martin09
18.10.12,14:39
Zdravím, hľadám aj touto cestou spoľahlivého dodávateľa, ktorý chce zvýšiť svoje predaje prostredníctvom eshopu. Tovar nechcem priamo nakupovať, ale spolupracovať chcem na báze sprostredkovania. To znamená, že zabezpečujem eshop a marketing. Asi je na mieste otázka, o aký druh tovaru mám záujem. To naozaj nerozhoduje. Stránku a marketing vytvorím pre čokoľvek. Ďakujem.
kamowski
23.10.12,16:31
ako chcete riešiť fakturáciu?
martin09
23.10.12,17:18
Dodávateľ odošle tovar aj faktúru v mojom mene. Niekde na tovar samozrejme uvedie aj svoje meno ako partner eshopu xy. Peniaze prídu na účet dodávateľa a raz mesačne si spočítame koľko sa predalo z mojej stránky, vypočítame sumu provízie.
globalpartner
27.10.12,14:41
Dodávateľ odošle tovar aj faktúru v mojom mene. Niekde na tovar samozrejme uvedie aj svoje meno ako partner eshopu xy. Peniaze prídu na účet dodávateľa a raz mesačne si spočítame koľko sa predalo z mojej stránky, vypočítame sumu provízie.

Poslal som ponuku so ss
zuzankaa.sk
07.11.12,14:43
to globalpartner: mozem vas velmi pekne poprosit o zaslanie tejto ponuky? dakujem
EagleSK
26.11.12,15:08
Dovazame na Slovensko spickove mobilne reproduktory X-mini. Ak ich chcete zaradit do svojho e-shopu, kontaktujte nas na info@x-mini.sk
Zaroven poslite informacie o Vasom e-shope a hruby marketingovy plan.
richard8888
03.12.12,14:35
napiste mi na richard99@zoznam.sk
Deejay93
15.12.12,15:15
Dobrý deň,
hľadáme veľkoobchodných dodávateľov oblečenia pre môj eshop a predajňu - ( hľadám hlavne mini šaty, tuniky, blúzky, nohavice, tričká, mikiny ) za priaznivé ceny - hľadáme niečo fakt pekné, štýlové / veci z Talianska, Turecka,atd môžu byť aj drahšie ale požadujeme kvalitu a štýlovosť - proste nehľadáme niečo, čoho je v našich veľkoskladoch veľa - obyčajné šaty ktoré sú v každom jednom čínskom obchode / butiku. Ak máte nejaké ponuky, alebo vlastníte veľkoobchod alebo viete kde také niečo nájdem - hlavne na východe Slovenska, prosím skontaktujte nás, prípadne pošlite nejakú ponuku. 93danielso93@gmail.com
Barborqa1
23.02.13,07:01
ahoj, ponúkam pánske značkové oblečenie Armani, D&G, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger. Pri odbere vacsieho mnozstva sa samozrejme vieme dohodnut na cene. V ponuke su kosele a svetre. V pripade zaujmu ma prosim kontaktuj na barbora.pavlusova@zoznam.sk. Dakuje
lujza.j
08.05.13,14:13
fúha..čistá china....
chic FASHION s.r.o.
09.05.13,10:52
Čína? Treba sa prísť pozrieť, vyskúšať materiál a pototm hodnotiť. Ľudia majú niekedy veľkú fantáziu, keď na základe toho čo vidia na monitore, hneď vedia o aký tovar, z akej oblasti ide.