Iva Mičianová
16.10.12,18:33
potrebujem jendoducho napáliť CD cez tento software, skúšala som to ale nejak sa mi to nevydarilo pretože to nešlo spustiť v aute... prosím o nejaké rady :)
misoft
16.10.12,22:38
mp3 sa napaľujú v CDBurnerXP ako data.
Otázka je, či mp3 podporuje prehrávač v aute!
Ak nie - zvoliť možnosť napáliť zvukový disk (audio disk) - prevedie mp3 do cda a to už podporujú aj autoprehrávače (*.cda - compact disc audio).
http://softmania.sk/data/softmania.sk/images/29903.jpg
KoxXxo
17.10.12,04:23
A prehrávač v aute zvláda mp3?
Niran
17.10.12,07:12
A prehrávač v aute zvláda mp3?

Presne nemusi totiz zvladat mp3 format, skusil by som to napalit ako audio disk to by malo ist urcite, aj vtedy ak prehrava mp3. Ale treba ratat s tym ze sa tam toho vela nezmesti tak cca 20 skladieb v zavislosti od ich dlzky resp. velkosti. A este jedna vec je dolezita (neviem aky je prehravac v aute) a to ta ze napalovat to cim nizsou rychlostou tak maximalne 4x. Takze ak to bolo napalene vysokou rychlostou aj to moze byt jeden z dovodov preco to v prehravaci auta nejde. Takze kupit 2 cedecka napalit raz ako mp3 s max. rychlostou 4x, a jeden krat ako audio disk tiez s rychlostou max. 4x. Potom skusit pustit v prehravaci a uvidis ktore pojde. Ale ako som pisal ak pojde len audio disk tak sa tam toho vela nezmesti.
newmi
17.10.12,08:55
keby len mp3 ale su aj take cd prehravace co ti ani len napalene CD nezoberie, iba origos.