mijadave
23.10.12,20:25
Ahojte,
mam prosbu o radu... od aprila som mala zmluvu na dobu urcitu - na dobu zastupovania pocas MD a RD presne menovanej osoby. V auguste som ostala na PN, bola nutna operacia... v septembri mi zavolali, ze mam prist do prace a oznamili mi, ze dotycna sa vracia do prace, takze aj pocas PN mi koncia pracovny pomer z dovodu jej vratenia sa. ALE dnes som zistila, ze dotycna vobec do prace nenastupila a ani sa nechystala a ani nechysta tak skoro... Ja som este stale na PN a teraz neviem, co robit... Je pravda, ze ak nenastupila ona do prace, teda mi nemohli dat vypoved z toho dovodu, cize vypoved je neplatna? PN mi bude koncit pravdepodobne 31.10. a tak neviem, co robit, ako postupovat...
Prosim, poradte mi, dakujem.
Tweety
23.10.12,18:28
Ahojte,
mam prosbu o radu... od aprila som mala zmluvu na dobu urcitu - na dobu zastupovania pocas MD a RD presne menovanej osoby. V auguste som ostala na PN, bola nutna operacia... v septembri mi zavolali, ze mam prist do prace a oznamili mi, ze dotycna sa vracia do prace, takze aj pocas PN mi koncia pracovny pomer z dovodu jej vratenia sa. ALE dnes som zistila, ze dotycna vobec do prace nenastupila a ani sa nechystala a ani nechysta tak skoro... Ja som este stale na PN a teraz neviem, co robit... Je pravda, ze ak nenastupila ona do prace, teda mi nemohli dat vypoved z toho dovodu, cize vypoved je neplatna? PN mi bude koncit pravdepodobne 31.10. a tak neviem, co robit, ako postupovat...
Prosim, poradte mi, dakujem.
A dostala si skončenie PP? Pretože tu neide o výpoveď, ale o skončenie PP na dobu určitú.
mijadave
23.10.12,18:35
ano, dostala som skoncenie pracovneho pomeru dohodnuteho na dobu urcitu... zneje takto:
"Pisomna pracovna zmluva uzavreta medzi zamestnavatelom a zamestnancom, na zaklade ktorej vznikol pracovny pomer dna 16.4.2012 v zneni neskorsich zmien a dodatkov, bola dohodnuta na dobu urcitu - na dobu zastupovania pocas materskej a rodicovskej dovolenky p. (meno tej osoby).
Oznamujeme Vam, ze podla §71 ZP koncime pracovny pomer uzavrety na dobu urcitu ku dnu 30.09.2012.
Zamestnanec suhlasi s uvedenymi udajmi a svojim podpisom potvrdzuje prevzatie tohto dokumentu...."
Jasne, ze som podpisala, no netusila som, ze ona sa v skutocnosti nevratila...
veronikasad
23.10.12,18:39
ano, dostala som skoncenie pracovneho pomeru dohodnuteho na dobu urcitu... zneje takto:
"Pisomna pracovna zmluva uzavreta medzi zamestnavatelom a zamestnancom, na zaklade ktorej vznikol pracovny pomer dna 16.4.2012 v zneni neskorsich zmien a dodatkov, bola dohodnuta na dobu urcitu - na dobu zastupovania pocas materskej a rodicovskej dovolenky p. (meno tej osoby).
Oznamujeme Vam, ze podla §71 ZP koncime pracovny pomer uzavrety na dobu urcitu ku dnu 30.09.2012.
Zamestnanec suhlasi s uvedenymi udajmi a svojim podpisom potvrdzuje prevzatie tohto dokumentu...."
Jasne, ze som podpisala, no netusila som, ze ona sa v skutocnosti nevratila...
Zamestnávatel mohol s tebou "vybabrať" aj tak, že pracovníčka, ktorú zastupuješ, požiadala o skončenie rodičovskej dovolenky a čerpanie riadnej dovolenky. Fyzicky v práci vôbec nemusela byť. Po vyčerpaní dovolenky znovu požiadala o pokračovanie rodičovskej dovolenky.
mijadave
23.10.12,18:45
to som tiez skusala zistit... tiez ma to napadlo... ale ona sa vraj naozaj nevratila a ani sa tak skoro nechysta, lebo nema, kde nechat dieta... ale skusam to overit este z ineho zdroja... ale keby sa naozaj nevratila ani na dovolenku, keby ma oklamali, ako postupovat, je to skoncenie platne? ako sa branit?
veronikasad
23.10.12,18:47
to som tiez skusala zistit... tiez ma to napadlo... ale ona sa vraj naozaj nevratila a ani sa tak skoro nechysta, lebo nema, kde nechat dieta... ale skusam to overit este z ineho zdroja...
Tak ako som napísala, vôbec nemusela byť v práci, ani nemusela o tom vedieť, že ti "pomohla" ukončiť pracovný pomer.
mijadave
23.10.12,18:50
takze oni to mohli spravit aj bez jej vedomia? jednoducho jej dat prerusit RD a dat dovolenku a zas dat na RD?
tictac7
23.10.12,18:52
to som tiez skusala zistit... tiez ma to napadlo... ale ona sa vraj naozaj nevratila a ani sa tak skoro nechysta, lebo nema, kde nechat dieta... ale skusam to overit este z ineho zdroja... ale keby sa naozaj nevratila ani na dovolenku, keby ma oklamali, ako postupovat, je to skoncenie platne? ako sa branit?

...môžeš napadnúť neplatnosť skončenia PP na súde....dokazovanie je na Tvojej strane a bude to ťažké....
veronikasad
23.10.12,18:52
takze oni to mohli spravit aj bez jej vedomia? jednoducho jej dat prerusit RD a dat dovolenku a zas dat na RD?
Bez jej vedomia nie, mohli jej ponúknuť čerpanie starej dovolenky ... Zisti (ak je to možné) či od zamestnávatela počas RD nedostala nejaké peniaze.
tictac7
23.10.12,18:53
takze oni to mohli spravit aj bez jej vedomia? jednoducho jej dat prerusit RD a dat dovolenku a zas dat na RD?

nie, bez nej to spraviť nemohli. Musela s tým súhlasiť. A pokiaľ mala dosť dovolenky a "nabulikali" jej výhodnosť tohto aktu, ešte nebodaj s odôvodnením, že po jej návrate z RD to už nebude možné, tak prečo by na to nepristúpila....
mijadave
23.10.12,18:56
cize stacilo jej ponuknut cerpanie dovolenky a ak s tym suhlasila, tak tym ma vlastne mohli vysachovat? cize aj ked ona ostala na RD dalej po dovolenke, tak potom je to skoncenie platne, vsak?
veronikasad
23.10.12,18:57
cize stacilo jej ponuknut cerpanie dovolenky a ak s tym suhlasila, tak tym ma vlastne mohli vysachovat? cize aj ked ona ostala na RD dalej po dovolenke, tak potom je to skoncenie platne, vsak?
ano, ide o platné skončenie prac.pomeru, uzatvoreného na dobu určitú.

O aký rezort ide ?
Tweety
23.10.12,18:58
cize stacilo jej ponuknut cerpanie dovolenky a ak s tym suhlasila, tak tym ma vlastne mohli vysachovat? cize aj ked ona ostala na RD dalej po dovolenke, tak potom je to skoncenie platne, vsak?
Mohla čerpať dovolenku,(návrat z RD) potom znovu nastúpiť na RD. A za ten čas, keď čerpala dovolenku, skončil PP na dobu určitú.
mijadave
23.10.12,18:59
dakujem, ze odpoved... tak mi uz len ostava zistit, ci to bola ta dovolenka, ak ano, tak je to platne... ak nie, tak ma oklamali a je to na mne dokazat... no to je parada... cize len na sud? neda sa to riesit cez inspektorat prace alebo tak nejak?
tictac7
23.10.12,19:01
dakujem, ze odpoved... tak mi uz len ostava zistit, ci to bola ta dovolenka, ak ano, tak je to platne... ak nie, tak ma oklamali a je to na mne dokazat... no to je parada... cize len na sud? neda sa to riesit cez inspektorat prace alebo tak nejak?

...ľutujem, neplatnosť ukončenia PP môže vyhlásiť len súd....
mijadave
23.10.12,19:13
alebo sa pred tym este skusit dohodnut so zamestnavatelom... ;) kazdopadne dakujem za odpovede... ak sa nedohodnem, tak uvidim, moc sa mi nechce tahat po sudoch...
mijadave
23.10.12,19:25
prepac, nevsimla som si otazku, ide o financny sektor...
Tweety
23.10.12,19:33
alebo sa pred tym este skusit dohodnut so zamestnavatelom... ;) kazdopadne dakujem za odpovede... ak sa nedohodnem, tak uvidim, moc sa mi nechce tahat po sudoch...
A čo sa chceš dohodnúť? Vyzerá, že legálne skončili PP na dobu určitú, aj keď musím povedať, že dosť neštandardným postupom, ale legálnym.
mijadave
23.10.12,19:41
ak vyuzili tu dovolenku, tak je to legalne, ale je to legalne, ak ona ziadnu dovolenku necerpala a vobec do prace nenastupila, bola doma na RD? ved vtedy by to nemalo byt platne, nie?
veronikasad
23.10.12,20:00
ak vyuzili tu dovolenku, tak je to legalne, ale je to legalne, ak ona ziadnu dovolenku necerpala a vobec do prace nenastupila, bola doma na RD? ved vtedy by to nemalo byt platne, nie?
Zbytočne nad tým medituješ, počas dovolenky sa nechodí do práce a jej čerpanie je možné v súbehu s výplatou rodičovského príspevku. Je to úplne legálny spôsob, ale zamestnankyňa s tým musela súhlasiť.
mijadave
23.10.12,20:10
ja viem, ze sa pocas dovolenky nechodi do prace... uz zistujem, ci naozaj cerpala dovolenku...