obcanslovensky
16.10.12,21:00
Ahojte poraďáci,
chcel by som sa spýtať som registrovaný v Lajonese a zarába mi to cca 4000-5000 Eur mesačne. Pekne mi to chodí na môj súkromný účet. Zatial som príjmy nikde nenahlasoval. Chcel by som sa spýtať neviem či to mám priznať do daní z príjmov a poisťovne alebo nie? Máte niekto stým skúsenosti?

ďakujem za poradu vopred
Mila123
16.10.12,19:02
na základe čoho máš príjmy?
srska
16.10.12,19:04
rathov kolega
obcanslovensky
16.10.12,19:06
Ked som napísal názov spolocnosti presne tak mi to vyhviezdickovalo
Lajones
Su to nazbierane peniazky z nakupov plus je to pyramidovo Multilevel marketing cize
za vsetkych co som ich zaregistroval dostavam provizie z ich nakupov
Mila123
16.10.12,19:07
oprávnenie máš?
obcanslovensky
16.10.12,19:08
Na Lajones nepotrebujes opravnenie sa len zaregistrujes a ficis kvazi na cierno!
buchač
16.10.12,19:09
Ahojte poraďáci,chcel by som sa spýtať som registrovaný v Lajonese a zarába mi to cca 4000-5000 Eur mesačne. Pekne mi to chodí na môj súkromný účet. Zatial som príjmy nikde nenahlasoval. Chcel by som sa spýtať neviem či to mám priznať do daní z príjmov a poisťovne alebo nie? Máte niekto stým skúsenosti?ďakujem za poradu vopred
Ja sa opýtam inak ....
To považuješ každého za debila , alebo len poniektorých ....???

Ide o to ,že reklamu robíš danej spoločnosti .......k tým otázkam sa radšej nevyjadrujem ...ja som totiž zástancom nasledovného :
Na hlúpe otázky dávam adekvátne odpovede......no verím , že iní ale primerane odpovedať budú...no hlúpo určite nie ...


Su to nazbierane peniazky z nakupov plus je to pyramidovo Multilevel marketing cize
za vsetkych co som ich zaregistroval dostavam provizie

...a už len toto čo je za kravinu .....

...že 4 - 5 litrov ...a mesačne k tomu ....:eek:
obcanslovensky
16.10.12,19:11
Toto ale nie je oficialne nikde na ich stranke uvedene. Podrobne info sa dostava len na "skoleniach" a podla dosiahnuteho levelu mas pristup k dalsim a dalsim info.
marjankaj
16.10.12,19:11
oprávnenie máš?
Oprávnenie na čo? Veď on nič nerobí.:rolleyes:
Mila123
16.10.12,19:12
Oprávnenie na čo? Veď on nič nerobí.:rolleyes:
som naivná, keď sa pýtam?
srska
16.10.12,19:12
Toto ale nie je oficialne nikde na ich stranke uvedene. Podrobne info sa dostava len na "skoleniach" a podla dosiahnuteho levelu mas pristup k dalsim a dalsim info.čo je to level?
obcanslovensky
16.10.12,19:16
Nerozumiem tvojej agresivite??
Otázka je či poznáš odpoveď ako sa to má zdaniť alebo nie? (Zatial mi nikto nevedel dať odpoveď a každý buď nevie alebo sa nevyjadruje)
Je to jedno že ako sa to zarába MLM alias pyramídových firiem je tu kopec a v konečnom dôsledku sú to peniaze - provízie niekto provízie volá úplatky...
marjankaj
16.10.12,19:18
som naivná, keď sa pýtam?
No je to dosť podstatné.
Ak nejde o podnikanie, tak by to mal zdaňovať podľa §8. Teda zrejme žiadne výdavky. Aspoň o nijakých nehovoril.
Žiadna odpočítateľná položka.
Teda daň 19% a zdravotné poistenie 14%. Ale veď mu ešte 67% zostane.
buchač
16.10.12,19:19
čo je to level?
JA VIEM , že vieš ....;)

No v tomto ponímaní je to vyšší stupeň ojedrbávania ......:---
obcanslovensky
16.10.12,19:20
Dobre robiť musíš, musíš dotiahnuť nových členov, nakupovať a prípadne ak chceš zarábať viac
tak aj zainvestovať dosť veľké sumy lebo tzv. pozície sa dajú aj kupovať.
obcanslovensky
16.10.12,19:21
Nechcem rozoberať čo ako ako lebo už na mna tu hulákate že robím reklamu.
marjankaj
16.10.12,19:22
Nerozumiem tvojej agresivite??
Otázka je či poznáš odpoveď ako sa to má zdaniť alebo nie? (Zatial mi nikto nevedel dať odpoveď a každý buď nevie alebo sa nevyjadruje)
Je to jedno že ako sa to zarába MLM alias pyramídových firiem je tu kopec a v konečnom dôsledku sú to peniaze - provízie niekto provízie volá úplatky...
To nám dávaš akože rozkazom?:eek:
Ice dive
16.10.12,19:23
Nerozumiem tvojej agresivite??
Otázka je či poznáš odpoveď ako sa to má zdaniť alebo nie? (Zatial mi nikto nevedel dať odpoveď a každý buď nevie alebo sa nevyjadruje)
Je to jedno že ako sa to zarába MLM alias pyramídových firiem je tu kopec a v konečnom dôsledku sú to peniaze - provízie niekto provízie volá úplatky...

no opýtam sa inak, na základe čoho? akej zmluvy dostávaš od spoločnosti peniaze? je to firma ako každá iná t.j. oni si peniaze ktoré ti pošlú tiež chcú dať do nákladov... ak sú to provízie za sprostredkovanie tak by to mal byť § 6 zákona o dani z príjmov a ty by si mal mať živnosť na sprostredkovanie služieb, tovarov a pod...
obcanslovensky
16.10.12,19:25
akože čo?
lujza.j
16.10.12,19:25
Dobre robiť musíš, musíš dotiahnuť nových členov, nakupovať a prípadne ak chceš zarábať viac
tak aj zainvestovať dosť veľké sumy lebo tzv. pozície sa dajú aj kupovať.
no ked si taký šikovnučký tak určite vieš......Ako priznať (a či vôbec priznať) zárobky z Lajonesu?
obcanslovensky
16.10.12,19:29
zmluva je tajná a nemôžem citovať ani časť. no ako to oni účtujú tak to už vôbec neviem.
ale firmám - partnerom účtujú reklamné činnosti sa mi zdá čiže oni si to môžu dať do nákladov.
potom sa tie peniaze rozdeluju percentualne a posielaju jednotlivym clenom ako členske provizie
obcanslovensky
16.10.12,19:31
v pyramídach neide o šikovnost ale o to kto je vyssie v systeme
buchač
16.10.12,19:31
Dobre robiť musíš, musíš dotiahnuť nových členov, nakupovať a prípadne ak chceš zarábať viactak aj zainvestovať dosť veľké sumy lebo tzv. pozície sa dajú aj kupovať.
...mám suseda , roky sa angažuje v hentej firme ...dokonca aj auto má firemné ...
No tie reči baláchajúce mi onehdá poriadne narušili môj kľud ...

Nevravím , že je to nejako zlá vec ... niečo podobné ako aj iné firmy robia ...tie vernostné body alebo rovno pokukážky na nákup ...
Lenže ... ak by som malbyť tak vysoko ziskový , tak je potrebné aj vysoké nákupy robiť ...
Pozícií je málo ... a ak je praxdou , čo tvrdíš ...nuž iba debil by svoju pozíciu pustil a o love prišiel ...

Nechcem rozoberať čo ako ako lebo už na mna tu hulákate že robím reklamu.
Rozoberať nemusíš , každý má svoju hlavu ...

Pokiaľ len hulákame ...ešte dobre je :D.....holt , pridrbať sa nedá ...:cool:
Ice dive
16.10.12,19:36
zmluva je tajná a nemôžem citovať ani časť. no ako to oni účtujú tak to už vôbec neviem.
ale firmám - partnerom účtujú reklamné činnosti sa mi zdá čiže oni si to môžu dať do nákladov.
potom sa tie peniaze rozdeluju percentualne a posielaju jednotlivym clenom ako členske provizie

motáš hrušky s jablkami... nepotrebujeme študovať tvoju tajnú zmluvu... ale firma ako taká ak pôsobí v SR tak musí byť niekde registrovaná či už na Slovensku alebo niekde v zahraničí ak oni dajú partnerom faktúru na reklamné činnosti tak partner si to dá do nákladov, ak faktúru uhradí, dostane firma peniaze, ktoré potom percentuálne rozdeľuje členom... no a tieto peniaze vám členom musí na základe niečoho vyplácať lebo ak by ste nemali zmluvu, bol by to pre nich nedaňový náklad a to by asi nerobili, lebo by boli v ťažkej strate... takže ak dostávate členské provízie za sprostredkovanie "ovečiek" do MLM jedná sa o sprostredkovanie a to je činnosť samostatná za účelom dosahovania zisku... t.j. mal by si mať živnosť... je to asi niečo podobné ako AVON alebo Oriflame...
obcanslovensky
16.10.12,19:37
ano presne to je o vysokých obratoch,
ludia nakupuju aj poukazky a aj tie velke spolocnosti ktorym nemozem robit reklamu a robia obrovske
obraty (ako napriklad ta rakuska benzinka...) maju cloveka ktory dostava z kazdej predanej poukazky proviziu
danushka
16.10.12,19:38
JA VIEM , že vieš ....;)

No v tomto ponímaní je to vyšší stupeň ojedrbávania ......:---

Máš namysli Jurko pod kupovaním levelov a pozícií vyšší stupeň sebaodrbávania, dobre tomu chápem?

Ak keď si dobre spomínam, už tu boli aspoň dve témy na L....s a nejako sa nám zamkli :D. Jááá neviem, to tým ľuďom nedoprajeme tak závratné, hlavy točiace zárobky? Čo sme to len za ľudia...!
Ice dive
16.10.12,19:39
...

Pokiaľ len hulákame ...ešte dobre je :D.....holt , pridrbať sa nedá ...:cool:


ako hovorí môj kolega z východu: "nepridrbeš nepresvedčís:D:D:D"
obcanslovensky
16.10.12,19:42
ja rozumiem co pises ale hovorim ze ziadne povolenie nemam (a predpokladam ze ani dalších 100000 členov tiež nikto nemá)
peniazky chodia a nikto sa nic nepyta, otázka je že keď to prepukne že niekto zistí (z úradníkov) že čo sa deje tak kto zaplatí pokuty atď.
preto som položil otázku že či vôbec sa stým mám zaoberať alebo sa na to vykašlať a počkať na "amnestiu"
obcanslovensky
16.10.12,19:44
takže keby som napísal 400-500 eur by to bolo v pohode. by som zapadol
veronikasad
16.10.12,19:44
ja rozumiem co pises ale hovorim ze ziadne povolenie nemam (a predpokladam ze ani dalších 100000 členov tiež nikto nemá)
peniazky chodia a nikto sa nic nepyta, otázka je že keď to prepukne že niekto zistí (z úradníkov) že čo sa deje tak kto zaplatí pokuty atď.
preto som položil otázku že či vôbec sa stým mám zaoberať alebo sa na to vykašlať a počkať na "amnestiu"
Akú zmluvu (podľa akého zákona) máš uzatvorenú ? To snáď až také tajné nebude ... - pre posúdenie odpovede na tvoju otízku podstatná záležitosť
Mila123
16.10.12,19:44
ja rozumiem co pises ale hovorim ze ziadne povolenie nemam (a predpokladam ze ani dalších 100000 členov tiež nikto nemá)
peniazky chodia a nikto sa nic nepyta, otázka je že keď to prepukne že niekto zistí (z úradníkov) že čo sa deje tak kto zaplatí pokuty atď.
preto som položil otázku že či vôbec sa stým mám zaoberať alebo sa na to vykašlať a počkať na "amnestiu"
určite sa nájde nejaký ten flek, myslím súčasný pri akom Varehovi......či miesto v knižnici po Frunim
buchač
16.10.12,19:46
ano presne to je o vysokých obratoch,ludia nakupuju aj poukazky a aj tie velke spolocnosti ktorym nemozem robit reklamu a robia obrovskeobraty (ako napriklad ta rakuska benzinka...) maju cloveka ktory dostava z kazdej predanej poukazky proviziu
Bóóóže ...a načo tie tajnosti ???
Veď aj v telke robia reklamu ...nič nové pod slnkom ...
Hypernova , NAY , MALL ........

Hej , provízie ....Kúpiš 100 l pohonných hmôt ...a vrátia Ti 1 - 2 ( jedno - dve ) éčko ....2 - 10 % z nákupu to zvykne byť ....
http://www.*******.net/internal/sk/Public/PartnerSearch

Kua , si fakt myslíš , že sa ( ako som povedal ) s debilmi bavíš ....
Ice dive
16.10.12,19:50
ja rozumiem co pises ale hovorim ze ziadne povolenie nemam (a predpokladam ze ani dalších 100000 členov tiež nikto nemá)
peniazky chodia a nikto sa nic nepyta, otázka je že keď to prepukne že niekto zistí (z úradníkov) že čo sa deje tak kto zaplatí pokuty atď.
preto som položil otázku že či vôbec sa stým mám zaoberať alebo sa na to vykašlať a počkať na "amnestiu"

Slovensko má 5,5 mil obyvateľov, ekonomicky činných je cca 2,1 mil. ostatní sú buď dôchodcovia, nezamestnaní alebo deti... priemerná mzda je okolo 780 € nezarobí ju ani 75 % ekonomicky činného obyvateľstva...t.j. zvyšných 25 % zarába brutálne nadpriemer.... a teraz nám budeš tvrdiť, že tvoj lyon tebe a zvyšným 100 000 členom produkuje 4 - 5000 € pri súčasnej kúpnej sile obyvateľstva... prečo potom pred každým obchodom s nálepkou Lyonu neparkujú aspoň dve X6tky...

nerob z nás bláznov...
marjankaj
16.10.12,19:51
ja rozumiem co pises ale hovorim ze ziadne povolenie nemam (a predpokladam ze ani dalších 100000 členov tiež nikto nemá)
peniazky chodia a nikto sa nic nepyta, otázka je že keď to prepukne že niekto zistí (z úradníkov) že čo sa deje tak kto zaplatí pokuty atď.
preto som položil otázku že či vôbec sa stým mám zaoberať alebo sa na to vykašlať a počkať na "amnestiu"
Pred daňovými únikmi je amnestia snáď iba na cintoríne.:rolleyes:
Ingrid Ondruskova
16.10.12,19:51
plný súhlas..kalkulačka nepustí...
obcanslovensky
16.10.12,19:55
Bóóóže ...a načo tie tajnosti ???Veď aj v telke robia reklamu ...nič nové pod slnkom ...Hypernova , NAY , MALL ........ Hej , provízie ....Kúpiš 100 l pohonných hmôt ...a vrátia Ti 1 ( jedno - dve ) éčko ....2 - 10 % z nákupu to zvykne byť ....http://www.*******.net/internal/sk/Public/PartnerSearch Kua , si fakt myslíš , že sa ( ako som povedal ) s debilmi bavíš ....


Nerozumieš? Ja som na druhej strane tohoto obchodu ty dostanes 1 ečko ale ten kto je "nad tebou" v systeme dostane tiez niečo a kto je "nad" nim tiez niečo .... no a ten kto je vysoko v systeme cize ma mnoho clenov pod sebou tak ten zrazu zisti ze ak aj ostany nakupuju tak chodia penaze!
danushka
16.10.12,19:58
Tak to vyzerá, že obchodné reťazce platia lajonesákom viac, ako utŕžia...
obcanslovensky
16.10.12,19:59
Slovensko má 5,5 mil obyvateľov, ekonomicky činných je cca 2,1 mil. ostatní sú buď dôchodcovia, nezamestnaní alebo deti... priemerná mzda je okolo 780 € nezarobí ju ani 75 % ekonomicky činného obyvateľstva...t.j. zvyšných 25 % zarába brutálne nadpriemer.... a teraz nám budeš tvrdiť, že tvoj lyon tebe a zvyšným 100 000 členom produkuje 4 - 5000 € pri súčasnej kúpnej sile obyvateľstva... prečo potom pred každým obchodom s nálepkou Lyonu neparkujú aspoň dve X6tky...

nerob z nás bláznov...


Tak toto som nikdy netvrdil!
Každý člen maká za seba! a niekomu to zarába nič a niekomu viac. Záleži len na tom koho dohodíš (keď je to veľká firma tak tie obraty sa nazbierajú ver mi)
zamysleli ste sa niekedy nad tým že aký je rozdiel medzi úplatkom a províziou? (KVALITNÁ ZMLUVA!)
danushka
16.10.12,20:00
A už to tu je, začína sa nábor!
... chýba tam jeden prst na zamknutie, už ma svrbí :D
bettylou
16.10.12,20:01
úroveň
veronikasad
16.10.12,20:02
A už to tu je, začína sa nábor!
... chýba tam jeden prst na zamknutie, už ma svrbí :D
Ešte chvíľku počkaj, nedozvedel sa, či ten príjem má zdaniť alebo nie ...
tictac7
16.10.12,20:04
Nerozumieš? Ja som na druhej strane tohoto obchodu ty dostanes 1 ečko ale ten kto je "nad tebou" v systeme dostane tiez niečo a kto je "nad" nim tiez niečo .... no a ten kto je vysoko v systeme cize ma mnoho clenov pod sebou tak ten zrazu zisti ze ak aj ostany nakupuju tak chodia penaze!

koľko to má dnes úrovní? Každý dostane? Tak potom buď nedostane obchodník alebo výrobca. A o pár mesiacov ani obchodník, ani výrobca - lebo už vás tam toľko šialencov bude a my ani nič kupovať nebudeme, ale rovno vám asi peniaze posielať budeme, či?!
Ďakujem Ti za vysvetlenie systému, ktorý sa tu prvý krát objavil v roku 1990 a dnes o ňom ani chýru-ani slychu a ľudia, čo v ňom boli a spievali mi o ňom, tak ako to tu Ty teraz vykresľuješ..... nevidím, že by mali lepšiu životnú úroveň, ako ja, a už takmer 20 rokov im ani nikto nič neposlal....
marjankaj
16.10.12,20:04
Ešte chvíľku počkaj, nedozvedel sa, či ten príjem má zdaniť alebo nie ...
Ja som mu už napísal
daň 19%
zdravotné poistenie 14%
príjmy podľa §8
obcanslovensky
16.10.12,20:04
Tak to vyzerá, že obchodné reťazce platia lajonesákom viac, ako utŕžia...

ani toto som nikdy netvrdil! sú to smiešne desatiny percentá!
predstav si že si obchodný riaditeľ (zamestnanec) dajme tomu vo firme "XYZ Hypermarket" a dojde za tebou obchodák lajonesu a povie ze ak vstupi tvoja firma
do lajonesu tak z kazdeho nakupu ktorý spraví člen dostaneš 0.01 % k tomu tvoja firma dostane super reklamnu prochu na stranke plus take a hentake vyhody...blablabla
toto odprezentujes sefovi (bez toho 0.01% samozrejme lebo to ti bude chodiť na tvoj lajones účet súkromne) Presvedčíš ho a brrrrb zrazu si v balíku.
marjankaj
16.10.12,20:07
ani toto som nikdy netvrdil! sú to smiešne desatiny percentá!
predstav si že si obchodný riaditeľ (zamestnanec) dajme tomu vo firme "XYZ Hypermarket" a dojde za tebou obchodák lajonesu a povie ze ak vstupi tvoja firma
do lajonesu tak z kazdeho nakupu ktorý spraví člen dostaneš 0.01 % k tomu tvoja firma dostane super reklamnu prochu na stranke plus take a hentake vyhody...blablabla
toto odprezentujes sefovi (bez toho 0.01% samozrejme lebo to ti bude chodiť na tvoj lajones účet súkromne) Presvedčíš ho a brrrrb zrazu si v balíku.
Čo nás po nejakých riaditeľoch.
Bavíme sa o tvojich príjmoch. Zaplať štátu 33% a hotovo.
danushka
16.10.12,20:08
Ešte chvíľku počkaj, nedozvedel sa, či ten príjem má zdaniť alebo nie ...Lajones ho už nakúpenými pozíciami dobre zdanil si myslím.
Ak sa nechal dobre poblázniť, je už dobre vyčistený a zožeriem drôtenú kefu, keď mu toto mesačne chodí na účet.
A nepriložím posledný prst, žartovala som.:)
obcanslovensky
16.10.12,20:09
Čo nás po nejakých riaditeľoch.
Bavíme sa o tvojich príjmoch. Zaplať štátu 33% a hotovo.

Aj vtedy ak ja som ten riaditel?
obcanslovensky
16.10.12,20:10
Aj vtedy ak ja som ten riaditel?

a prečo by som mal začať platiť ja keď nikto iný neplatí? a nemá s tým žiadne problémy...
marjankaj
16.10.12,20:11
Aj vtedy ak ja som ten riaditel?
Aj vtedy. Veď aj minister financií platí dane. A to je už iný riaditeľ.:cool:
Melnick
16.10.12,20:11
Vlado :D:D:D
srska
16.10.12,20:12
ty občansk a nebolo by tak kilečko navyše - na podporu dobrej veci?
obcanslovensky
16.10.12,20:12
a evidentne ani úrady s tým nemajú žiadne problémy,
počuli ste už o nejakej kontrole alebo že by robili prieky tejto firme?
(asi to mažú na správnych miestach)
srska
16.10.12,20:13
Aj vtedy. Veď aj minister financií platí dane. A to je už iný riaditeľ.:cool:všetky?
obcanslovensky
16.10.12,20:13
Lenže minister financií netuší čo sa robí v La...sse :)
veronikasad
16.10.12,20:13
a evidentne ani úrady s tým nemajú žiadne problémy,
počuli ste už o nejakej kontrole alebo že by robili prieky tejto firme?
(asi to mažú na správnych miestach)
Robíš si vlastnú reklamu, alebo hľadáš odpove´d na otázku zadanú v prvom príspevku témy ? Ak a) je správne - klikám na vyriešené ...
Katy a R
16.10.12,20:13
Aj vtedy ak ja som ten riaditel?
Nuž ale v profile máš, že nie si len občan slovenský, ale aj účtovník - takže určite vieš, čo a ako:confused: .... ;):D:);) či?
Melnick
16.10.12,20:14
Lajones ho už nakúpenými pozíciami dobre zdanil si myslím.
Ak sa nechal dobre poblázniť, je už dobre vyčistený a zožeriem drôtenú kefu, keď mu toto mesačne chodí na účet.
A nepriložím posledný prst, žartovala som.:)

Danuška som v pohotovosti. Stačí ma prezvoniť a volám záchranku. Čo Ty vieš, čo taká drôtená kefa spôsobí ???? :D:D:D
srska
16.10.12,20:14
Lenže minister financií netuší čo sa robí v La...sse :)jáááj bobo - nepotrebuje vedieť:D
marjankaj
16.10.12,20:15
a evidentne ani úrady s tým nemajú žiadne problémy,
počuli ste už o nejakej kontrole alebo že by robili prieky tejto firme?
(asi to mažú na správnych miestach)
Veď po nich nepôjdu.
Ale po takých ako ty.:cool:
obcanslovensky
16.10.12,20:15
Dobre no vidím že nikto k tomu nemá chochmesu ale bola sranda sa o tom pokecať.
Ďakujem za všetky reakcie.
A nemal som v umysle ziadnu reklamu urobiť danej spoločnosti ani žiadnej inej.
danushka
16.10.12,20:15
a evidentne ani úrady s tým nemajú žiadne problémy,
počuli ste už o nejakej kontrole alebo že by robili prieky tejto firme?
(asi to mažú na správnych miestach)
A počul si Ty už niekedy o ohlasovacej povinnosti, o tzv. bonzákoch?
To si myslíš, že keď nejaké vyššie sumy chodia niekomu na účet, nikto to nikomu neoznamuje?

Lajones je čisté rozprávkovo tuším, alebo Vám tam mozgy vymývajú. :)
buchač
16.10.12,20:16
ani toto som nikdy netvrdil! sú to smiešne desatiny percentá!predstav si že si obchodný riaditeľ (zamestnanec) dajme tomu vo firme "XYZ Hypermarket" a dojde za tebou obchodák lajonesu a povie ze ak vstupi tvoja firmado lajonesu tak z kazdeho nakupu ktorý spraví člen dostaneš 0.01 % k tomu tvoja firma dostane super reklamnu prochu na stranke plus take a hentake vyhody...blablablatoto odprezentujes sefovi (bez toho 0.01% samozrejme lebo to ti bude chodiť na tvoj lajones účet súkromne) Presvedčíš ho a brrrrb zrazu si v balíku....halóóóóó......je síce už dosť neskoro ....ale budíček ....Choď sa nadýchať čerstvého luftu , daj si silnú kávu ...snáď sa preberieš z bludných snov...Točíš také 3,14ny , až to pekné nie ....Príklad :Dajme tomu XYZ Hypermarket nemôže s viacerými agentami jednať o tej istej zákazke ...Nevraviac už aj o tom , že najprv musíš iný úplatok dať , aby si sa iba ku sekretárke dostal ...To sú už iné hrátky ...Lenže to by si o nich musel niečo aj vedieť .... a o tom dosť silno pochybujem ....
obcanslovensky
16.10.12,20:17
Veď po nich nepôjdu.
Ale po takých ako ty.:cool:

ACH JAJ UŽ UTEKÁM !!!!
marjankaj
16.10.12,20:18
Dobre no vidím že nikto k tomu nemá chochmesu ale bola sranda sa o tom pokecať.
Ďakujem za všetky reakcie.
A nemal som v umysle ziadnu reklamu urobiť danej spoločnosti ani žiadnej inej.
Radšej tu napíš koľko dlhuješ štátu na dani a aj zdravotnej poisťovni.
Pri tvojich príjmoch budú mať z teba radosť.
srska
16.10.12,20:20
ACH JAJ UŽ UTEKÁM !!!! radytel, neutekaj ....
marjankaj
16.10.12,20:20
ACH JAJ UŽ UTEKÁM !!!!
Neskoro, nemal si tu vypisovať koľko zarábaš.:---
Poradu čítajú aj daňováci. Ľahko si ťa nájdu. Admin im bude musieť poskytnúť tvoje údaje.:rolleyes:
danushka
16.10.12,20:21
jáááj bobo - nepotrebuje vedieť:D
Srska ma neštvi! nevieš koho na Porade voláme Bobo? :D Však naša Božka účtovník 007
by tu s takým niečím nikdy neprišla, maj úctu! :D
obcanslovensky
16.10.12,20:21
...halóóóóó......je síce už dosť neskoro ....ale budíček ....Choď sa nadýchať čerstvého luftu , daj si silnú kávu ...snáď sa preberieš z bludných snov...Točíš také 3,14ny , až to pekné nie ....Príklad :Dajme tomu XYZ Hypermarket nemôže s viacerými agentami jednať o tej istej zákazke ...Nevraviac už aj o tom , že najprv musíš iný úplatok dať , aby si sa iba ku sekretárke dostal ...To sú už iné hrátky ...Lenže to by si o nich musel niečo aj vedieť .... a o tom dosť silno pochybujem ....

AHA TAKŽE PODLA TEBA LA.SS NA TO NEMÁ? ZAUJÍMAVÉ. Kancelárie v Digital parku si nemôže hociaká firma dovoliť a ešte v 100 dalších krajinách sveta...
danushka
16.10.12,20:22
No hotovo! :D :D :D
srska
16.10.12,20:22
Srska ma neštvi! nevieš koho na Porade voláme Bobo? :D Však naša Božka účtovník 007
by tu s takým niečím nikdy neprišla, maj úctu! :Dsoráč - ale doma môžem:D
obcanslovensky
16.10.12,20:23
Neskoro, nemal si tu vypisovať koľko zarábaš.:---
Poradu čítajú aj daňováci. Ľahko si ťa nájdu. Admin im bude musieť poskytnúť tvoje údaje.:rolleyes:

To sa určite nestane. Ja som vypisoval už aj s finančnou políciou dokonca e-mailom takže majú na mna kontakt a nevedeli mi odpovedať.
ak nájdem ten mail tak postnem počkaj
marjankaj
16.10.12,20:27
To sa určite nestane. Ja som vypisoval už aj s finančnou políciou dokonca e-mailom takže majú na mna kontakt a nevedeli mi odpovedať.
ak nájdem ten mail tak postnem počkaj
No určite ťa budú teraz naháňať.
Pekne si počkajú až ti nabehne sankčný úrok. Veď zase až tak malý nebude. Predsa sa nebudú sami okrádať.:D
buchač
16.10.12,20:28
AHA TAKŽE PODLA TEBA LA.SS NA TO NEMÁ? ZAUJÍMAVÉ. Kancelárie v Digital parku si nemôže hociaká firma dovoliť a ešte v 100 dalších krajinách sveta...FAKT je veľa hodín...už na obrazovku nevidíš a poriadne nečítaš preto ......
srska
16.10.12,20:28
To sa určite nestane. Ja som vypisoval už aj s finančnou políciou dokonca e-mailom takže majú na mna kontakt a nevedeli mi odpovedať.
ak nájdem ten mail tak postnem počkajnetrafil si - daj dopyt tu: http://www.drsr.sk/wps/portal
danushka
16.10.12,20:29
AHA TAKŽE PODLA TEBA LA.SS NA TO NEMÁ? ZAUJÍMAVÉ. Kancelárie v Digital parku si nemôže hociaká firma dovoliť a ešte v 100 dalších krajinách sveta...
Čo do ňho rýpete boa vášho!!!:D
Ty občan plať dane a hľadaj ďaľších!
Konečne podnikateľ, čo dostal rozum a prišiel sa na Poradu poradiť. Bolo mu vysvetlené koľko a že musí a hotovo, nech sa aj štát má dobre!
obcanslovensky
16.10.12,20:30
Aha takže toto tu bolo teraz akože oficiálne priznanie?
Či na základe čoho ma môžu obviniť?
Mila123
16.10.12,20:32
Aha takže toto tu bolo teraz akože oficiálne priznanie?
Či na základe čoho ma môžu obviniť?
ťažko povedať, netuším čo máš ešte na rováši......či len daňový únik a neodvádzanie poistného alebo aj niečo iné.....
danushka
16.10.12,20:33
Aha takže toto tu bolo teraz akože oficiálne priznanie?
Či na základe čoho ma môžu obviniť?
No do telefónu a ani po nete sa nepíšu a nehovoria také veci.
To musíš ako frajerke, len tak do uška. :)
obcanslovensky
16.10.12,20:36
netrafil si - daj dopyt tu: http://www.drsr.sk/wps/portal

Ďakujem zaslal som im dotaz. Uvidíme či niečo odpíšu?
obcanslovensky
16.10.12,20:38
ťažko povedať, netuším čo máš ešte na rováši......či len daňový únik a neodvádzanie poistného alebo aj niečo iné.....

No ale dane sa predsa platia až na budúci rok... takže neviem tento rok ešte nemôžem mať daňový únik či ??
Mila123
16.10.12,20:40
No ale dane sa predsa platia až na budúci rok... takže neviem tento rok ešte nemôžem mať daňový únik či ??
ty máš iba tento rok taký príjem? za minulé nič?
marjankaj
16.10.12,20:42
No ale dane sa predsa platia až na budúci rok... takže neviem tento rok ešte nemôžem mať daňový únik či ??
A minulý rok si nemal nijaký príjem? Ako dlho "frčíš"?
Tak takýto štart by ti asi závidel aj Billy Gates.:---
obcanslovensky
16.10.12,20:47
1. systém sa dá zdediť a po 2. už som písal že sa dajú kupovať pozície + sú tam aj iné možnosti investovania

len dúfam že to zase nekrachne ako všetko doteraz... tý švajčiari stále z nich mám pocit že nás chcú odr..ať o peniaze...
srska
16.10.12,20:48
A minulý rok si nemal nijaký príjem? Ako dlho "frčíš"?
Tak takýto štart by ti asi závidel aj Billy Gates.:---asi sa vymenilo vedenie v digital parku a nové si dotiahlo rodinu
danushka
16.10.12,20:51
No ale dane sa predsa platia až na budúci rok... takže neviem tento rok ešte nemôžem mať daňový únik či ??
Občan, Ty nebudeš mať žiaden daňový únik ani tento rok a ani budúci.
A za takéto žvasty by si u nás v našej krčme už po puse dostal, krčmárka by Ti ani pivo nenačapovala.
Dajte tam niekto ten tretí prst a prostredníkom poprosím.
marjankaj
16.10.12,20:55
1. systém sa dá zdediť a po 2. už som písal že sa dajú kupovať pozície + sú tam aj iné možnosti investovania

len dúfam že to zase nekrachne ako všetko doteraz... tý švajčiari stále z nich mám pocit že nás chcú odr..ať o peniaze...
Ale nyjéééé.
Tí nám chcú iba dobre. A potom ešte aj tie švajčiarske dôchodky, čo nám sľubovali.:--- Tých sa drž.:---
obcanslovensky
16.10.12,20:56
Celé to bolo VYMYSLENÉÉÉÉÉ!!! DRÔTENÚ KEFU NEPAPAJTE
ALE dobre som Vás na večer rozohnil...
česť práci a lovu zdar
avalik
16.10.12,20:59
vymyslene alebo nie, velky brat ta ma uz v merku :)
danushka
16.10.12,21:02
no lebo my tu seno žereme :)))) nože moderátor, prezraď podľa IP, čia je toto robota? vonia to tu kamilkou :D
marjankaj
16.10.12,21:03
Už máš bobky????
obcanslovensky
16.10.12,21:04
Ja osobne nie som Lajonesák presne naopak neznášam ich a presne tieto otázky ma se..rú ktoré som položil, lebo poznám osobne ľudí ktorí sú tam a zarábajú!!!! a hodne!!!
danushka
16.10.12,21:05
odpredu aj odzadu - furt len level srska :D, nečítaš?
danushka
16.10.12,21:15
z virtuálnej mi ešte ťažko nebolo :D
obcanslovensky
16.10.12,21:15
už sa teším že konečne niekto zdvihne prdel a začne riešiť !!!