P.Filippo
16.10.12,11:05
Minulý rok som dostal faktúru z tejto agentúry. Najlepšie je to, že si to ani napamätám kedy som sa tam zaregistroval. Prišla mi faktúra v hodnote 77 Eur. Dostával som e-maily od firmy, tak som ju zaplatil aby ma nechali už konečne napokoji. Teraz som dostal faktúru už v hodnote 102 Eur, a že ked nezaplatím tak ma budú žalovať. Prosím Vás, čo mám robiť? Ignorovať ich????
srska
16.10.12,09:16
ta treba čítať pre klikom na - ano http://sale4u.sk/vop.html?showPdf=true
xtriadax
16.10.12,09:20
skúšajú pokiaľ im niekto nezaplatí. Teraz budú znova posielať vyhrážky a skúšať či znova nepošleš ;).
Už budeš vedieť že nie všade sa treba registrovať.
Francis Rachel Street, P.O.BOX 1086, Victoria, Mahe, Seychelles už len tá adresa neveští nič dobré.
srska
16.10.12,09:43
skúšajú pokiaľ im niekto nezaplatí. Teraz budú znova posielať vyhrážky a skúšať či znova nepošleš ;).
Už budeš vedieť že nie všade sa treba registrovať.
Francis Rachel Street, P.O.BOX 1086, Victoria, Mahe, Seychelles už len tá adresa neveští nič dobré.pôvodca v nitre
xtriadax
16.10.12,09:51
ja som to len tak otvoril čo to je. Neštudoval som to celé stačí mi vidieť tam tú adresu :D
P.Filippo
16.10.12,10:50
ja ich už ignorujem, poslal som to dalej právnikovi :D
misoft
16.10.12,10:55
Stránka zablokovaná ako podvodná!
misoft
16.10.12,10:58
Minulý rok som dostal faktúru z tejto agentúry. Najlepšie je to, že si to ani napamätám kedy som sa tam zaregistroval. Prišla mi faktúra v hodnote 77 Eur. Dostával som e-maily od firmy, tak som ju zaplatil aby ma nechali už konečne napokoji. Teraz som dostal faktúru už v hodnote 102 Eur, a že ked nezaplatím tak ma budú žalovať. Prosím Vás, čo mám robiť? Ignorovať ich????
No kamarát - si v **** - toto potrebovali, už ťa majú - a s*rú na to, že si už raz zacáloval, budú pýtať donekonečna a strašiť.
Ignorovať ich????!!!!


Mimochodom, celá stránka Sales4you.sk je vedená ako podvodná stránka, takže všetky antivíry ju blokujú automaticky.
P.Filippo
17.10.12,09:03
s*rem už na každý mail od nich! :D