erzet
14.10.12,21:27
Poznáte niekto pozadie kozmetickej spoločnosti MARY KAY?
srska
14.10.12,19:42
lujza.j
14.10.12,19:42
erzet
15.10.12,05:50
Toto som nechcel, oficiálne verzie. To by som si vygooglil aj ja, ale...
erzet
16.10.12,08:01
Tak ja to poviem na plné ústa, verím, že sa to nik nedozvie. Mojej bývalej kolegyne dcéra jej povedala, že to je "sekta, že sú to bosorky".
Zita5
16.10.12,08:16
Mary Kay Ash bola uznávaná ako inovatívna podnikateľka s obrovským srdcom. Založila svoju
spoločnosť na základe filozofie zaobchádzania s ostatnými tak, ako by sme chceli, aby zaobchádzali
oni s nami, a tiež vždy zdôrazňovala dôležitosť pomoci druhým. Prostredníctvom svojej iniciatívy v
oblasti firemnej sociálnej zodpovednosti Pink Changing LivesSM ,Mary Kay Inc. mení životy žien a detí
po celom svete. Už 48 rokov Mary Kay plní sľub "robiť veci dobre tým, že bude robiť správne veci."
Najväčšou celosvetovou iniciatívou Mary Kay Pink Changing LivesSM je jej kampaň Beauty that
CountsTM. Prostredníctvom kampane Beauty that CountsTM spoločnosť Mary Kay poskytla dary vo
výške takmer 4 miliónov dolárov (USD) za obdobie od roku 2008 až 2010 v rámci celosvetového
predaja krémových rúžov Beauty that CountsTM Mary Kay® Crème lipsticks, aby pomohla zmeniť životy
žien a detí na celom svete .

Charitatívna činnosť Mary Kay v Českej a Slovenské republike
Mary Kay sa v charitatívnej činnosti angažuje aj v Slovenskej a Českej republike. V súčasnej dobe
spolupracujeme s Fondom ohrozených detí v Čechách a s Občianskym združením Ivany
Christovej - Orin Panacea na Slovensku.

http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCcQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.marykay.sk%2Fdownload%2FMary_ Kay-The_Heart_sk.pdf&ei=7xZ9UJ6uHsfJtAbFioHoCw&usg=AFQjCNHWmt1XD9HTpN4Gr58qz0zGYauYPA&cad=rja
erzet
16.10.12,08:24
Čítam
erzet
16.10.12,08:26
Pýtam sa preto, či aj moja dcéra je bosorka? chichichi

Niekto toto môže brat ako reklamu. Ja sa to pýtam ako otec dcéry.
anilah
15.01.13,15:19
Aké mate skúsenosti s kozmetikou Mary Kay? A konkrétne s mikrodermálnou sadou tejto značky. Ďakujem.
belanie
22.01.13,22:01
Dobry den prajem,
s mikrodermalkou Mary Kay som mimoriadne spokojna, vyhladila mi na tvari jazvicky este z obdobia puberty a momentalne nou riesim podkozne tukove bodky, ktorych sa postupne zbavujem, i ked je to dlhodobejsi proces. som kozmeticka poradkyna mary kay takze tuto kazmetiku dobre poznam.
b.
belanie
22.01.13,22:22
Dobrý deň,
pracujem ako kozmetická poradkyňa Mary Kay od januára 2012. Systém budovania kariéry u nás je založený na princípe sieťového marketingu a produkty sa predávajú prostredníctvom priameho predaja na stretnutiach so zákazníčkami/klientkami. Podobné princípy majú aj mnohé ďalšie národné spoločnosti.
Mary Kay je mimoriadne stabilná americká spoločnosť založená v roku 1963 pani Mary Kay Ash, pôsobiaca dnes už na celosvetovom trhu 50 rokov.

Zakladateľka firmy Mary Kay Ash pracovala v priamom predaji v rôznych spoločnostiach počas celej svojej 25 ročnej kariéry a až keď odišla do dôchodku založila s mnohými skúsenosťami svoju vysnívanú spoločnosť, ktorá dáva pracovnú príležitosť predovšetkým ženám. Systém akým MK funguje sa vyučuje na vysokých školách na Harwarde a Oxforde.

Neviem do akej miery dcéra bývalej kolegynky pozná etické princípy práce v našej spoločnosti, zo svojej skúsenosti však viem, že nie sme žiadna sekta ani bosorky :). Rozhodne vieme našou prácou vyčariť na tvárach žien úsmev, nakoľko sa u nás školia špičkové vizážistky a odborníčky starostlivosti o pleť, čo mnohé klientky a ženy využívajú.

Ak máte strach o svoju dcéru, choďte s ňou na niektoré z našich školení, väčšina je pre rodinu/známe/kamarátky/ otvorená a dostupná a sám uvidíte, čo tam robí a ako tam "čaruje".
Verím, že som odpovedala na Vaše otázky, ak chcete vedieť viac, kľudne sa pýtajte.

Prajem krásny deň/večer
b.
TatianaM
23.01.13,07:54
Dobry den prajem,
s mikrodermalkou Mary Kay som mimoriadne spokojna, vyhladila mi na tvari jazvicky este z obdobia puberty a momentalne nou riesim podkozne tukove bodky, ktorych sa postupne zbavujem, i ked je to dlhodobejsi proces. som kozmeticka poradkyna mary kay takze tuto kazmetiku dobre poznam.
b.

Môžem vedieť, aké prípravky používaš na podkožné tukové bodky?
lujza.j
23.01.13,21:11
Dobry den prajem,
s mikrodermalkou Mary Kay som mimoriadne spokojna, vyhladila mi na tvari jazvicky este z obdobia puberty a momentalne nou riesim podkozne tukove bodky, ktorych sa postupne zbavujem, i ked je to dlhodobejsi proces. som kozmeticka poradkyna mary kay takze tuto kazmetiku dobre poznam.
b.

toto aby som uverila, by som musela vidieť na vlastné oči...prepáč, ale čistá reklama....milie jedine sterilnou ihlu najlepšie u kozmetičky.....to je tak ako ked mi bude niekto tvrdiť , že ten alebo onen krém ked budem používať nebudem mať kruhy pod očami....
DanielaSL
23.01.13,21:25
A ja som z tieňov na oči dostala ekzém, ktorého sa dodnes neviem zbaviť.
56helena
20.02.13,11:05
ja pouzivam marykay uz 4 roky, doporucila mi ju kamaratka a mozem len odporucat. pred mesiacom som presla na amway, chcela som uz zmenu, ale rozhodla som sa vratit k MK. dobre skusenosti mam s mikrodermabraziou, dennym a nocnym serom a s celou radou TIMEWISE. mam zmiesanu pokozku, napriek tomu mi po diagnostike pleti doporucili radu na suchu plet a vyborne mi sadla.
belanie
24.07.13,12:53
mila lujza.j spominanu mikrodermu pouzivam uz cez pol roka
(1-2x do tyzna), cca v decembri som nou zacala okrem ineho riesit milie, dnes len konstatujem, ze je ich pocet na mojej tvari vyrazne mensi a ku kozmeticke na prepichovanie koze nechodim (i ked samozrejme aj to je sposob).

k tym ciernym kruhom pod ocami - kremom ich naozaj neporiesis, zavisi aj to toho akeho su povodu, ale kazdopadne, kruhy pod ocami su problemom nizzich vrstiev koze a tam sa krem nedostane. existuju pripravky, ktore prechadzaju nizzsie a dokazu zmiernit pripadne poriesit dany problem. A je uplne jedno, ci tomu ty uveris alebo nie.
lujza.j
24.07.13,15:08
fúha ty si asi predajca:D:D.."masírovanie" máš naučené.....