Radka08
10.10.12,07:31
Ahojte poraďáci.
Prosím Vás pracujem s MS3 a od pondelka mi nefunguje natiahnuť výpis cez homebanking. Volala som aj do Cíglera a povedal mi operátor, že to zrejme SLSP (mám SLSP) urobila nejakú zmenu a ešte im ju nenahlásila, tak ju nemohli aplikovať do softvéru. Aj sa mi prihlásil cez vzdialenú plochu, ale nič s tým neurobil. Idem cez bankové doklady, homebanking a zadávam prihlasovacie údaje ako do internetbankingu normálne na stránke slsp.sk a vyhodí mi, že chyba pri prihlasovaní - čo neexistuje, lebo do IB sa prihlásim normálne (a to ešte mi nechcel veriť, že mám dobré prihlasovacie údaje a žiadal odo mňa, aby som sa skúsila prihlásiť aj cez internet do IB - keď on bol pripojený :eek: - drzáň drzý:mad:)a hneď za tým druhú chybu - v danom termíne neboli žiadne pohyby na účte (ale boli!)

Takže on mi neporadil, stále mi to nefunguje a neviem čo akože mám teraz s tým robiť. Neskúsite niekto, či Vám to funguje?

Ďakujem
Kristína Pokorná
11.10.12,13:28
Vážená Radka,

Ďakujeme za príspevok, podobné chovanie sme doteraz nezaregistrovali. Požiadali sme v tejto veci o súčinnosť aj Slovenskú sporiteľňu. O možnostiach riešenia Vás budeme informovať.


Mgr. Kristína Pokorná

e-mail: kristina.pokorna@csw.sk (kristina.pokorna@csw.sk)
CÍGLER SOFTWARE, a.s.
Račianska 66
831 02 Bratislava
tel.: +421 2 49 21 2323
fax: +421 2 49 21 2333
www: www.money.sk (http://www.money.sk/)
Kristína Pokorná
18.10.12,07:32
Vážená Radka, v spolupráci s bankou sme vyriešili Váš problém. Pre podrobnosti ma prosím kontaktujte na e-mailovej adrese kristina.pokorna@csw.sk (kristina.pokorna@csw.sk) alebo telefonicky 02/49 21 23 23.
yvica
06.11.12,11:29
prosím Vás ako mám natiahnuť ako je vyššie písané údaje do vub, v moneys3 mám všetko nastavené vyexportované príkazy ale neviem, čo ďalej, bola by som rada keby mi niekto poradil, dík