catusca
11.10.12,10:17
Dobrý deň
chcela by som sa opýtať, či nemá niekto skúsenosti s košickou firmou ISS projects? Jedná sa o prácu pre živnostníkov v Holandsku, konkrétne v hutníckom priemysle (robotník, zlievač). Za každú Vašu odpoved vopred ďakujem :)
Vladimír Maďorán Ml
15.12.12,23:14
zdravim, mozem povedat ze je to seriozna firma ktora ma za sebou tradiciu ,vyplaty nacas,vsetko jak povedia tak aj je, ja som akurat v nl konkretne vo fabrike na tehly a bez problemov, podmienky su tu vytvorene na pracu ako malokde,takze staci len tahat hodiny a nestarat sa o nic odviest pracu a na konci mesiaca cakat ze hodiny ktore clovek natocil dostane do posledneho centu zaplatene.
Indeed
16.12.12,08:58
Ano možem potvrdiť , veľmi seriozna firma,

so mnou pracuje kolega,ktorý cez nich robil v Holandsku viac ako 3 roky ,

ako je spomínané v prispevku vyššie všetko zaplatené do centu, výplata načas do 10 dní.
vychod_23
01.02.13,09:10
dobry den, pripajam sa k horeuvedenym nazorom, velmi seriozny pristup, vyborne podmienky a peniaze nacas. kto chce pracovat, vie pracovat a nemudruje, nema problem.
zetor
26.02.15,16:22
Seriózna firma???? A hlavne tá mrcha Z ruskova fakt.Nemergutova je obyčajná špina a odporúčam cez tú firmu nikdy do zahraničia neist!!rada zadarmo
pattosvk
21.08.19,16:04
Mate v dnesnych dnoch este niekto nejake skusenosti s nimi?