osi62
09.10.12,12:51
dobry den. potrebujem poradit.mam problem so susedovcami.je to dlhy pribeh.prerabaju byt. ale uz od januara 012.neprajem to nikomu co vsetko trpime. no vcera 8.00.012 ma zazalovali na ms.policiu ze ich rusim nadmernym hlukom. pocuval som hudbu.cez domace kino.ak sa pitam aka je stanovena hranica hluku pri pocuvani hudby v byte? a ako hlasno mozeme pozerat film cez domace kino?podotykam ze nic zleho nekonam po 22.00 hod ale ani od 6.00- 22.00 hod. som vlastnikom bytu. a 23 rokov byvame v byte a snikym som nemal problem za rusenie nadmernym hlukom. dakujem vopred
buchač
09.10.12,11:17
dobry den. potrebujem poradit.mam problem so susedovcami.je to dlhy pribeh.prerabaju byt. ale uz od januara 012.neprajem to nikomu co vsetko trpime. no vcera 8.00.012 ma zazalovali na ms.policiu ze ich rusim nadmernym hlukom. pocuval som hudbu.cez domace kino.ak sa pitam aka je stanovena hranica hluku pri pocuvani hudby v byte? a ako hlasno mozeme pozerat film cez domace kino?podotykam ze nic zleho nekonam po 22.00 hod ale ani od 6.00- 22.00 hod. som vlastnikom bytu. a 23 rokov byvame v byte a snikym som nemal problem za rusenie nadmernym hlukom. dakujem vopred

...nuž a čo Ti bráni miesto hudby pustiť príklepovú vŕtačku ???????

Na pripevneni nejakých obrážťokov predsa nepotrebuješ povolenie od príslušných úradov a ani ohlasovacia povinnosť tam nie ...;)
Zákon ani nie ... skôr VZN obce a následne domové poriadky ...


P.S.:
...kúa ... že akú smolu by mal ten , ktorý by mňa nahlásil ....a ešte k tomu , keď by šlo o takú situáciu , aká je spomínaná ...

P.S.2:
Teraz , konkrétne , si púšťam ...na full výkon repráky idú .........každého v trubke mám .....
...a nejaký čas to dnes ešte bude trvať .... repertoár mojich obľúbených je dosť dlhý ....
...že Mettalica , Van Halen , Night Wish .......

http://www.youtube.com/watch?v=7xxWITN9_JQ&feature=related