evel
08.10.12,13:49
Na stranke mam napisanu mailovu adresu jozko@jozko.sk modrym pismom (aktivnym). ked nanho kliknem, vzdy sa mi automaticky otvoril postovy klient a nova sprava s touto adresou v hlavicke. Teraz mi to zrazu nefunguje. VIete mi niekto pomoct? POuzivam Windows mail (v nom som nic v nastaveniach nemenila).

DAkujem
Eva
Charon
08.10.12,14:35
Ahoj...
Tri bloky otázok:

1) Čo sa Ti otvorí teraz? Klikneš na jozko@jozko.sk a čo sa stane, nič, zostane pri kliku, alebo sa niečo spustí?
2) Keď sa postavíš myšou na jozko@jozko.sk, iba postavíš a neklikneš čo sa Ti objaví dole vľavo na Tvojom prehliadači? Malo by sa mailto:jozko@jozko.sk. Objavilo sa? Ako tu v tomto príspevku...
3) Aký používaš prehliadač? Chrome (môj typ), Firefox, IExplorer, Operu?
evel
08.10.12,17:22
Ahoj...
Tri bloky otázok:

1) Čo sa Ti otvorí teraz? Klikneš na jozko@jozko.sk a čo sa stane, nič, zostane pri kliku, alebo sa niečo spustí?
2) Keď sa postavíš myšou na jozko@jozko.sk, iba postavíš a neklikneš čo sa Ti objaví dole vľavo na Tvojom prehliadači? Malo by sa mailto:jozko@jozko.sk. Objavilo sa? Ako tu v tomto príspevku...
3) Aký používaš prehliadač? Chrome (môj typ), Firefox, IExplorer, Operu?

Ked som vsetko pozatvarala, nasla som si na ploche asi 10 malych okienok, ktore asi nabiehali ked som skusala klikat na ten mail...
cize tu je problem:
"Tuto operaci nelze provést, protože výchozí poštovní klient není správne nainstalován."

vies mi pomoct, co kde nastavit? ale pripominam,ze vsetko este pred par dnami fungovalo....
Charon
09.10.12,03:19
Tak ešte raz:
2) Keď sa postavíš myšou na jozko@jozko.sk (jozko@jozko.sk), iba postavíš a neklikneš čo sa Ti objaví dole vľavo na Tvojom prehliadači? Malo by sa mailto:jozko@jozko.sk. Objavilo sa? Ako tu v tomto príspevku...
3) Aký používaš prehliadač? Chrome (môj typ), Firefox, IExplorer, Operu? + aký poštový klient
evel
09.10.12,06:21
Tak ešte raz:
2) Keď sa postavíš myšou na jozko@jozko.sk (jozko@jozko.sk), iba postavíš a neklikneš čo sa Ti objaví dole vľavo na Tvojom prehliadači? Malo by sa mailto:jozko@jozko.sk. Objavilo sa? Ako tu v tomto príspevku...
3) Aký používaš prehliadač? Chrome (môj typ), Firefox, IExplorer, Operu? + aký poštový klient

ano,zobrazi sa mailto:jozko@jozko.sk pouzivam firefox windows mail.
dakujem
evel
09.10.12,06:22
Tak ešte raz:
2) Keď sa postavíš myšou na jozko@jozko.sk (jozko@jozko.sk), iba postavíš a neklikneš čo sa Ti objaví dole vľavo na Tvojom prehliadači? Malo by sa mailto:jozko@jozko.sk. Objavilo sa? Ako tu v tomto príspevku...
3) Aký používaš prehliadač? Chrome (môj typ), Firefox, IExplorer, Operu? + aký poštový klient

ano,zobrazi sa mailto:jozko@jozko.sk pouzivam firefox a windows mail.
dakujem
Charon
10.10.12,08:11
Musím sa dostať k PC, ktorý má nainštalovaný FF a WM... odpoviem :-)
avalik
10.10.12,08:46
ano,zobrazi sa mailto:jozko@jozko.sk pouzivam firefox windows mail.
dakujem

skontroluj nastavenie

windows:
v ponuke start - predvolene programy - u windows mail - zvolit predvolene ... - protokoly zaskrtni policko

vo FF:
nastroje - moznosti - aplikacie - typ obsahu: mailto ... vyber akciu: pouzit windows mail