jablko10
20.10.12,15:22
Dobry den,
chcela by som sa spytat, ci niekto pozna firmu "Svet osobných financii". Ponuka bezplatne skolenia, po ktorych by mal clovek vediet poradit inym ako rozumne narabat so svojimi financiami. Neide im o zisk, ale o to, aby pomohli ludom... Zda sa mi to podozrive... Nikde na nete v registroch organizacii som nenasla podobnu firmu
richardhudec
20.10.12,16:46
Pravdepodobne pojde o klasicke financne poradenstvo. Predpokladam, ze na skoleni rovno ponuknu chudakom, ktori tam prisli (po vymyti mozgov) nejaku zivotnu poistku a poslu ich, aby sirili toto "dobro" svojim znamym. A tym samozrejme pomozu ludom - ale len niektorym, ktori stoja v cele spolocnosti. Ak chces, chod skusit pozriet skolenie, mozno sa dozvies nieco nove, ale urcite im NIC nepodpisuj. Ani zivotnu poistku, lebo to su najvacsie bludy a radsej ani ziadnu zmluvu o spolupraci.
blavaciko
20.10.12,17:31
Neide im o zisk, ale o to, aby pomohli ludom...


​a to som si uz myslel ze sa tento tyzden poriadne nezasmejem :)
marjankaj
20.10.12,17:34
Neide im o zisk, ale o to, aby pomohli ludom...


​a to som si uz myslel ze sa tento tyzden poriadne nezasmejem :)
Skoro ako tým v parlamente a vo vláde.:eek:
vulxy
20.10.12,17:39
Dobry den,
chcela by som sa spytat, ci niekto pozna firmu "Svet osobných financii". Ponuka bezplatne skolenia, po ktorych by mal clovek vediet poradit inym ako rozumne narabat so svojimi financiami. Neide im o zisk, ale o to, aby pomohli ludom... Zda sa mi to podozrive... Nikde na nete v registroch organizacii som nenasla podobnu firmu
mne sa to zda podozrive tiez....:)
marjankaj
20.10.12,17:46
mne sa to zda podozrive tiez....:)
A prečo?:confused:
Veď aj matka Tereza pomáhala ľuďom.:cool:
Ice dive
20.10.12,18:38
Dobry den,chcela by som sa spytat, ci niekto pozna firmu "Svet osobných financii". Ponuka bezplatne skolenia, po ktorych by mal clovek vediet poradit inym ako rozumne narabat so svojimi financiami. Neide im o zisk, ale o to, aby pomohli ludom... Zda sa mi to podozrive... Nikde na nete v registroch organizacii som nenasla podobnu firmuuvedom si jednu vec, žijeme v kapitalistickej spoločnosti, t.j. každá organizácia je založená za účelom dosahovania zisku, dokonca aj tie dobročinné zbierky...:-(((im ide o to, aby mali čo najviac ovečiek, čo poprinášajú finančné produkty... však skús dať sme názov tej firmy, a uvidíš či sa nejedná o sprostredkovateľa finančných produktov... http://regfap.nbs.sk/search.php

ak by im nešlo o zisk, tak by dali školenie len tebe a nikomu inému a neočakávali by od teba aby si labzovala po domácnostiach a šírila ich osvetu.... pravdepodobne sa jedná o nejakú odnož OVB alebo Partners Group...
vulxy
20.10.12,18:46
matka-Tereza.....otec-Fidel
Economic
21.10.12,17:12
Dobry den,
chcela by som sa spytat, ci niekto pozna firmu "Svet osobných financii". Ponuka bezplatne skolenia, po ktorych by mal clovek vediet poradit inym ako rozumne narabat so svojimi financiami. Neide im o zisk, ale o to, aby pomohli ludom... Zda sa mi to podozrive... Nikde na nete v registroch organizacii som nenasla podobnu firmu


Nepoznám veru nikoho, komu by nešlo o zisk a kto by iba pomáhal ľuďom. To je opäť len finta na blbých podľa mňa.
Nandrolon
21.10.12,17:24
... hm..... zaujímavý názov témy, myslel som že sa tu jedná o nejaký veľmi dobre zabezpečený softvér na správu osobných 15-20-tich účtov s vyšším počtom obratov a čo najvyšším zostatkom, pretože takto si predstavujem ja "svet osobných financií".... a heslo aspoň 14 znakov... i keď by to bol sprostý autor softu, keby navrhol program kde by neprelomil svoj vlastný algoritmus hesiel....

- ale takýchto pomáhajúcich sme tu už mali a máme, od JEHOVISTOV až po BMG Invest....
srska
21.10.12,17:26
u mňa je aktuálne len to heslo so 14 znakmi :-))
Nandrolon
22.10.12,04:11
u mňa tiež, dúfam že ho nemáme rovnaké :-)))))))))))