sueh
24.10.12,07:46
Ahojte,

viete mi poradiť, kde na nete by som mohla stiahnuť spotrebu tonerov za určité obdobie podľa IP adresy?

Ďakujem
xemerx
24.10.12,06:34
Skus dat tu IP adresu do internetoveho prehliadaca :P
sueh
24.10.12,06:47
Ďakujem za odpoveď.
Potrebujem však zistiť, koľko tonerov bolo použitých za určité obdobie. Nie spotrebu nainštalovaných tonerov.
Lukkass
24.10.12,19:54
Jedine si to pisat do dennicka kedy sa vymenial a v sprave tlaciarni pozriet kolko vytlacila stranok a tak si to pisat. Velka uspora sa da spravit s kompatibilnymi naplnami lebo su plnsie ako original. Ale ak je v zaruke nechaval by som tam originaly lebo nemaju radi ked im pride tlaciaren s neoriginalnymi naplnami :)
sthruska
25.10.12,05:13
Zhruba: spotreba delená priemerný obsah tonera
sueh
25.10.12,12:35
Jedine si to pisat do dennicka kedy sa vymenial a v sprave tlaciarni pozriet kolko vytlacila stranok a tak si to pisat. Velka uspora sa da spravit s kompatibilnymi naplnami lebo su plnsie ako original. Ale ak je v zaruke nechaval by som tam originaly lebo nemaju radi ked im pride tlaciaren s neoriginalnymi naplnami :)




No aj to je riešenie :) Práveže s kompatibilnými dobré skúsenosti nemám, zanechávali fľaky na vytlačenom papieri.
Viper
25.10.12,19:35
Jedine si to pisat do dennicka kedy sa vymenial a v sprave tlaciarni pozriet kolko vytlacila stranok a tak si to pisat. Velka uspora sa da spravit s kompatibilnymi naplnami lebo su plnsie ako original. Ale ak je v zaruke nechaval by som tam originaly lebo nemaju radi ked im pride tlaciaren s neoriginalnymi naplnami :)

Ak su kompatibilne tonerove naplne plnia na vacsiu hmotnost ako urcil vyrobbca, je to cesta k problemom.Odpadova nadoba toneru je dimenzovana na urcitu hmotnost zvyskoveho toneru.Ak sa pouzije napln vacsia, toner z odpodu sa vysype do tlaciarne.
Viper
25.10.12,19:40
No aj to je riešenie :) Práveže s kompatibilnými dobré skúsenosti nemám, zanechávali fľaky na vytlačenom papieri.

Skus repasy od Xeroxu - skusal som ich aj na HP color tlaciarni aj na klasickej laserjet a zatial sa chovaju najlepsie.
Pokial renovator tonerov vymeni v naplni co treba a nepreplni kazetu tonerom viac ako je original hmotnost napln by mala pracovat ako original.Farebne naplne su viac nachylne na odflaknutu pracu pri vyrobe,cierny toner odpusti drobne chyby :)
sueh
26.10.12,05:03
Skus repasy od Xeroxu - skusal som ich aj na HP color tlaciarni aj na klasickej laserjet a zatial sa chovaju najlepsie.
Pokial renovator tonerov vymeni v naplni co treba a nepreplni kazetu tonerom viac ako je original hmotnost napln by mala pracovat ako original.Farebne naplne su viac nachylne na odflaknutu pracu pri vyrobe,cierny toner odpusti drobne chyby :)

Xerox som testovala, a zaujimave bolo, ze problem s tymto tonerom mali prave HPčka laserjety, u inych tlaciarni to slo bez zavad. Mam pocit, ze velke multifunkcne zariadenia maju akoby senzor na rozlisovanie originalov a nahradnych naplni