pestra
19.10.12,10:25
Dobrý deň.
Chcela by som Vás požiadať o radu. Som slobodná mamička, pracujem na dohodu, lebo inú prácu som si nemohla nájsť. Kvôli dcérke mi to takto vyhovuje. Zarobím si na ruku 500€. Platím si len zdravotné poistenie. No od januára budú minimálne odvody okolo 185€. A to mi vôbec nevyhovuje. Pretože mi ostane len 315€. A z toho neviem ako vyžijeme. Viem, že sa to týka veľa ľudí. Neviete mi niečo poraďiť? Čo by som mohla robiť? Čo by bolo pre mňa najvhodnejšie? Mám si spraviť živnosť? Proste mi to komplikuje situáciu, ktorá i teraz nie je jednoduchá. I keď viem, že to súvisí s dôchodkom, ale momentálne keď mám 37rokov, ma to ešte nezaujíma. Zaujíma ma, čo je teraz a nad dôchodkom sa budem zamýšľať v päťdesiatke-ak dožijem :) . Aj tak pôjdem do dôchodku najskôr v 65. Ak vôbec...
Ďakujem. Petra
Braňo
19.10.12,08:31
žiaľ nelegálne pracovať Ti radiť nebudeme,
stan013
23.10.12,13:26
Ahoj,

No neviem, možno robím niekde chybu, ale mne to vychádza , že dostaneš menej, než 315Eur.. odvodová zložená sadzba bude 48,60% (sociálne + zdravotné odvody, predtým 0), z čoho ti zostane cca 257Eur, z ktorých ale nebudeš paltiť žiadnu daň, pretože tú "zhltne" nezdaniteľné minimum; K tomu by si naopak mala dostať daňový bonus na dieťa cca 21 Eur, čo mi vychádza, že by si mala po novom dostať cca 278 Eur.. Nech ma kolegovia opravia, ak robím niekde chybu..

Čo poradiť.. je viacero reálnych možností, z ktorých niektoré spomeniem a vopred sa ospravedlňujem, ale nechcem nimi urážať, len ich spomeniem tak, ako ich osobne vidím:

1, Požiadať zamestnávateľa, aby zvýšil mzdu o cca 50%, teda na 750 Eur mesačne, aby si mala čistý príjem taký, ako predtým.

2, Dohodnúť sa so zametnávateľom, a vyplácať peniaze na ruku, obísť tú štátnu obludu, aparát obmedzených feudalistických aparátčikov - tie "dane" totiž neslúžia nikomu a ničomu inému, než práve a len im.

3, Začať šľapať alebo žobrať.

4, Vymôcť si svoje práva, začať sa organizovať, a začať robiť poriadky v našej spoločnosti - každého, kto aspoň spolurozhodoval a podpisoval sa pod status našej spoločnosti, v akom sa súčasne nachádza, zobrať na zodpovednosť; odobrať majetok jemu a celej jeho rodine, ktorým by sa sanoval hospodársky stav spoločnosti a zavrieť do nápravneho zariadenia, čím by sa sanoval morálny úpadok spoločnosti.
ilona
23.10.12,16:12
Možno Ti dá zamestnávateľ na dohodu hrubú mzdu 500,- €, odvody zaplatí za zamestnávateľa, tebe stiahne za zamestnanca a dostaneš čisté na ruku okolo 410 ,- €.Budeš nemocensky a dôchodkovo poistená, v prípade choroby budeš mať nárok na nemocenskú. Niekde to budú riešiť aj takto, záleží na zamestnávateľovi.
stan013
24.10.12,11:32
Dobrý deň,

No to znamená navýšenie nákladov na prácu o cca 175 Eur.. znamená to, ako keby bola na dohode PRED zavedením tejto "reformy" suma 675 Eur, samozrejme s tým, že "na ruku" by ešte stále nešlo 500 Eur, ale niečo cez 400 Eur.. treba si jednoducho uvedomiť, že stúpnu náklady na zamestnávanie na dohodu cca o 50%. Kto ponesie tieto náklady, resp. ako sa rozdelia medzi zamestnanca a zamestnávateľa, bude závieiseť na konkrétnych prípadoch. Avšak predpokladať sa to dá jednoznačne, ak teda zostane takáto forma zamestnávania v legálnej rovine.
pestra
24.10.12,13:44
Ďakujem za reakcie. No i tak neviem, čo spraviť. Nebola by najrozumnejsia živnosť? Minimálne odvody budú budúci rok 185 €. Čiže keď zarobím 500 alebo 700, odrátam si vždy 185€. Pri dohode musím platiť odvody takmer 50% z vym.základu, teda z tých 500 alebo 700€. Pochopila som to správne? Je to pre mňa fakt dôležité...Práca na dohodu mi fakt vyhovovala....kvôli dcérke....ale aj kvôli faktu, že ako vysokoškoláčka som si nenašla vhodnú prácu pre slobodnú matku....
stan013
24.10.12,15:20
Ďakujem za reakcie. No i tak neviem, čo spraviť. Nebola by najrozumnejsia živnosť? Minimálne odvody budú budúci rok 185 €. Čiže keď zarobím 500 alebo 700, odrátam si vždy 185€. Pri dohode musím platiť odvody takmer 50% z vym.základu, teda z tých 500 alebo 700€. Pochopila som to správne? Je to pre mňa fakt dôležité...Práca na dohodu mi fakt vyhovovala....kvôli dcérke....ale aj kvôli faktu, že ako vysokoškoláčka som si nenašla vhodnú prácu pre slobodnú matku....


Po starom (do 01/01/2013), ak ste mali na dohode čiastku 500 Eur, tak za týchto 500 Eur platil zamestnávateľ poistenie na garančné a úrazové poistenie, čo bolo spolu 5,25 Eur (to boli jeho náklady, ako keby Vám dal na zmluvu sumu 505,25 Eur, mzda vrátane odvodov za zamestnávateľa, niekedy tiež známa ako "superhrubá mzda");
Z tých 500 Eur sa Vám strhávala už len daň, ktorá pri daňovom bonuse a pomernej čiastke nezdaniteľného minima by mala činiť nejakých 18,5 Eur, takže z 505,25 Eur, ktoré platil zamestnávateľ (a vy by ste mali v zmluve alebo na páske 500 Eur "v hrubom") by ste mali dostať nejakých 481,5 Eur.

Po novom, teda od 01/01/2013, by zamestnávateľ musel zo svojich zdrojov na Vás vynaložiť cca 780 Eur (pred 01/01/2013 už zmieňovaných 505,25 Eur), aby ste sa dostali na čiastku 500 Eur pred zdanením, resp. tých cca 480 Eur po zdanení. Taká je realita.


Práca na ŽL.. tam sa toho mení tiež dosť, už to prestáva byť záchranná slamka pre žobrákov a nástroj pre ožobračovateľov, ako doteraz;

Minimálna suma, z ktorej treba platiť odvody na SP a ZP (v prípade práce na ŽL kumulovane 47,15%) je 50% z priemernej mzdy v národnom hospodárstve spred 2 rokov (pre rok 2013 by malo ísť o 393 Eur, ak sa nemýlim) - takže z 393 eur budete platiť SP a ZP tak či onak, aj keď odpočítateľné paušálne výdavky budú 420 Eur/mesiac. Takže ak dostanete na ŽL odmenu 500Eur, tak z 393Eur odvediete cca 185 Eur na ZP a SP, dane platiť nebudete žiadne, naopak by ste mali dostať spať 21,03 Eur z daňového bonusu na dieťa, takže 500-185+21, takže 336 Eur v čistom. Odporúčam asi ešte menej, ako legálnu prácu na dohodu, pri ktorej by zostali náklady zamestnávateľa v rovnakej výške z dôvodov lepšej pracovno-právnej ochrany v prípade práce na dohodu.

:(


Pre prípad, že by bol zamestnávateľ ochotný na Vašu prácu vyčleniť 700 Eur, tak
1, Dohoda:

Zamestnávateľ má náklady 700 Eur
Hrubá mzda je cca 518,5 Eur
SP a ZP bude cca 70 Eur, takže príjem pred zdanením 448,5 Eur
448,5 Eur – 7,5 Eur (daň z príjmu + nezdaniteľné minimum + bonus na 1 dieťa) = čistý príjem cca 441 Eur.

2, ŽL

Zamestnávateľ má náklady 700 Eur
Pri tejto sume by sa stále platili minimálne odvody, t.j. 185 Eur.
Odpočítateľná položka je 420 Eur, takže príjem pre určenie dane by bol 280 Eur, čo je však menej, než nezdaniteľné minimum prepočítané na mesiac, takže daň by sa neplatila, naopak by ste dostali 21,02 Eur ako daňový bonus, takže čistá mzda by bola: 700-185+21 = 536 Eur.

Dúfam, že som nikde nespravil nejakú zásadnú chybu, počítal som to narýchlo.

Veľa zdaru.
psps
28.10.12,18:37
Ahojte poraďáci, potrebovala by som sa utvrdiť v tom, čo som si poprečítavala o dohodách. Zamestnávam dohodárov - starobných dôchodcov.
Od 1.1.2013 bude dohodár platiť odvody SP 4% a ja za neho SP 14% + RFS 4,75% + GP 0,25% + UP 0,8%, teda zamestnanec dokopy 4% a zamestnávateľ dokopy 19,8% ?
Zdravotné poistenie neplatíme ani jeden?
A ako mám počítať predčasného starobného dôchodcu? Niekde som sa dočítala, že on bude z dohody platiť SP 4% + IP 3% + ZP 4% teda dokopy 11% a ja ako zamestnávateľ budem z jeho dohody platiť SP 14% + IP 3% + RFS 4,75% + GP 0,25% + UP 0,8% + ZP 10% teda spolu 32,8%. Je to tak alebo? Nebudeme obidvaja platiť NP a PvN ?
A ešte jedna otázočka. Ževraj v médiách bolo povedané, že dohodárom musím mesačne vyplatiť minimálnu mzdu. Mne sa to zdá byť blbosť, alebo je to fakt???
Vopred ďakujem za odpovede!!!
Slexa
31.10.12,21:05
Otázky, ktoré položil psps, by aj mňa zaujímali...najmä to,ako je to so zamestnávaním dohodárov - dôchodcov a predčasných dôchodcov...dočitala som sa, že predčasným dôchodcom zoberú dôchodok, ak sa zamestnajú na dohodu, ale o klasických - starobných dôchodcoch je možná práca na dohodu bez obáv, že by im zobrali dôchodok...je to ozaj tak??? A čo sa týka minimálnej mzdy dohodárov??? Na školení pán Mihál vravel, že u dohodár (hociaký) môže zarobiť aj jedno Euro a z toho Eura "odviesť" odvody, ktoré budú po zaokrúhľovaní aj tak nulové...t.z., u dohodárov nie je daná hranica minimálnou mzdou...či mi zas ušlo niečo a naši politici stihli opäť dačo nové vymyslieť???
Mila123
20.11.12,08:34
starobnému, alebo predčasne starobnému dôchodcovi môžu zobrať dôchodok, ak bude zamestnaný, prípadne sa mu dôchodok zníži o zárobok z dohody. Ako je to u invalidného dôchodcu? ten príde o dôchodok ak ho zamestnám na dohodu o vykonaní práce?
Tvoje tvrdenie sa nezakladá na pravde....

od r. 2013, vezmú dôchodok iba predčasný, pri zamestnaní, i podnikaní (povinne poistenie v SP)....iný nie!!!!!!
december85
20.11.12,08:40
a invalidný dôchodok a dohoda teda nemajú na seba žiaden vplyv? kľudne môže dalej inv. dôchodca pracovať na dohodu a dôchodok mu nebude pozastavený, pokiaľ pracuje na dohodu?
Mila123
20.11.12,08:44
a invalidný dôchodok a dohoda teda nemajú na seba žiaden vplyv? kľudne môže dalej inv. dôchodca pracovať na dohodu a dôchodok mu nebude pozastavený, pokiaľ pracuje na dohodu?

ID sa priznáva na základe zdravotného stavu, nie je riešený z dôvodu príjmu.....nepríde o ID, z dôvodu, že je zamestnaný.....(môže prísť z dôvodu, že sa mu zmenil zdravotný stav!)
mimina10
05.12.12,08:04
Dobrý deň, chcela by som sa informovať o mojej situácii, pretože pracujem na dohodu, na dobu neurčitú, som evidovaná na úrade práce, z úradu nepoberám žiadny príspevok a za prácu na dohodu len 130€. Čo ma čaká od nového roku? Musím si z tejto smiešnej sumy, ktorou si aspoň trošku vypomožem, kedže nemám zamestnanie,ešte platiť odvody a poistenie? Veď to mi nezostane skoro nič?! A vyradia ma z evidencie na úrade práve? Ďakujem za odpoved! M.
Tweety
05.12.12,08:33
Dobrý deň, chcela by som sa informovať o mojej situácii, pretože pracujem na dohodu, na dobu neurčitú, som evidovaná na úrade práce, z úradu nepoberám žiadny príspevok a za prácu na dohodu len 130€. Čo ma čaká od nového roku? Musím si z tejto smiešnej sumy, ktorou si aspoň trošku vypomožem, kedže nemám zamestnanie,ešte platiť odvody a poistenie? Veď to mi nezostane skoro nič?! A vyradia ma z evidencie na úrade práve? Ďakujem za odpoved! M.
Áno, zamestnáv. Ti z odmeny za dohodu strhne odvody. To zatiaľ, od 1.4. by mal byť uzákonený zákaz práce popri evidencii na ÚP.
Tony1
18.12.12,20:31
Dobrý deň,

podľa nového zákona ešte môžu predčasný dôchodcovia pracovať do konca februára 2013, aby im nestiahli dôchodok. Aké odvody im pôjdu od 01.01.2013 do 28.02.2013 z dohody, ak ide o pravidelný príjem?
inges
18.12.12,20:41
„Dohodár“ ktorému bol priznaný predčasný starobný dôchodok s pravidelným príjmom:

Nemocenské poistenie – zamestnanec 1,4%, zamestnávateľ 1,4%
Starobné poistenie – zamestnanec 4%, zamestnávateľ 14%
Garančné poistenie – zamestnávateľ 0,25%
Úrazové poistenie – zamestnávateľ 0,8%
Rezervný fond – zamestnávateľ 4,75%
Zdravotné poistenie – zamestnanec 4%, zamestnávateľ 10%
Spolu – zamestnanec 9,4%, zamestnávateľ 31,20%
„Dohodár“ ktorému bol priznaný predčasný starobný dôchodok s nepravidelným príjmom:
Starobné poistenie – zamestnanec 4%, zamestnávateľ 14%
Garančné poistenie – zamestnávateľ 0,25%
Úrazové poistenie – zamestnávateľ 0,8%
Rezervný fond – zamestnávateľ 4,75%
Zdravotné poistenie – zamestnanec 4%, zamestnávateľ 10%
Spolu – zamestnanec 8%, zamestnávateľ 29,80%

A je potrebné ho nahlásiť aj na zdravotnú poisťovňu.
Tony1
18.12.12,20:50
ďakujem veľmi pekne za podrobný rozpis. Ešte sa chcem spýtať, keď má pravidelný príjem na dobu neurčitú tak ho prihlásim na sociálku dňom nástupu a odhlásim dňom ukončenia dohody. A na zdravotnú to isté???
Pri nepravidelnom ho nahlásim na sociálku - začiatok dňom nástupu na dohodu a koniec podľa toho ako má dohodu a zdravotnú len tie dni kedy pracuje alebo ak neviem presne dni, tak potom v posledný deň v mesiaci, pred mesiacom výplaty príjmu. Dobre som to pochopila?
jmparazit
18.12.12,20:54
ďakujem veľmi pekne za podrobný rozpis. Ešte sa chcem spýtať, keď má pravidelný príjem na dobu neurčitú tak ho prihlásim na sociálku dňom nástupu a odhlásim dňom ukončenia dohody. A na zdravotnú to isté???
Pri nepravidelnom ho nahlásim na sociálku - začiatok dňom nástupu na dohodu a koniec podľa toho ako má dohodu a zdravotnú len tie dni kedy pracuje alebo ak neviem presne dni, tak potom v posledný deň v mesiaci, pred mesiacom výplaty príjmu. Dobre som to pochopila?

Na sociálnu poisťovňu ho musíš prihlásiť predtým ako začne pracovať, na zdravotnú poisťovňu ho treba prihlásiť do 8 dní. Na zdravotnú posťovňu ho prihlasuješ len na tie dni, ktoré v skutočnosti pracoval, ale nesmieš zabudnúť, že na tie dni, ktoré nepracoval musíš dať odhlášky máš na to tých 8 dní.
Tony1
18.12.12,21:00
viem, dokedy ho mám nahlásiť, len sa mi zdá, že je rozdiel pri nahlasovaní na zdravotnú poisťovňu pri pravidelnom a nepravidelnom príjme. Máme totiž na dohodu šoférov, ktorí sú predčasní dôchodcovia. Keď nám ostanú pracovať do 28.02.2012 a majú dohody na dobu neurčitú tak v januári ich prihlásim na zdravotnú poisťovňu a tým, že nepracujú každý deň, ale viackrát do týždňa a majú naplánované dni, kedy pracujú a opakuje sa ich činnosť, tak to považujem za pravidelný príjem. Dúfam, že ich netreba v takom prípade hlásiť na zdravotnú len tie dni, ktoré pracujú, ale stačí, keď ich odhlásim ku koncu februára, alebo nie?
jmparazit
18.12.12,21:23
Dúfam, že ich netreba v takom prípade hlásiť na zdravotnú len tie dni, ktoré pracujú, ale stačí, keď ich odhlásim ku koncu februára, alebo nie?

nepoteším ťa musíš robiť prihlášky len na tie dni kedy pracujú.

Inak pravidelný príjem - odmena, každý mesiac, nezáleží že sa opakuje ich činnosť.
Nepravidelný príjem - odmena každé dva mesiace

Pozri si
http://www.porada.sk/t205568-preziju-rok-2013-a.html
Tony1
18.12.12,21:38
no naozaj nie som veľmi potešená. Oni majú pravidelný príjem, lebo majú každý mesiac odmenu. A tí, čo robia každý deň nejaké hodiny, tak tých stačí prihlásiť na zdravotnú poisťovňu len na začiatku a konci dohody? a tiež majú príjem každý mesiac, takže tiež ide o pravidelný príjem.
inges
19.12.12,06:29
Zajtra mi má volať pani zo VŠZP tak sa opýtam ako je to presne s tými prihlasovaniami a odhlasovaniami.
Aj my máme jedného predčasného dôchodcu, ktorý nechce prísť o svoj dôchodok.
Prihlásenie/odhlásenie zamestnanca na dohodu

Zamestnávateľ je povinný prihlásiť do zdravotnej poisťovne zamestnanca, ktorý vykonáva činnosť, z ktorej plynú príjmy z dohôd elektronicky /3 a viac zamestnancov/ alebo písomnou formou /1 až 2 zamestnancov/ do 8 pracovných dní odo dňa zmeny platiteľa poistného, okrem vyňatých (http://www.union.sk/prijem_z_dohod_2013#Kto_bude_a_kto_nebude_platit_p reddavky_zo_zdravotnej_poistovne) skupín.
Ak má zamestnávateľ jedného alebo dvoch zamestnancov, môže takýchto zamestnancov prihlásiť prostredníctvom tlačiva „Oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene platiteľa poistného na verejné zdravotné poistenie (http://www.union.sk/documents/24774/Oznamenie_zamestnavatela_o_poistencoch_pri_zmene_p latitela)“.
Zamestnávateľ bude oznamovať zdravotnej poisťovni začiatok výkonu práce na dohodu prostredníctvom osobitného kódu 2D, na tie dni, ktoré reálne odpracuje a za ktoré má príjem.
Príklad: Zamestnanec má uzavretú dohodu na obdobie jedného mesiaca február. Činnosť, ktorú má vykonávať na túto dohodu, vykonáva však iba v období od 1.februára do 15. februára. Zamestnávateľ oznámi zdravotnej poisťovni ako zamestnanca nasledovne:
Z / 2D : 1.februára
K/ 2D: 15. februára
Od 16.februára do 28.februára sa nepovažuje za zamestnanca.
Ak zamestnávateľ nevie určiť presný dátum výkonu práce napríklad v prípade pri dohode o pracovnej činnosti, prihlasuje a odhlasuje zamestnanca kódom 2D, na posledný deň kalendárneho mesiaca, ktorý predchádza mesiacu, v ktorom mu zamestnávateľ príjem vyplatil.
Príklad: Zamestnancovi zamestnávateľ vyplatil príjem v mesiaci marec. Zamestnávateľ oznámi zdravotnej poisťovni ako zamestnanca nasledovne:
Z / 2D: 28.februára
K / 2D: 28.februára
jmparazit
19.12.12,10:18
Žeby prišlo k nejakej zmene?
Lebo mne minulý týždeň tvrdili na dôvere a všeobecnej:
Uzavriem dohodu že bude dohodár robiť každý pondelok - tj. každý pondelok príhlásiť a útorok odhlásiť.
mondes
09.02.13,10:46
Ahojte, prosím Vás o radu k následovnému:
1. Ak je dohoda o vykonaní práce alebo o PČ od. 1.3.2013 do 30.6.2013, ale to len na 3 dni v týždni, tak do SP sa prihlásiť pred. a odhlásiť po 30.6.? A do ZP prrihlasovať len na odpracované dni?
2. Ak je dohodár evidovaný na ÚP, môže od 1.4. pracovať na dohodu, alebo už nemôže?
3. Ak má dohodár stanovenú hodinovú mzdu 2,20 Eur/hod., a dohodár odpraacuje napr. tri dni v týždni po 6 hodín, tak aké sú prosím Vás celkové N zamestnávateľa na zamestnanca aj s odvodmi?
Prosím Vás pekne, pomôžte sa mi v tom zorientovať. Študujem to na porade, ale keďže som doteraz mzdy nerobila, je to pre mňa príliš veľa info, tak musím ísť na to pomaly a pýtať sa na konkrétne veci, ktoré potrebujem. Ďakujem Vám veľmi pekne.
Xanti
09.02.13,11:02
Ahojte, prosím Vás o radu k následovnému:
1. Ak je dohoda o vykonaní práce alebo o PČ od. 1.3.2013 do 30.6.2013, ale to len na 3 dni v týždni, tak do SP sa prihlásiť pred. a odhlásiť po 30.6.? A do ZP prrihlasovať len na odpracované dni? ANO
2. Ak je dohodár evidovaný na ÚP, môže od 1.4. pracovať na dohodu, alebo už nemôže? Ešte neschválili zmenu, takže zatiaľ sa dá pracovať. Do apríla je daleko.
3. Ak má dohodár stanovenú hodinovú mzdu 2,20 Eur/hod., a dohodár odpraacuje napr. tri dni v týždni po 6 hodín, tak aké sú prosím Vás celkové N zamestnávateľa na zamestnanca aj s odvodmi . No predsa hrubá mzda + odvody zamestnávateľa , tj. ak by šlo o pravidelný príjem a nebol by dohodár dôchodca, alebo študent tak 35,2 % z hrubej mzdy.
Prosím Vás pekne, pomôžte sa mi v tom zorientovať. Študujem to na porade, ale keďže som doteraz mzdy nerobila, je to pre mňa príliš veľa info, tak musím ísť na to pomaly a pýtať sa na konkrétne veci, ktoré potrebujem. Ďakujem Vám veľmi pekne.v texte modrým
mondes
09.02.13,11:13
Ešte poprosím. Doteraz bolo, že ak dohodár bol na ÚP, tak ZP zaňho zamestnávateľ neplatil. A po novom je povinný platiť?
A pre ujasnenie N zamestnávateľa na dohodára: Výpočet na konkrétnom uvedenom príklade: 2,20*18 = 39,60 Eur + 35,2% t.j. 13,94 = 53,54 Eur na týždeň * 4 týždne = 214,16. To sú celkové N zamestnávateľa na dohodára?
A ešte ma napadlo: hodinová tarifa alebo hodinová mzda jee to to isté. Však? Ďakujem.
Xanti
09.02.13,11:14
Ešte poprosím. Doteraz bolo, že ak dohodár bol na ÚP, tak ZP zaňho zamestnávateľ neplatil. A po novom je povinný platiť? Ano je povinný platiť v 35,2% sú aj odvody do ZP zahrnuté vo výške 10% .
A pre ujasnenie N zamestnávateľa na dohodára: Výpočet na konkrétnom uvedenom príklade: 2,20*18 = 39,60 Eur + 35,2% t.j. 13,94 = 53,54 Eur na týždeň * 4 týždne = 214,16. To sú celkové N zamestnanca na dohodára? Ano jeho celková cena práce.
A ešte ma napadlo: hodinová tarifa alebo hodinová mzda jee to to isté. Však? Ďakujem.v texte
stage
22.02.13,13:16
Prosím Vás, chcem sa spýtať, či musím uzavrieť dohodu a platiť nejaké odvody aj v prípade, že mi do obchodu príde sem-tam vypomôcť moja mama, ktorá je na starobnom dôchodku. Jednoducho....musí byť uzavretá dohoda aj medzi synom a matkou-dôchodkyňou?
ďakujem.
veronikasad
22.02.13,13:18
Prosím Vás, chcem sa spýtať, či musím uzavrieť dohodu a platiť nejaké odvody aj v prípade, že mi do obchodu príde sem-tam vypomôcť moja mama, ktorá je na starobnom dôchodku. Jednoducho....musí byť uzavretá dohoda aj medzi synom a matkou-dôchodkyňou?
ďakujem.
Pokial bude pracovať bez nároku na odmenu, nemusí mať uzatvorenú žiadnu zmluva - nepôjde o výkon nelegálnej práce.
stage
22.02.13,13:21
dík.....hm, a ako má preukázať, že pracuje bez nároku na odmenu? napríklad, že len zdarma zastupuje za pultom syna, ktorý behá po úradoch. matky zvyknú pomôcť svojim deťom. ešte aj to treba nejak preukazovať?
veronikasad
22.02.13,13:24
dík.....hm, a ako má preukázať, že pracuje bez nároku na odmenu? napríklad, že len zdarma zastupuje za pultom syna, ktorý behá po úradoch. matky zvyknú pomôcť svojim deťom. ešte aj to treba nejak preukazovať?
Ona nepreukazuje nič, či jej dáš z bočného vrecka je tvoja vec. Len si nemôžeš o vyplatenú odmenu znížiť základ dane.
stage
22.02.13,13:32
ďakujem za odpoveď.