pherdo
10.10.12,09:14
Dobrý deň.
Mal by som na Vás prosbu ohľadom príspevku na zriadenie chránenej dielne podľa §56.
Nieje mi celkom jasné kedy presne dostane sro žiadaný príspevok.
Príspevok je možné žiadať buď na zriadenie pracovného miesta alebo na celkovú cenu práce zamestnanca. My máme záujem o príspevok na CCP.
Mňa by zaujímalo, či ten príspevok dajú sro jednorazovo do 30 dní od podania všetkých potrebných dokladov na ÚPSVaR v jeho maximálnej výške a sro ich má na vlastnom účte a z neho čerpá 2 roky na CCP bez komplikácii alebo vyplácajú postupne (napr. mesačne) až po preukázaní výdavkov na CCP?
§60 prevádzkové náklady CHD, viem že je až po preukázaní výdavkov, kvartálne ale na zriadenie podľa §56 mi nieje úplné jasné

Ďakujem.
Rasťo74
10.10.12,11:45
Každý mesiac predkladáš po výplatnom termíne úradu práce - žiadosť o úhradu, mzdový list, výplatný list, sociálna poistovna tlačivá, zdravotná poistovna tlačivá, výpis z účtu že odišli prostriedky do fondov-- na základe toho ti preplatia Celkovú cenu práce zamestnanca chránenej dielne - zabudni, že ti dajú dopredu peniaze na 2 roky ked oni ich ani nemajú ja som niekedy čakal aj 3 mesiace dozadu podla toho či sú peniaze v štátnom rozpočte alebo nie :):)
pherdo
10.10.12,16:50
Každý mesiac predkladáš po výplatnom termíne úradu práce - žiadosť o úhradu, mzdový list, výplatný list, sociálna poistovna tlačivá, zdravotná poistovna tlačivá, výpis z účtu že odišli prostriedky do fondov-- na základe toho ti preplatia Celkovú cenu práce zamestnanca chránenej dielne - zabudni, že ti dajú dopredu peniaze na 2 roky ked oni ich ani nemajú ja som niekedy čakal aj 3 mesiace dozadu podla toho či sú peniaze v štátnom rozpočte alebo nie :):)

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď :)