rado3105
17.10.12,13:52
http://ekonomika.sme.sk/c/6571750/fico-stopol-prevod-akcii-spp.html

Rura ktora nam rocne prinasa miliony eur, nie je potrebna ziadna udrzba...len o toto maju zaujemi zlodeji z EPH na cele s Kelnerom, JandT....
účtovník 007
17.10.12,12:08
Na zamyslenie je aj to divadlo, čo predvádza premier. Rokovať o predaji bude, ak cena plynu nestúpne v roku 2013. A v 2014,2015 čo? To už môže?
A ľudia mu žerú, ako bojuje za občanov. V SR máme na takéto veci Regulačný úrad. Ten je oprávnený povedať stop zdražovaniu.
Ak je premiér skutočne proti predaju, treba rázne povedať NIE predaju a nerobiť tu divadielko pre voličov.
bubkoch
17.10.12,12:53
Na zamyslenie je aj to divadlo, čo predvádza premier. Rokovať o predaji bude, ak cena plynu nestúpne v roku 2013. A v 2014,2015 čo? To už môže?
A ľudia mu žerú, ako bojuje za občanov. V SR máme na takéto veci Regulačný úrad. Ten je oprávnený povedať stop zdražovaniu.
Ak je premiér skutočne proti predaju, treba rázne povedať NIE predaju a nerobiť tu divadielko pre voličov.

fico opat klame a zavádza, a v mediach nie je ziaden novinar ktory by mu polozil spravne otazky a ukazal ako klame
1. SPP musi podat cenovy najskor na schvalenie valnemu zhromazdeniu podla zakona o podavani cenovych navrhov ktory pred 3 mesiacmi prijal sam fico
2. nasledne musi podla zakona o regulacii spp podat cenovy navrh na URSO, ktory bol novelizovany pred 2 mesiacmi opat ficovymi poslancami
3. SPP pocita ceny plynu podla Vyhlasky URSO, ktora presne definuje sposob vypoctu ceny a vstupnych parametrov, vyhlasku vydalo URSO na cele ktoreho sedi ficov clovek
4. o cenach na dalsi rok rozhodne URSO, ktore ich bud schvali alebo neschvali ... na cele URSO sedi ficov clovek
5. tak akeho zvysenia cien sa fico boji ze robi toto zastieracie divadlo ?

a co s tym ma predaj SPP ?
1. stat ma predkupne pravo
2. titulok "fico stopol predaj spp" ma spravne zniet "fico dnes o uplatneni predkupneho prava nerokoval"
3. ak si stat predkupne pravo neuplatni, akcionari SPP mozu svojich 49% predat komu len chcu, ziaden suhlas fica na to nepotrebuju
4. cele ficove divadlo ma za ciel len zakryt fakt, ze stat si predkupne pravo neuplatni lebo na to nema peniaze ... nesmie to vyzniet tak ze fico dava zelenu dalsiemu predaju SPP do zahranicia, tak akoze kladie nezmyselne a v celom kontexte irelevantne požiadavky
SamuelSK
17.10.12,13:47
Som raz ze vas to este bavi sledovat :D
rado3105
17.10.12,16:16
Treba si hlavne vsimat kto tu ruru preda, naposlednu chvilu to chcel predat Miskov zo SaSky....uvidime kto to bude teraz.....
Braňo
12.12.12,12:12
takže SPP predaný : http://www.topky.sk/cl/10/1334115/Ficova-vlada-schvalila-obchod-roka--J-T-a-najbohatsi-Cech-ovladnu-SPP-

Chlapci zo Smeru nám dali krásny darček v podobe predaja a záruky zvýšovania cien v budúcich rokoch.