TheSteven
12.10.12,19:10
Ahojte poraďáci , ako už z názvu vypovedá tak sa jedná o modrú smrť , konkrétne vo windows 7 64-bit , . Takže, zrazu sa mi na pc objavila modrá smrť, kontroloval som PC AVgčkom aj ACEBYTE Utilties 3 a opravil som nejaké chyby , aj som vymazal súbory z minidumpu ktoré som si pozrel v bluescreenview ale stále mi tam jeden súbot naskočí čiže sa akokeby nedá vymazať lebo ak ho vymažem uplne s celeho PC samozrejme aj s koša tak sa mi zasa zobrazí modrá smrť, reštartuje sa mi PC a zasa sa mi tam objaví ten súbor ktorý sa volá - 11212-39717-1.dmp a ešte 11212-40107-01.dmp , tieto súbory stále keď vymažem tak sa mi znova zobrazia, neviete čím to je ?? pretože ich chcem odstrániť , pretože tieto súbory spôsobujú modrú smrť na mojom pc, Prosím pomoooc !! :) prosím nejaký stručný návod čo robiť,. Vopred díky.. :)
mecky
12.10.12,17:16
tie subory bsod nesposobuju, prave pri modrej smrti su vytvorene, a da sa z nich niekedy zistit v com jej problem :)
ked chces tak ich sem hod, mozem sa na to pozriet
Nandrolon
12.10.12,17:24
Ak je to softvérová chyba /čo nemusí byť/ tak pri bootovaní stláčaj F8, dostaň sa do repair windows a zadaj tú prvú ponuku, obnoviť štartovanie windows.
Tento úkon ti kompletne obnoví štartovanie sedmičiek so zachovaním všetkých údajov a nainštalovaných programov. nech ťa nevyľaká že budeš zadávať výber jazyka ako pri inštalácii.
Sedmičky sú softverovo prepracovaný systém, kde so 100 MB skrytej partície si dokáže pekne obnoviť a opraviť štartovanie /pri tomto úkone sa nevyužíva bod obnovenia/...
Ak je to hardvérový problém, tam už treba hľadať a preverovať, základná doska, RAM, odžgľabený vetrák od chladiča procáku a tak.... treba analyzovať čo to robí, kedy to robí a tak ďalej.....
TheSteven
12.10.12,17:32
tu je ten súbor a budem vdačný za každú malú pomoc a budem rád ak sa na to pozrieš... (dám tu len jeden sná)d to pomôže lebo ja ích mm až 5 :( ) http://ulozto.sk/x2jEdBS/101212-41839-01-dmp
TheSteven
12.10.12,17:39
trochu som ťa nepochopil lebo keď dám F8 a vyberem prvý alebo druhý (skúšal som) tak sa mi normálne zapne windows.
mecky
12.10.12,17:52
toto bude chyba bud nejakeho driveru (pravdepodobne nejaka periferia )alebo softu, bohuzial by som povedal ze je nad moje sili presne urcit pricinu, skus niekde dat este tie dalsie dumpy ale asi to k nicomu nepovedie

predbezne:
ak ti to nerobi problem tak: format disku a novy win by bol asi riesenim, s tym ze po instalacii zakladnych ovladacov (doska grafika zvuk) instalovat dalsie veci postupne a vzdy chvilu odpozorovat ci to nespobi problemy
wagner
12.10.12,18:16
Tak tomuto sa nerozumiem, ale vraj sa cez skype šíri vírus, ktorý nezachytí Ani AVG ani NORTON. Snáď eset vraj ho má zachytiť. Neotvoril si niečo cez skype - vraj ho tam posielajú a nedá sa vymazať. Sús si to pozrieť, niekde som k tomu odstráneniu čítala aj návod, ale na moje vedomosti priveľmi múdre.
Vlado40
12.10.12,19:31
Screen tej modrej obrazovky nemáš ?
Nandrolon
14.10.12,09:05
Takže napíšem ešte laický postup krok po kroku.

1. vypni PC
2. zapni PC a mačkaj F8
3. po zobrazení ponuky vyber "Repair your computer"
4. po krátkom načítaní súborov vyber jazyk /slovenský/
5. vyber svoje konto /užívateľský účet/
6. zadaj "Startup repair"
7. nechaj prebehnúť proces a vyskúšaj PC či bude ešte vyhadzovať modrú smrť
misoft
14.10.12,17:51
Ono Skype nešíri, šíri sa to posielaním súborov cez P2P spojenie Skype.
wagner
17.10.12,19:25
Hovorili o tom, že posielajú vírus ako odkaz na nejakú stránku, program. Už neviem presne ako to pomenoval. A keď sa na to klikne a otvorí, tak má smolu. V čudu celý PC. Iba ten, čo sa PC rozumie, to vie odstrániť. Bolo k tomu krátke video s popisom