ramik
12.10.12,15:48
dobrý den, moj problém je takýto. S priatelkou sme boli v lete v bulharsku, cez cestovnu kaceláriu. mali sme zaplatené aj poistenie ktoré nam ponúkla cestovka. priatelke sa na dovolenke urobila nejaká alergická reakcia a isla radsej na vyšetrenie. Vsetko prebehlo ako malo, doktor jej pichol dve injekcie dal tabletky a mast, s tým že ma este príst na kontrolu... počas vysetrenia mi povedal že mám zavolat do poistovne a nadiktovat nejake čislo. cez telefon sa ma pýtali či všetko bolo v poriadku, ako bolo o nás postarané, a čo všetko jej urobil. O platení nepadlo ani slovo, a aj lekar povedal že netreba nič platit. zrejme maju taku zmluvu s poistovnou. tak sme odisli, s tým že sme boli este o tri dni na kontrolu. opat všetko v poriadku. no a problém je v tom, že pred dvoma dnami prisiel priatelke email od doktora že ma zaplatit 190 euro, lebo poistovna neuhradila celu sumu. Má nato 15 dni. Viete mi poradit čo máme robit, v cestovke povedali že oni s tým nemaju nič, že to si máme riešit s tou poistovnou, a v poistovni su taký spomalený že určite to nevyriesia do 15 dni. čo mi hrozí v takomto prípade resp. mojej priatelke... a to este nieje vôbec isté či to ta poistovna zaplati.
foresterbig
13.10.12,07:11
Určite by som to zaplatil a faktúru odniesol do poisťovne na preplatenie.
Poučenie s toho je že neuzatvárať komerčné poistenie cez CK ale individuálne lebo v prípade problémov sa stránia zodpovednosti ako je uvedené v príspevku ale partnerom je určite CK lebo zobrala peniaze a uvedené poisťenie si integrovala to celkovej sumy zájazdu,čo by malo byť na rozhodnutí zákaznika.
ramik
13.10.12,08:11
lenže oni negarantujú to vrátenie penazí. Inač je to europska cestovná poistovna. máte s nou niekto skúsenosti.