lentilka22
15.10.12,13:32
Momentalne studujem v zahranici. Musim si ist vybavit zmenu trvaleho pobytu na slovensku. Citala som ze obciansky si musim zmenit do 15 dni... a ze sa da aj zaslat na adresu. Ale ako je to s pasom? Ja ho vlastne ani nepouzivam. Rozmyslala som pockat nech mi prepadne platnost a az potom, ze si naraz zmenim aj tu adresu na nom... daju mi za to pokutu?? co by ste robili na mojom mieste? nemozem cakat 30 dni na slovensku kym mi ho vyhotovia... a taktiez nemozem ostat bez dokladov, musim ist naspat studovat do zahranicia.
IvanPK
15.10.12,11:53
bubkoch
15.10.12,12:03
Momentalne studujem v zahranici. Musim si ist vybavit zmenu trvaleho pobytu na slovensku. Citala som ze obciansky si musim zmenit do 15 dni... a ze sa da aj zaslat na adresu. Ale ako je to s pasom? Ja ho vlastne ani nepouzivam. Rozmyslala som pockat nech mi prepadne platnost a az potom, ze si naraz zmenim aj tu adresu na nom... daju mi za to pokutu?? co by ste robili na mojom mieste? nemozem cakat 30 dni na slovensku kym mi ho vyhotovia... a taktiez nemozem ostat bez dokladov, musim ist naspat studovat do zahranicia.

za neplatny pas leziaci doma v sufliku sa pokuty nedavaju ...
zmena trvaleho pobytu nema ziaden vplyv na platnost pasu, nie je potrebne kvoli tomu ziadat novy
buchač
19.10.12,05:37
Momentalne studujem v zahranici. Musim si ist vybavit zmenu trvaleho pobytu na slovensku. Citala som ze obciansky si musim zmenit do 15 dni... a ze sa da aj zaslat na adresu.
NEDÁ...dotyčné oddelenie len SMS pošle , že je možné prevzatie dokladu...
Ale ako je to s pasom? Ja ho vlastne ani nepouzivam. Rozmyslala som pockat nech mi prepadne platnost a az potom, ze si naraz zmenim aj tu adresu na nom... daju mi za to pokutu?? co by ste robili na mojom mieste?
Dá sa splnomocnenie na prevzatie vyhotoviť ...
Aj na OP a aj na pas...
nemozem cakat 30 dni na slovensku kym mi ho vyhotovia... a taktiez nemozem ostat bez dokladov, musim ist naspat studovat do zahranicia.
...