vulxy
15.10.12,20:08
zdravim,mam taku otazku ...moja krstna dostala odo mna auto aby mala s cim chodit do prace lebo nema ziadne spoje...bolo jej povedane na upsvar-e ze si moze narokovat prispevok na dochadzku a tiez ze staci tak v piatom mesiaci to vybavovat ,bude mat menej papierovaciek...vsetko ok az doteraz, ked zistila ze nema ziadne blocky odlozene od tankovania.sak 22 rocna ma ine zaujmy:).ide mi o to ci neviete ako sa to predsa len da vybavit,ci na to nestaci cestne prehlasenie alebo tak....alebo na to moze zabudnut?:mad:....vdaka za rady.
P@uLie
15.10.12,18:14
nie nie, musia byt blocky od pohonnych hmot, co som sa ja ich nazohanal,, na pumpach som ich musel kupovat od zamestnancov cerpacej stanice , neboli lacne,,, ale oplatilo sa,,, mesacne to hodilo 100 ecok,,, sama papierovacka od zamestnavatela kazdy mesiac som musel vypisovat kolko pracovnych dni som vmesiaci odrobil sama byrokracia ,,,,ale a za tie peniaze to stalo, kplatu kady mesiac 100 ecok na vrch , tento prispevok plati len prvych 12 mesiacov,...
xtriadax
15.10.12,18:16
zájdi na čerpačku. Pumpári radi odkladajú bločky ktoré si tam nechala :D
vulxy
15.10.12,18:19
zájdi na čerpačku. Pumpári radi odkladajú bločky ktoré si tam nechala :D
no ona uz je v stvrtom mesiaci....myslim to tak ze uz tolko papierikov jej chyba to tazko budu mat polrocne blocky...
xtriadax
15.10.12,18:21
no ona uz je v stvrtom mesiaci....myslim to tak ze uz tolko papierikov jej chyba to tazko budu mat polrocne blocky...

ale určite ich majú. Len treba pobehať toho viac. Nie každý je ochotný to dať neznámemu
c.s.i.
16.10.12,09:01
alebo skúste sa popýtať okolia... určite v kastlíkoch v aute sa nájde všeličo..:-)
vulxy
16.10.12,11:51
nie nie, musia byt blocky od pohonnych hmot, co som sa ja ich nazohanal,, na pumpach som ich musel kupovat od zamestnancov cerpacej stanice , neboli lacne,,, ale oplatilo sa,,, mesacne to hodilo 100 ecok,,, sama papierovacka od zamestnavatela kazdy mesiac som musel vypisovat kolko pracovnych dni som vmesiaci odrobil sama byrokracia ,,,,ale a za tie peniaze to stalo, kplatu kady mesiac 100 ecok na vrch , tento prispevok plati len prvych 12 mesiacov,...
vdaka za prispevok,vies mi povedat ci s tym su este nejake potahovacky,staci jeden blocek ktory pokryje naklady na benzin v tom mesiaci ci je to nejak komplikovanejsie?