marian.ruzicka
08.10.12,18:49
Ahojte,

mam na Vas nasledovnu otazku:

Aky benefit by ste chceli ako caasti a dobri zakaznici dostat vo svojom oblubenom eshope?

1. % zlavu na zakupeny tovar
2. maly darcek pri kazdom nakupe
3. 1 vacsi darcek raz za rok (napr. v obdobi Vianoc)
4. dopravu zdarma
Llívia
08.10.12,16:55
Ahojte,

mam na Vas nasledovnu otazku:

Aky benefit by ste chceli ako caasti a dobri zakaznici dostat vo svojom oblubenom eshope?

1. % zlavu na zakupeny tovar
2. maly darcek pri kazdom nakupe
3. 1 vacsi darcek raz za rok (napr. v obdobi Vianoc)
4. dopravu zdarma
Prečo sa dá zvoliť len jedna možnosť? :confused: Chcela by som buď 1., alebo 4 (najideálnejšie obe naraz :---). Hlasovala som za 4.
marian.ruzicka
08.10.12,17:12
dal som to tak, ze iba jedna sa da vybrat - vyber tu, ktoru chces viac :)

bohuzial sa da dostat iba jeden benefit nakolko nemame doma tlaciaren na peniaze :))))
arizona
08.10.12,17:23
Ja som za bod. c.4
Nakupujem dost cez eshopy, vzdy ma zaujima aj cena dopravy.
Som zhrozena,ake vysoke ceny postovneho maju niektore eshopy.:rolleyes:
marian.ruzicka
08.10.12,17:26
ono hlavne problem je v tom, ze dopravcovia maju vysoke ceny. To ta este prekvapim, ze drtiva vacsina shopov dopravu dotuje...
Mila123
08.10.12,17:29
ono hlavne problem je v tom, ze dopravcovia maju vysoke ceny. To ta este prekvapim, ze drtiva vacsina shopov dopravu dotuje...

ako si to myslel, že dotuje?
Aankaa
08.10.12,17:43
ako si to myslel, že dotuje?

Myslel to tak, že má v podmienkach dopravy uvedenú jednotnú sumu cca 2,80 € - ale pri balíkoch ťažších v skutočnosti cena prepravy je napr. 4,50 €.
A zase niektorý balíček ho stojí 2,60 €, alebo 1,80 €....

Ja som tiež za benefit v doprave zdarma :)
A to prevádzkujem e-shop, ale aj často nakupujem online :)
vulxy
08.10.12,18:03
zalezi na tom co predavas...ked ide o Mercedesy tak by som bral tie %...pokial rozky tak maly darcek ku kazdemu:)
arizona
08.10.12,18:24
tomu dotovaniu neverim!...aj dopravcovia su radi ked maju zakazky,aj ked neradi,ale dokazu riadne ubrat z cien, len treba vediet s nimi jednat a nedat sa odbit