danye99
09.10.12,09:06
Dobry den

Rad by som vedel ci uz niekto si zadovážil cez tu spoločnosť auto.(ako to prebiehalo) hlavne ci je to seriózne a ze nie su za tym skryte všelijake ine poplatky a podvody.

budem velmi vdačny kazdemu komentáru.:confused::eek:
Nandrolon
09.10.12,07:11
Čo ťa vedie ísť k podobným vydriduchom ???
Veď na auto ti už dnes požičia hádam každá banka bez dokladovania prijímu.....

- všetko čo ma v názve najlepšie/najlacnejšie a podobne, NIKDY to nie je pravda. Či už u spotrebných úverov, hypoterkárnych úverov, rôznych pôžičiek, telefónnych paušálov, proste nikdy to neplatilo, ani platiť nebude.
Peniaze si treba požičiavať iba od bánk, tam je istota serióznosti /aspoň oproti rôznym "rýchlym pôžičkám"/...
kotva20
31.03.13,14:15
Mna by to tiez zaujimalo ake mate skusenosti. Nie preto ze by som chcel ist kupovat auto na leasing... ale na internete sa objavilo v poslednej dode strasne vela aut ktore su "majetkom" AAA auto ale su predavane ako pokracovanie leasingu cez najlepsia autopozicka.
Mne to pride ako dalsi podvod na kupujuceho, lebo nechapem ako moze byt pokracovanie leasingu na auto ktore ma rok vyroby 2001 a pod.

Pokial viete niekto nieco blisie prosim dajte vediet.
misoft
31.03.13,18:38
Predtým to bola GLOBAL CAR RENTAL
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=213275&SID=2&P=1
Takéto spoločnosti síce zafinancujú auto, ale akonáhle sa omeškáš len s jednou jedinou splátkou - auto je preč.
arizona
31.03.13,18:47
S nebankovkami si daj pokoj. Ak potebujes pozicku na auto, radsej si vybav cez banku...
mattto
31.03.13,18:50
ľudia sú nepoučiteľní...
kotva20
03.04.13,16:40
mne islo skor o to ze minuly rok som nasiel na internete velmi lakavu ponuku na auto. predavajuci nezvladal platit leasing a svoje auto odpredaval. Skoda ze som sa nerozhybal skor. nakoniec ho vykupilo AAA, a predavalo ho dalej ako pokracovanie leasingu. Ale uz som to neriesil (auto aj tak mam). Preto som teraz vyhladaval ponuky typu "odstupim leasing" a nadabil som na "najlepsiu autopozicku" no hned na druhom inzerae som pochopil ze tam nieco nehra a je to asi umelo ponize cena vozidla so zvysenymi splatkami. (priklad auto stoji 8000... na leasing ho predavaju za 6000 (AAA vam da 2000 eur na ruku...) ano to je mozne... ale vy tych 2000 eur preplatite v splatkach plus zaplatite uroky.... auto tak vide na povedzme 9000 eur.
a tomuto sa chcem vyhnut.
na druhej strane. odstupenie ma aj svoje vyhody... auto sa da kupit za velmi nizku odkupnu cenu a doplatit uz len zostavajuce splatky... samozrejme zalezi od toho aky je leasing.atd...
Ice dive
03.04.13,16:51
mne islo skor o to ze minuly rok som nasiel na internete velmi lakavu ponuku na auto. predavajuci nezvladal platit leasing a svoje auto odpredaval. Skoda ze som sa nerozhybal skor. nakoniec ho vykupilo AAA, a predavalo ho dalej ako pokracovanie leasingu. Ale uz som to neriesil (auto aj tak mam). Preto som teraz vyhladaval ponuky typu "odstupim leasing" a nadabil som na "najlepsiu autopozicku" no hned na druhom inzerae som pochopil ze tam nieco nehra a je to asi umelo ponize cena vozidla so zvysenymi splatkami. (priklad auto stoji 8000... na leasing ho predavaju za 6000 (AAA vam da 2000 eur na ruku...) ano to je mozne... ale vy tych 2000 eur preplatite v splatkach plus zaplatite uroky.... auto tak vide na povedzme 9000 eur.
a tomuto sa chcem vyhnut.
na druhej strane. odstupenie ma aj svoje vyhody... auto sa da kupit za velmi nizku odkupnu cenu a doplatit uz len zostavajuce splatky... samozrejme zalezi od toho aky je leasing.atd...


no pod tými inzerátmi je spravidla aj cena pri kúpe v hotovosti.... napr. cena 3300 na leasing, ale v hotovosti 3900 € t.j. je tam možno nejaký spracovateľský poplatok za poskytnutie pôžičky, nejaký ten úrok, poplatok za vedenie účtu a pod...
Braňo
03.04.13,17:08
ale veď najlepšia neznamená aj najvýhodnejšia, alebo najlacnejšia....
:cool: