Gabby1
20.10.12,20:17
Rada by som sa dopatrala informacie ako a hlavne kde poziadat, alebo sa uchadzat o udelenie certifikacie na kurzy soft skills a jazykove vzdelavanie.Nezaujima ma akreditacia ale moznost udelenia certifikatu po absolvovani kurzu.Ma zaujem organizovat kurzy,seminare alebo skolenia a po ich absolvovani mat moznost absolventom udelit certifikat.Ale tu je problem, nikde som sa nedopatrala kde poziadat o certifikaciu.Vdaka vopred za radu.
tictac7
20.10.12,19:08
spájaš vo svojej otázke dve nezlučiteľné veci. Certifikát na jazyk a certifikát na EQ. Ujasni si pojmy - a hlavne - minimálne na jazyk - aký certifikát chceš svojim študentom dať - všade máš podmienky - výuka, lektor, garant, skúšky....

P.S. Živím sa účtovníctvom už nejaký ten piatok - aj individuálne doučovanie účta poskytujem - bez akéhokoľvek papiera, ale so zameraním na prax... a aj pre školu (nie jedenému maturantovi som pomohla pochopiť o čom to je....)
BXLmiami
21.10.12,14:26
Myslím,že to spadá pod ministerstvo školstva.Treba sa informovať u nich.
profesional
27.10.12,14:40
Pod ministerstvo skolstva spada akreditacia.
Certifikacia v zasade nie je formalne upravena vobec nijako.
Tj. ak si odmyslime niektore certifikaty ktore udeleju len statne institucie, tak mozes udelovat certifikaty ake chces a komu chces. A je len na odbornej verejnosti, do akej miery tie tvoje certifikaty prijme za nejako hodnotne, alebo ci tomu pripise vyznam toaletneho papiera.