Flegmosko
13.10.12,15:57
Ahojte, ma niekto skusenosti s Internetom od UPC, programom Fiber Power 30, lokalita Bratislava? Citam o ich sluzbach rozne informacie, ktore su v pohode, ale aj velmi zle. Ceny maju prijatelne, a to je dovod, preco o nich premyslam.
TheSteven
13.10.12,14:08
Je to dosť v pohode net, ja sám ho mám a iba v pohode rýchlo, neseká sa, sem tam sa stane že majú 5 minútový výpadok, ale to iba výžne zriedkavo, a odporúčam ho, a najlepšie ak ku nemu používaš Google Chrome, alebo Waterfox.. :)
Sarlotka
13.10.12,14:52
aj ja mam upc v BA a som spokojna ... asi rok...len raz sme mali vypadok a to kvoli vytaharom cosi im pokazili... :)

tak mozno zalezi aj od presnej lokality ....
drobeceva
13.10.12,15:15
pýtaš sa síce na BA-som z východu, máme balík od UPC - TV, pevná linka, internet za výhodnú cenu...maximálna spokojnosť, žiadne výpadky. Pevnú linku síce nevyužívame :(
misoft
13.10.12,19:12
Ja mám len UPC telku, internet mám od inej firmy. Začínala s metalikou, ako prvá u nás zaviedla optiku - za celý dobu (cca 6 rokov) mala len niekoľko výpadkov (avízovaných pre údržbu).
Indeed
05.12.12,22:48
Mňa by zaujímala REALNA RÝCHLOSŤ pripojenia internetu cez UPC, monitorovana cez hocijaký speedmeter

napr. aj ten čo je na stranke www.dsl.cz

ked som bol na kontaktnom mieste UPC , baba za pultom o realnom premeraní nechcela ani počuť

a stale mi bliakala nejaké nezmysly o 100 Mbit/s

samozrejme som s takým prístupom,ku mne ako ku potencionalnemu buducemu zakaznikovi, som bol prudko nespokojný

a uvažujem ,že tam pojdem ešte raz a ak mi nevyhovie a neukáže na svojom kompe pred sebou,

ktorý ma neustále pripojený na net ,tu realnu rýchlosť,

že ju surovo nabonzujem na centralu UPC aj s presným uvedením jej inicialov
buchač
05.12.12,23:44
Mňa by zaujímala REALNA RÝCHLOSŤ pripojenia internetu cez UPC, monitorovana cez hocijaký speedmeter
napr. aj ten čo je na stranke www.dsl.cz (http://www.dsl.cz)

Momentálne ???

Průměrná rychlost připojení:
5,484 Mbit/s
Indeed
05.12.12,23:48
DÍKY Juraj !
kergulaan
06.12.12,03:51
Průměrná rychlost připojení: 22,87 Mbit/s
Průměrná rychlost stahování dat:2,859 MB/s
Průměrná rychlost uploadu: [?]3,499 Mbit/s
Průměrná rychlost odezvy (ping):neměřeno
Podla zmluvy mama mat 20/2, cize zodpoveda.
Pri stahovani idem bezne na 3,6 MB/s a na ostatnych pocitacoch v rodine (2) sa to nejako neprejavuje, pri beznon surfovani.
Spokojnost.
worker1111
06.12.12,05:42
rýchlosť si odmeriaš na www.speedtest.net, samozrejme myslí sa pripojenie po kábli, nie wifi a v čase merania by nemalo byť pripojených viac PC ale iba jeden, lebo smozrejme si tú linku doma delíte a rýchlosť ktorú máš poskytovanú je maximálna, ktorú môžeš dosiahnuť, čiže reálne ju dosiahneš len málokedy, napr. ak máš 100MB tak reál mimo špičku bude medzi 80-90MB, v špičke to bude menej...
IvanPK
06.12.12,06:35
Prosím ťa ja mam to iste a platím 28,90 € mesačne, pevnú nevyužívam...a ty koľko..?€