rado3105
08.10.12,13:50
Zdravim momentalne mam tatrabanku pre sro...ale poplatky ktore maju mi pridu vysoke. Viete poradit nieco lacnejsie? Mam prevazne dost vela vkladov mesacne(nedaju sa znizit), a pomenej vyberov....
viem ze mbanka sro nerobila, taktiez neviem ako zuno, fio.....dakujem
Braňo
08.10.12,12:24
Vklady hotovostné alebo bezhotovostné.
Atomer.sk
08.10.12,12:32
Odporucam FIO. Z mojej strany spokojnost. Nula Eur mesacne mi pripada ako dobra cena za vedenie uctu ;-)
Ice dive
08.10.12,13:01
Odporucam FIO. Z mojej strany spokojnost. Nula Eur mesacne mi pripada ako dobra cena za vedenie uctu ;-)

no ak máš platobnú kartu VISA alebo Maestro tak platíš tušim mesačne 0,4 € vo FIO... ale nie je to nič hrozné...

problém by som videl s tými vkladmi, ak ich má zadávateľ hotovostné a nie je z miest BA, KE alebo ZA kde má fio pobočku... tak z pohľadu klientov by to bolo veľmi zlé riešenie...
Atomer.sk
08.10.12,13:15
Vklad v hotovosti do Fio banky sa riesi cez CSOB pobocky cez zberny ucet.
Pidgey
08.10.12,13:28
jaj mam drvivu vacsinu platieb doslych a vydanych platieb mam malo. Pouzivam CSOB bezny ucet benefit (5 € mesacne, v tom je tusim 10 doslych a 10 odchadzajucich platieb (alebo dokopy?) plus mam k nemu zadarmo benefit plus, ktory je bez poplatku a vsetky dosle platby smerujem na tento ucet. vsetko bez poplatku. jedina vec je ze pri prevode na BU musim tyzden cakat, co mi ale nerobi problem....
Casto sa stretavam s FIO bankou, myslim ze ta je vyhodna hlavne pri zahranicnych platbach

P.S. na benefit plus mam este vyhodnejsie urocenie ako na BU
rado3105
08.10.12,14:57
platby su prevazne bezhotovostne, asi 80 mesacne(prevodom z uctov). Niektori platia postovou poukazkou, tu nebude problem?
Pidgey
08.10.12,18:19
no, postava poukazka je bud na ucet (zeleny sek),alebo v hotovosti vyber na poste (modry sek).
zeleny sek, ide priamo na ucet aky tam uvedies, to uz riesi posta, ja s tym nemam ziaden problem (tuto kombinaciu pouzivam pre eshop). je to dosla platba ako hocijaka ina. rovnako aj ked zaplatia zakaznici priamo zeleny sek na poste - peniaze idu na ucet aky je tam uvedeny. je to bezhotovostna operacia (pre teba)
P.S ak mas zahranicneho dodavatela, skus sa orientovat na jeho banku (skupinu) aby ste minimalizovali poplatky pri platbe do zahranicia
rado3105
10.10.12,12:57
ZUNO neriesi ani zivnost ani sro...vraj v dalekej buducnosti.
Volal som fio a to vyzera velmi zaujimavo: bezhotovostny styk(vklady na ucet z ineho uctu, alebo postou zadarmo), vedenie uctu zadarmo. Poplatky su za vyber na pobocke do 50e - 3eura, nad 50e zadarmo...Vklad tretich osob na pobocke na ucet 1e.
Takze zatial bezkonkurencne najlepsie vychadza toto fio.....(vsetko su info pre sro)
Mbank stale sro nerobia a nevedno ani kedy....vraj sa chystaju.
Info: 10.10.2012
rado3105
12.10.12,22:25
Co som si zistoval, tak tieto ucty su zbytocne a danovemu staci obycajny ucet, kde sa pouzivaju len firemne tranzakcie.....mate niekto skusenost?
neostar
14.11.12,07:58
...danovemu staci obycajny ucet, kde sa pouzivaju len firemne tranzakcie.....mate niekto skusenost?
Aj ja som to čítal tu niekde na fóre. Niekto by to vedel potvrdit pre s.r.o.?