miggi
19.10.12,08:20
Zdravím,
potrebujem poradiť, nikde som sa to nedočítala, ako sa dá nadstaviť v pc keď sa chcem prihlásiť na mail aby mi ponúkol pc možnosti, mená, mala som to nadstavené, len mi prerábali net, museli niečo nanovo inštalovať a pánko mi to nedal do poriadku, teraz musím na všetkých stránkach, na ktorých sa musím prihlásiť všetko písať. Samozrejme heslo som si písala sama a tak chcem aby to aj ostalo. Ďakujem za odpoved.
Niran
19.10.12,07:25
Musis si to nastavit vo svojom internetovom prehliadaci (Mozilla, IE a pod.) neviem aky pouzivas. Ak napriklad Mozillu tak Moznosti-Moznosti-Sukromie-Pamatat si udaje zadavane do formularov (tam to musi byt zafajknute). Potom opat Moznosti-Moznosti-Bezpecnost a tam zafajkni Pamatat si hesla stranok. Samozrejme vsetko potvrdit na OK. Potom zavri prehliadat a znovu spust, po prvom zadani by si uz prehliadac mena mal pamatat.
miggi
19.10.12,07:42
mam explorer, a také moznosti som tam nikde nenasla, bolo to prvé čo ma napalo.
misoft
19.10.12,14:15
Toto som našiel, keď som klikol na Pomocníka v IE:

Automatické vypĺňanie formulárov a hesiel na webovej lokalite

Na ukladanie hesiel a ďalších informácií zadávaných do polí webových formulárov môžete používať funkciu nazývanú Automatické dokončovanie. Keď zapnete automatické dokončovanie, program Internet Explorer bude automaticky vypĺňať polia, ktoré vo webových formulároch často vypĺňate, napríklad polia s menami a adresami.
Keď spustíte program Internet Explorer, funkcia automatického dokončovania sa automaticky zapne. Pri jej zapnutí alebo vypnutí postupujte nasledovne:


Kliknutím sem otvorte program InternetExplorer. (http://Kliknutím sem otvorte program InternetExplorer.) (spustiš IE)
Kliknite na tlačidlo Nástroje a potom na položku Možnosti siete Internet.
Kliknite na kartu Obsah.
V ponuke Automatické dokončovanie kliknite na tlačidlo Nastavenia.
Začiarknite alebo zrušte začiarknutie políčok Panel s adresou, Formuláre, Mená a heslá používateľov vo formulároch a Pred uložením hesla zobraziť výzvu. (zaškrtnuté = aktivované)
Kliknite na tlačidlo OK a potom znova kliknite na tlačidlo OK.