01maja
20.10.12,07:43
Ako dlho trvá schválenie prevádzky hygienou, môžem dať žiadosť na hygienu ešte skôr ako mám založenú živnosť? Živnosť vybavím raz dva len ,kým mi schvália prevádzku že to vraj trvá.Aká je doba kým hygienici prídu schváliť prevádzku.Vie mi niekto v tejto veci poradiť aká je tam postupnosť.Budem mať prenajatú predajňu a nerada by som platila nájom a nemohla predávať a čakať na nie akých úradníkov kým to schvália .
xtriadax
20.10.12,05:52
mne prišli do dvoch týždňov po podaní žiadosti
Mila123
20.10.12,06:30
Ako dlho trvá schválenie prevádzky hygienou, môžem dať žiadosť na hygienu ešte skôr ako mám založenú živnosť? Živnosť vybavím raz dva len ,kým mi schvália prevádzku že to vraj trvá.Aká je doba kým hygienici prídu schváliť prevádzku.Vie mi niekto v tejto veci poradiť aká je tam postupnosť.Budem mať prenajatú predajňu a nerada by som platila nájom a nemohla predávať a čakať na nie akých úradníkov kým to schvália .
nie je jednoduchšie si tam zavolať a dohodnúť si presný termín ?
tinnky
20.10.12,07:27
Pred tromi rokmi trebalo k ziadosti o schvalenie prevadzky tieto veci: fotokopiu zivnostenskeho listu resp.vypisu z OR, najomnej zmluvy, prevadzkovy poriadok a kolok v hodnote 16,50€. Takze zivnostensky potrebujes mat skor, ako podavas ziadost. A schvalenie prebehlo tusim do mesiaca.
Rasťo74
21.10.12,12:17
majú na to mesiac, ale pokiaľ tam zavoláš a budeš milý ponúkneš odvoz a dovoz tak aj skôr.
01maja
21.10.12,18:35
Dík za informácie,a to hovoríš o Prešovskej hygiene?