Andrea Endy
19.10.12,22:15
Ahojte, chcela by som si kúpiť nový notebook a keďže sa veľmi nevyznám tak vás prosím o rady.
Vlastním ASUS K70I a chcela by som si kúpiť niečo rovnako alebo o trošku lepšie, ale podmienkou je 15,6 palcový monitor a cena do 400e. Môj asus je 17 palcový a strašne je to nepraktické... :(
No a tiež by som chcela aby to bola značka ASUS, alebo niečo, opäť, veľmi podobné.
KoxXxo
20.10.12,04:47
Andrea Endy
20.10.12,05:21
http://notebooky.heureka.sk/f:2111:15-16;2278:113764;p:-400/?o=5

Predstavovala som si to tak ze mi poradite kontretne. :) Vcera som stravila par hodin surfovanim a hladanim notebooku ale mam v tom strasny gulas a uz mi vsetky pridu rovnake...
Martin Mocko
20.10.12,06:43
Dosť dôležité pri výbere laptopu je vedieť, na čo sa bude používať. Ak bude položený niekde na stole a nebude sa veľmi premiestňovať, je ASUS v pohode. AK však to bude "cestovný" laptop, odporučil by som kovové pánty, čo už je cena vyššia ako 400E. Ak tam budeš mať aj nejaké dôležité veci uložené (napr. ako ja účtovníctvo), je lepšie určite investovať do HP alebo Dell alebo Toshiba alebo Lenovo. Ťažko odpovedať na takúto otázku. Aj keď určite môže niekto namietať, že celé vnútro (či do HP alebo Asusu) sa vyrába v tej istej fabrike na Taiwane...ale z mojich skúseností je tam nejaký rozdiel.
Andrea Endy
20.10.12,08:03
Dosť dôležité pri výbere laptopu je vedieť, na čo sa bude používať. Ak bude položený niekde na stole a nebude sa veľmi premiestňovať, je ASUS v pohode. AK však to bude "cestovný" laptop, odporučil by som kovové pánty, čo už je cena vyššia ako 400E. Ak tam budeš mať aj nejaké dôležité veci uložené (napr. ako ja účtovníctvo), je lepšie určite investovať do HP alebo Dell alebo Toshiba alebo Lenovo. Ťažko odpovedať na takúto otázku. Aj keď určite môže niekto namietať, že celé vnútro (či do HP alebo Asusu) sa vyrába v tej istej fabrike na Taiwane...ale z mojich skúseností je tam nejaký rozdiel.

No, dom študentkou, takže je to bežné používanie: HD videá, pozeranie filmov, hry ako Sims a podobne veľmi nenáročné, úprava dokumentov, nejaký ten photoshop; a raz za čas by som si ho zobrala na prednášku, väčšinou by som ho používala doma.
sthruska
20.10.12,08:08
takže je to bežné používanie: HD videá, pozeranie filmov, hry ako Sims - takú školu chcem aj ja
KoxXxo
20.10.12,10:09
Martin Mocko
20.10.12,11:00
Tak na SIMs a word nepotrebuješ žiadne veľké delo. Ak je jedinou podmienkou 15ka displej, tak si ešte ujasni napr:
1. či chceš numerickú klávesnicu na laptope
2. aký veľký HDD (pod 500GB by som už nešiel)
3. displej matný alebo lesklý

ja by som ti odporučil toto:
http://www.mall.sk/notebooky-15/toshiba-satellite-l750-1vx-psk1we-0ve00fcz

iba vidim, ze momentalne nie je v mall skladom a ostatni ho maju drahsie.
kergulaan
21.10.12,05:37
17,3 palca - zbytocne velky ked ho chce nosit aj na prednasky
mecky
21.10.12,07:29