evel
19.10.12,14:59
Ahojte,
kupila som si program, do ktoreho si zaznacujem svoju zbierku minci a kedykolvek si mozem vytlacit statistiku tychto minci. Chcem vsak, aby tato statistika vyzerala trochu inak. Je to robene tak, ze sa statistika z programu objavi v internetovom prehliadaci. Tam som si otvorila zdrojovy kod a chcela by som ho nejako zmenit.... da sa to?

Dakujem pekne
marjankaj
19.10.12,13:09
Dá. Nejakým editorom napríklad notepad. Ale ak nevieš, ktoré BYTY ako zmeniť, tak ti to asi chodiť nebude.:---
Až teraz som si pozrel obrázok.
Tak trochu poštuduj HTML a skúšaj.
misoft
19.10.12,13:53
freddy87
19.10.12,18:42
Ja ti odporúčam pozrieť túto stránku:
http://www.jakpsatweb.cz/
srska
19.10.12,18:50
Ja ti odporúčam pozrieť túto stránku:
http://www.jakpsatweb.cz/a použiť pspad http://www.pspad.com/sk/
evel
20.10.12,07:37
dakujem za vsetky odpovede, ale ja som skor myslela ako to zmenit... lebo ked otvorim zdrojak, tak tam zmeny robit nejdu... mam si to ulozit pod inym nazvom a prepisat? a potom to mam kam vlozit naspat?? do priecinku toho programu? html zaklady mam, zmenit to dokazem tak, aby to fungovalo, len neviem ako to prepisat, ked je to zamknute... vdaka
stormcatcher
20.10.12,07:43
dakujem za vsetky odpovede, ale ja som skor myslela ako to zmenit... lebo ked otvorim zdrojak, tak tam zmeny robit nejdu... mam si to ulozit pod inym nazvom a prepisat? a potom to mam kam vlozit naspat?? do priecinku toho programu? html zaklady mam, zmenit to dokazem tak, aby to fungovalo, len neviem ako to prepisat, ked je to zamknute... vdaka
...tam ani nepôjde, musíš ho otvoriť v nejakom editore, ako ti už písaly
evel
20.10.12,07:53
otvorila som, zmenila, ulozila ako html. ked to otvorim, je to zmenene tak ako potrebujem. ako to vsak teraz vlozit naspat do toho programu??? ked prepisem povodny html tymto mojim, tak sa nic nemeni a po spusteni programu sa aj tento upraveny hmtl zmeni naspat na povodny (ktory som odtial odstranila !!!) asi to bude este niekde zakodovane v tom programe...
stormcatcher
20.10.12,08:00
otvorila som, zmenila, ulozila ako html. ked to otvorim, je to zmenene tak ako potrebujem. ako to vsak teraz vlozit naspat do toho programu??? ked prepisem povodny html tymto mojim, tak sa nic nemeni a po spusteni programu sa aj tento upraveny hmtl zmeni naspat na povodny (ktory som odtial odstranila !!!) asi to bude este niekde zakodovane v tom programe...

...já používam PSPad, keď niečo zmením musím to aj uložiť. Až potom sa objaví zmena.
sthruska
20.10.12,08:13
// ked prepisem povodny html tymto mojim, tak sa nic nemeni a po spusteni programu sa aj tento upraveny hmtl zmeni naspat na povodny

Nezmení sa. Program ho vygeneruje znova (na základe šablóny) a prepíše pôvodný. Jedna z možností je ak si program tie súbory niekde ukladá a vytvára/načítava si ich názvy do zoznamu. Potom by mohlo pomôcť uložiť upravený dokument pod iným názvom. Samozrejme mohla by si ho len čítať a tlačiť. Je to alejednorazová akcia a to by si musela robiť s každým súborom.
Martin28sk
22.10.12,16:24
,,písaly"
Martin28sk
22.10.12,16:27
ten program je teda na evidenciu mincí. neviem či ponuka aj obrazky ale to je jedno. html subory si ukladaj na ine miesto. ak pridas nieco nove (novu mincu), potom sa vytvori novy subor. je to vada programu, nemá program nejaku moznost menit default sablonu z ktorej sa subory vytvaraju. nemyslim moznosti- zmenit sablonu, ale nejaky subor v program files.