Dantess
11.10.12,19:29
Čaute, rád by som sa opýtal ako sa dá zistiť majiteľ konkrétnych priestorov? Viem ulicu, číslo, ale nepoznám meno majiteľa. Skúšal som kataster portal ale nejak mi to nešlo. Prosím ak viete ako na to, tak mi napíšte a ja Vám do pošty napíšem adresu. Dík
buchač
11.10.12,17:37
Čaute, rád by som sa opýtal ako sa dá zistiť majiteľ konkrétnych priestorov? Viem ulicu, číslo, ale nepoznám meno majiteľa. Skúšal som kataster portal ale nejak mi to nešlo. Prosím ak viete ako na to, tak mi napíšte a ja Vám do pošty napíšem adresu. Dík

Stavba
Vyhľadávanie podľa súpisného čísla stavby

https://www.katasterportal.sk/kapor/vyhladavanieStavbaFormInit.do
Dantess
11.10.12,18:00
Je to ulica nejedlého 1, ale keď to zadám do máp, tak mi to nájde bytovku. Priestor, ktorý hľadám ja je oproti bytovke a je to taký skladový priestor. Podľa toho čísla mi to nenájde nič. V prílohe dávam fotku a zakrúžkovanú budovu o ktorú sa jedná. Snáď to pomôže

*edit: ako tak pozerám, tak si to musíte stiahnuť a otvoriť v skicári, alebo v niečo čo Vám tú fotku zväčší
buchač
11.10.12,18:03
Stavba
Vyhľadávanie podľa súpisného čísla stavby

https://www.katasterportal.sk/kapor/vyhladavanieStavbaFormInit.do


Je to ulica nejedlého 1, ale keď to zadám do máp, tak mi to nájde bytovku. Priestor, ktorý hľadám ja je oproti bytovke a je to taký skladový priestor. Podľa toho čísla mi to nenájde nič. V prílohe dávam fotku a zakrúžkovanú budovu o ktorú sa jedná. Snáď to pomôže

*edit: ako tak pozerám, tak si to musíte stiahnuť a otvoriť v skicári, alebo v niečo čo Vám tú fotku zväčší

Dantess , Dantess......

Popisné a súpisné nie je to isté ...
Súpisné si zisti ...a zadaj do kolonky ...
marjankaj
11.10.12,18:05
Čaute, rád by som sa opýtal ako sa dá zistiť majiteľ konkrétnych priestorov? Viem ulicu, číslo, ale nepoznám meno majiteľa. Skúšal som kataster portal ale nejak mi to nešlo. Prosím ak viete ako na to, tak mi napíšte a ja Vám do pošty napíšem adresu. Dík
No skús mu to tam podpáliť a sám pribehne.:eek: Možno ti potom dá aj zľavu.:---

Aj dnes dávali podobné v telke. A vykľul sa z toho prevádzkovateľ internetu v Detve.
Chobot
11.10.12,23:18
Čaute, rád by som sa opýtal ako sa dá zistiť majiteľ konkrétnych priestorov? Viem ulicu, číslo, ale nepoznám meno majiteľa. Skúšal som kataster portal ale nejak mi to nešlo. Prosím ak viete ako na to, tak mi napíšte a ja Vám do pošty napíšem adresu. Dík

DAntess, nech sa pozerám akokoľvek, ani po zväčšení na tvojom obrázku nevidím žiadny zakrúžkovaný objekt.

Pozri si priložený wordovský dokument - je to kúsok katastrálnej mapy z Nejedlého ulice. Oproti vchodu 1 ale žiadny nebytový objekt nie je, takže neviem ktorý máš na mysli. Je tam oproti vchodu 5 na parcele 3301 iba OST 973 (objektová odovzdávacia stanica tepla) - teda inžinierska budova na rozvod tepla. Tieto budovy patria Hlavnému mestu Bratislava, viď list vlastníctva. A ešte oproti vchodu 3 (na parcele 3331/2) je nejaká inžinierska stavba, ktorá patrí bytovému domu Nejedlého 1,3,5.

Ak máš na mysli iný objekt, tak si pozri súpisné číslo a podľa neho nájdeš na katasterportáli list vlastníctva.
Dantess
12.10.12,04:57
Chobot, veľmi pekne ďakujem. Vyzerá to na to, že to je 3331/2. Ono je to taká kockatá budova s 2 vchodmi. Z jednej strany je sklad z druhej bol bar. V prílohe posielam foto už asi v lepšom formáte, tak prosím pozri sa na to či je to ono. Ďakujem. Následne asi budem musieť kontaktovať správcov bytov tých bytoviek, áno?
Dantess
12.10.12,05:46
Tieto priestory patria teplářnam. Podarilo sa mi dopátrať majiteľa tak, že mali na budove reklamu jedného piva a cez tú firmu som sa opýtal s kým majú podpísanú zmluvu. Potom som si ho našiel, zavolal a ten mi povedal, že to patri teplarnam. Ďakujem za Vašu pomoc.
Chobot
12.10.12,07:31
Tieto priestory patria teplářnam. Podarilo sa mi dopátrať majiteľa tak, že mali na budove reklamu jedného piva a cez tú firmu som sa opýtal s kým majú podpísanú zmluvu. Potom som si ho našiel, zavolal a ten mi povedal, že to patri teplarnam. Ďakujem za Vašu pomoc.

Podľa listu vlastníctva patrí parcela č. 3301 mestu Bratislava, a budova, čo je označená ako typ budovy 20 (Iná budova) pod súpisným číslom, 2752 patrí Bratislavskej teplárenskej a v prenájme ju má Prvá rozvojová spoločnosť, a.s. - pozri priložený list vlastníctva.
Emka Roman
12.10.12,07:49
Čaute, rád by som sa opýtal ako sa dá zistiť majiteľ konkrétnych priestorov? Viem ulicu, číslo, ale nepoznám meno majiteľa. Skúšal som kataster portal ale nejak mi to nešlo. Prosím ak viete ako na to, tak mi napíšte a ja Vám do pošty napíšem adresu. Dík

Odvŕtaj vložku - prihlási sa sám