje takze by ti to malo ist