RockyBalboa
14.10.12,13:21
Ahoj. Mam po autoskole a chcel by som investovat do auta. Auto by malo byt hlavne spolahlive, nie velke naklady na spotrebu a nemat dojem stariny:). Investicia 2000-3000 eur ale cim menej tym lepsie kedze sa nanom idem ucit a zdokonalit a neviem ci si toto neodnesie aj svoju dan v podobe skrabancov atd. Kedze chodim na VS a robim aj popri skole chcel by som ho vyuzivat na mestske ucely a 2-3x mesacne na dlhsie cesty (200km). Budem vdacny za kazde rady a skusenosti!
Nandrolon
14.10.12,12:04
Aha, takže ty sa vlastne ideš zdokonaľovať v jazde a to si má odniesť auto v podobe škrabancov ? nechcel by som ťa s mojím fungeľ novým autom stretnúť na ceste pri "zdokonaľovaní"...
lujza.j
14.10.12,12:09
mimotemy dúfam, že to zdokonaľovanie nebude v BA premávke:eek:

čo si tak ešte zaplatiť nejaké kondičné jazdy ked si nie si istý?
lujza.j
14.10.12,12:16
Investicia 2000-3000 eur,
nemat dojem stariny

:D:D
lujza.j
14.10.12,12:28
day
04.12.12,18:47
Skodu fabiu
Indeed
05.12.12,09:15
neuvažuj nad dojmami,

mal by si vybrat také auto, do ktorého budeš len nalievať benzín,či naftu

kedže nemieniš dať ďalších 2000 eur do spojazdnenia nejakého polo-vraku

rozhodne nekupuj nejaké BMW typu td alebo tds r.v. trebars 1999 alebo podobné auta typu tdi

kup si zachovalu felíciu a VOZ SA !

A ked chceš silou mocou diesel tak citroenik nejaky s objemom tak 1,4 hladky diesel
marleau
05.12.12,09:27
Buď na to máš alebo nie.
Ja som vodičák robil rýchlokurzom.Prvýkrát som auto šoféroval na cvičisku.Urobil som možno 20 km dohromady aj so skúškami,trvalo mi to dva týždne,16 dní po začatí autoškoly som mal vodičák v ruke,to bol štvrtok a v nedeľu som sadol do favorita a smer Nemecko.Odvtedy som najazdil skoro milión km bez nehody.Keď som začínal autoškolu,nevedol som auto ani naštartovať.Mne pomohlo to,že som vhupol rovno do premávky a rovno na dlhé cesty do Nemecka.Rešpekt som samozrejme mal,ale strach nie.Niekedy nechápem,prečo každý chce VP,nie každý na to má.
Ty v zadaní vlastne pripúšťaš,že tým autom možeš do niečoho naraziť.To nie je dobré pre teba,ani pre ostatných na cestách.
Indeed
05.12.12,09:32
Na jednom motoristickom portali vždy zdorazňujú,že kto si planuje kupiť opicu, malo by mu zostať trochu peňazí na banány
marleau
05.12.12,09:40
Na jednom motoristickom portali vždy zdorazňujú,že kto si planuje kupiť opicu, malo by mu zostať trochu peňazí na banány
:):)A veru fakt.Ja som si včera po pol roku vypil,mal som síce slabú,ale predsa opicu a kukám,že v kuchyni ostali naozaj banány....;)
Sasanko
23.01.13,09:40
Ja som zas mal kamaráta, ktorý si 2 týždne od vodičáku kúpil drahé elektróny (http://www.disky-pneupex.sk/hlinikove-disky/) - hádajte, ako po pár stretoch s obrubníkmi a ja neviem čím ešte asi tak vyzerali. :D Rýchlo sa vrátil na plecháče. :D
JanoL
23.01.13,10:21
Tu mi ešte chýba link na tie plecháče....