miko93
16.10.12,14:40
Dobrý den, nazačiatok sa ospravedlňujem ak to tu bolo už riešené ale nenašiel som to tak som vytvoril novú tému.

Potrebujem pomoc v grafe. potrebujem aby sa mi na osiach zobrazovali všetky hodnoty ktoré su určené, pretože mám na osy rôzne hodnoty ktoré sa postupne zmenšujú a potrebujem aby daný graf dával zmysel, keďže teraz mám pri hodnote nula asi 10 bodov pretože prvé hodnoty su od 0,1 do 1 a potom sa to rýchlo zvyšuje až na 1000

ďakujem za pomoc
marjankaj
16.10.12,12:58
Takto?
stormcatcher
06.12.12,08:26
Pekný deň.
Potrebujem "grafológa" :---:---:--- niekoho, kto by vedel nastaviť graf.
Mám graf s posunom hodnôt, ale!
Skúšal som všade hladať, kde som vedel, ale nepodarilo sa mi nastaviť, aby graf raálne kopíroval tabulku. Výber v tabulke je 1-4 a draf ukazuje 2-5. Posun o jeden. Kde by som to nastavil. Otváram excel 2007 v 2010-ne. Všimol som si, že nemajú rovnaký spôsob nastavenia.
Ďakujem všetkým za pomoc.
ivka70
08.12.12,20:51
Ak si tuknes na graf pravym tlacidlom mysi (na plochu grafu, cize napr. medzi okrajom ramceka a okrajom grafu) tak tam mas zonost Zdrojove udaje .... a tam si zmenis Rozsah
stormcatcher
09.12.12,09:09
Ak si tuknes na graf pravym tlacidlom mysi (na plochu grafu, cize napr. medzi okrajom ramceka a okrajom grafu) tak tam mas zonost Zdrojove udaje .... a tam si zmenis Rozsah
Všade kam sa dostanem je zapísané dobre. Nevieš prihodiť pár obr. kde by som to mal nastaviť?
ivka70
09.12.12,11:46
Všade kam sa dostanem je zapísané dobre. Nevieš prihodiť pár obr. kde by som to mal nastaviť?

Vloz si svoj subor, pozriem ti to tam aj ti z neho urobim obrazky ....