Blueeyes
24.10.12,20:43
Dostali sme Vypoved zamestnavatela z PP podľa § 63 odst. 1 písm. a) ku 26.10.2012.
Pri výpovedi je uvedená klauzula, že nám nebolo vyplatené odchodné.
Viem, že táto téma je tu rozvinutá viackrát, ale som z toho domotaný.
Chcem sa opýtať, aká je postupnosť, ak chcem dostať odstupné?
Ako je to s úradom práce? Ak nie je uvedená výpovedná doba vo výpovedi? Ako tomu rozumieť, som teoreticky nezamestnaný už od 26.10.2012 alebo mi začína plynúť Vypovedná lehota?
Firma je v konkurze a prakticky nie je ani kde vykonávať vypovednu lehotu..
Viem, zákony sa menia a preto potrebujem poradiť. Ako mam postupovať ďalej?
ďakujem
myara
24.10.12,19:09
pri vypovedi zacina plynut vypovedna doba prvy dnom nasledujuceho mesiaca, cize az od 01.11.2012, a je 2 mesacna ak PP trval min. rok, ak PP trval dlhsie ako 5 rokov, je 3 mesacna, ak PP trval kratsie ako rok, je mesacna
odchodne a odstupne su dve rozne veci, odchodne je pri odchode do dochodku, cize nie pri vypovedi
momentalne nie je mozny subeh vypovednej doby a odstupneho, cize si mozes vybrat, ci chces radsej pracovat alebo chces odstupne
na UP sa treba prihlasit do 7 dni od ukoncenia PP, teda aj si vyberies vypovednu dobu, az po jej plynuti
Blueeyes
24.10.12,19:13
dakujem, vo vypovedi mam uvedene odchodne a nemam ani 40 rokov takze dochodok este nie ... asi chyba ekonomky
takze na UP sa mam prihlasit az po 3 mesiacoch?
inak problem je v tom, ze ja nemam kam nastupit pracovat - firma je zatvorena
myara
24.10.12,19:16
dakujem, vo vypovedi mam uvedene odchodne a nemam ani 40 rokov takze dochodok este nie ... asi chyba ekonomky
takze na UP sa mam prihlasit az po 3 mesiacoch?
inak problem je v tom, ze ja nemam kam nastupit pracovat - firma je zatvorena

to ta nemusi trapit, lebo zamestnavatel je povinny ti pridelovat pracu, a ak ju aj neprideluje, platit musi, lebo je to prekazka na jeho strane
Blueeyes
24.10.12,19:23
takze som teoreticky zamestnany este tie tri mesiace?
co v pripade ze nechcem byt zamestnany a chcem skoncit hned? a chcem odstupne
Xanti
24.10.12,19:28
Skús presne odcitovať čo máš v tej výpovedi, lebo neverím že zo dna na den zatvoria firmu ... aby ti reálne pp neskončil v piatok 26.10. ...
Blueeyes
24.10.12,19:33
firma je zatvorena asi 2 tyzdne, pracovnici su na nutenej dovolenke.
V sulade s ustanovenim §63 odst. 1 pism. a) zákonnika prace č. 311/2001 Z.z. Vám dávame vypoved z PP, ktory vznikol dna 6.3.2007. PP skončí dňom 26.10.2012. Tato vypoved bola vyhotovena v dvoch exempl.. Jedno vyhotov. dostane zamestnanaec a jedno zamestnavatel.

V POTVRDENI O ZAMESTNANI, okrem vycislenia odpracovanych rokov a zrazok zo mzdy. je uvedene:
odchodne
Pracovnikovi nebolo vyplatene odchodne podľa § 76a zákonnika práce.


.
ewita888
24.10.12,19:42
pri paragrafe, aký je uvedený vo výpovedi, je zo zákona nárok na odstupné..
Blueeyes
24.10.12,19:44
pri paragrafe, aký je uvedený vo výpovedi, je zo zákona nárok na odstupné..

dakujem, to viem, len sa uistujem, ci tam nie je nejaka podmienka napr. ine ukoncenie alebo dalsi papier na ukoncenie, ci tam nieco nechyba
Xanti
24.10.12,19:45
No už len z tej formulácie mi to zaváňa neplatnou výpoveďou ... teda takto sa výpoveď nedáva... leda im podpíšeš do piatku dohodu o skončení PP k 26.10. podla tých § čo tam sú .. a samozrejme Ti vzniká nárok aj na odstupné.

Lebo ako už babenky vyššie písali, ak dali výpoved. Tak nemôžu dať ku konkretnemu dátumu, ak sa s tebou nedohodnú. A navyše môžu to dať tak, že výpovedná lehota začne plynúť ... ale takto daná výpoved, nie je dobrá.
Blueeyes
24.10.12,19:49
No už len z tej formulácie mi to zaváňa neplatnou výpoveďou ... teda takto sa výpoveď nedáva... leda im podpíšeš do piatku dohodu o skončení PP k 26.10. podla tých § čo tam sú .. a samozrejme Ti vzniká nárok aj na odstupné.

Lebo ako už babenky vyššie písali, ak dali výpoved. Tak nemôžu dať ku konkretnemu dátumu, ak sa s tebou nedohodnú. A navyše môžu to dať tak, že výpovedná lehota začne plynúť ... ale takto daná výpoved, nie je dobrá.


ta vypoved dosla postou, je tam dole poznamocka: zamestnanec odmietol prevziat vypoved :
Xanti
24.10.12,20:06
ta vypoved dosla postou, je tam dole poznamocka: zamestnanec odmietol prevziat vypoved :
A odmietol si? Prišlo toto aj tvojim kolegom na nútenej dovolenke? A to Ti prišli aj výstupné papiere z firmy?
Blueeyes
24.10.12,20:07
so mnou nikto o tejto veci nekomunikuje, postou prislo vsetko, aj vystupne aj zapocty, aj potvrdenie pre socialku
Xanti
24.10.12,20:10
so mnou nikto o tejto veci nekomunikuje, postou prislo vsetko, aj vystupne aj zapocty, aj potvrdenie pre socialkuTakže podla toho všetkého ako píšeš TI PP skončí teraz v piatok. Od piatka máš 8 dní na zaregistrovanie sa na UP, na základe týchto podkladov.

Na tvojom mieste idem za právnikom a napadnem túto výpoved ako neplatnú. Nakoľko nedostaneš odstupné, na ktoré máš nárok. Treba dať žalobu na súd.

A ešte obálku kde ti to všetko prišlo si nechaj, a dobre odlož budeš to na súde potrebovať.
Blueeyes
24.10.12,20:23
Takže podla toho všetkého ako píšeš TI PP skončí teraz v piatok. Od piatka máš 8 dní na zaregistrovanie sa na UP, na základe týchto podkladov.

Na tvojom mieste idem za právnikom a napadnem túto výpoved ako neplatnú. Nakoľko nedostaneš odstupné, na ktoré máš nárok. Treba dať žalobu na súd.

A ešte obálku kde ti to všetko prišlo si nechaj, a dobre odlož budeš to na súde potrebovať.

dakujem, pravdepodobne to tak urobim. Este sa chcem opytat, na sud to mam podat zrejme cim skor?
Xanti
24.10.12,20:27
dakujem, pravdepodobne to tak urobim. Este sa chcem opytat, na sud to mam podat zrejme cim skor? Právnik Ti s tým pomôže, ešte ak vieš že kolegovia dopadli tak isto ako ty bez odstupného, môžete sa spojiť, zaplatiť jedného právnika .. a hromadne žiadať nápravy na súde - výjde to lacnejšie.
Blueeyes
24.10.12,20:30
Právnik Ti s tým pomôže, ešte ak vieš že kolegovia dopadli tak isto ako ty bez odstupného, môžete sa spojiť, zaplatiť jedného právnika .. a hromadne žiadať nápravy na súde - výjde to lacnejšie.

dopadli sme tak cela firma .... inak firma bude v konkurze ...vyplati sa vobec platit pravnika, mozno sa k peniazom ani nedostaneme
Xanti
24.10.12,20:34
No stále je tu šanca prihlásiť pohľadávku do konkurzu - čítaj http://podnikanie.etrend.sk/podnikanie-firemne-financie/co-robit-ked-zamestnavatel-vstupil-do-konkurzu.html alebo potom garančný fond, skús vygoogliť info o tom.
Blueeyes
24.10.12,20:40
No stále je tu šanca prihlásiť pohľadávku do konkurzu - čítaj http://podnikanie.etrend.sk/podnikanie-firemne-financie/co-robit-ked-zamestnavatel-vstupil-do-konkurzu.html alebo potom garančný fond, skús vygoogliť info o tom.


dakujem pomohli ste mi
Xanti
24.10.12,20:44
Nie je začo.
Luna
24.10.12,20:52
V 2 príspevku máš napísané ako postupovať pri výpovedi. Vy ste dostali výpoveď z dôvodu rušenia prevádzky. Výpoveď mala by formulovaná tým že koniec pracovného pomeru je 26.10.2012, ale ešte vám beží výpovedná lehota 2-3 mesiace. Teda vo firme končíte 26.12 resp. 26.1.2013, ak sa nedohodnete na výpovedi, tak potom končíte 26.10. ale s tým že máte nárok na odstupné za 2-3 mesaice. Výstupné papiere vám môžu poslať až po 26.10.,skôr nie.
ewita888
24.10.12,21:00
so mnou nikto o tejto veci nekomunikuje, postou prislo vsetko, aj vystupne aj zapocty, aj potvrdenie pre socialku

To potvrdenie pre sociálku je čo? Na poberanie podpory?
Xanti
24.10.12,21:01
To potvrdenie pre sociálku je čo?
Určite pre účely vyplácania podpory v nezamestnanosti tlačivko s VZ.
ewita888
24.10.12,21:02
Určite pre účely vyplácania podpory v nezamestnanosti tlačivko s VZ.
Tak tam musí byť vyčíslené odstupné..
Blueeyes
24.10.12,21:02
Určite pre účely vyplácania podpory v nezamestnanosti tlačivko s VZ.

potvrdenie zamestnavatela na ucely naroku na davku v nezamestnanosti
Blueeyes
24.10.12,21:03
Tak tam musí byť vyčíslené odstupné..

odstupne nie je vycislene
ewita888
24.10.12,21:04
máš tam za oktober mzdu takú, akú máš v PZ, bez odstupného?
Xanti
24.10.12,21:04
Tak tam musí byť vyčíslené odstupné..


potvrdenie zamestnavatela na ucely naroku na davku v nezamestnanosti
Máš tam neobvykle vysokú sumu za mesiac oktober? Ak áno tak vyčíslené odstupné je... ale pochybujem.
Blueeyes
24.10.12,21:07
Máš tam neobvykle vysokú sumu za mesiac oktober? Ak áno tak vyčíslené odstupné je... ale pochybujem.

neuveris, ale je tam vycisleny august - v sume, aku sme dostali klasicku vyplatu... posledna vyplata co dosla ... september vobec a oktober uz vobec nie ....
Xanti
24.10.12,21:11
Teda ako uverím,
len aby vyplatili vôbec septembrovú a oktobrovú výplatu.

Mimochodom, strýka ked pred rokom vyhodili, tak mu na potvrdenie vypísali celú sumu aj s odstupným, to nedostal vyplatené v plnej výške ale podporu mu rátali z tej sumy čo bola vyčíslená na papieri. Takže ono v podstate budete aj o výšku podpôr ukrátený.

Tu fakt pomôže len právnik.
Blueeyes
24.10.12,21:13
Teda ako uverím,
len aby vyplatili vôbec septembrovú a oktobrovú výplatu.

Mimochodom, strýka ked pred rokom vyhodili, tak mu na potvrdenie vypísali celú sumu aj s odstupným, to nedostal vyplatené v plnej výške ale podporu mu rátali z tej sumy čo bola vyčíslená na papieri. Takže ono v podstate budete aj o výšku podpôr ukrátený.

Tu fakt pomôže len právnik.


no SUPER!!!! sakra
ewita888
24.10.12,21:14
Súhlasím, a tlačivo vrátiť - doporučene, nech to riadne vypíšu..
Xanti
24.10.12,21:16
Len si treba kopiu urobiť, pre istotu zo všetkého aby potom nechýbali papiere bo aj UP si svoje bude žiadať.
Blueeyes
24.10.12,21:22
Súhlasím, a tlačivo vrátiť - doporučene, nech to riadne vypíšu..

neviem ci to mam kam vratit uz .. firma neprebera zasielky
ewita888
24.10.12,21:25
No a ako je potom v konkurze?? Správca nie je?
Blueeyes
24.10.12,21:28
vraj este nie je urceny resp. asi aj s tymto nas zavadzaju
ewita888
24.10.12,21:32
Treba aj sťažnosť na inšpektorá práce, nemôžu si s vami robiť čo chcú a krátiť vám aj podporu.. To tlačivo ti musia správne vypísať..
Vráť im aj tú výpoveď, čo ti poslali a podpíš dolu že nesúhlasíš s výpovedou, ako dôvod napíš, že výpoveď nie je napísaná v súlade so zákonníkom práce.. Samozrejme, pred poslaním si ju odfoť, aby si mal dôkaz, aj obálku si nechaj, v ktorej ti prišla..
Blueeyes
24.10.12,21:42
Treba aj sťažnosť na inšpektorá práce, nemôžu si s vami robiť čo chcú a krátiť vám aj podporu.. To tlačivo ti musia správne vypísať..
Vráť im aj tú výpoveď, čo ti poslali a podpíš dolu že nesúhlasíš s výpovedou, ako dôvod napíš, že výpoveď nie je napísaná v súlade so zákonníkom práce.. Samozrejme, pred poslaním si ju odfoť, aby si mal dôkaz, aj obálku si nechaj, v ktorej ti prišla..

vdaka skusim to tak, aj na IP
miramax1
31.10.12,15:46
Dobrý deň, som na rodičovskej dovolenke do 3 rokov veku dieťaťa - jún 2013. Zamestnávateľ mi poslal dnes výpoveď podľa § 63 odst. 1 pís a s tým, že pracovný pomer končí 31. 12. 2012. Dôvod - zrušenie prevádzky. Pracovný pomer vznikol v roku 2008, na materskú dovolenku som išla v roku 2010. Predpokladám, že podľa uvedeného paragrafu by som mala dostať 2 -oj mesačné odstupné a preplatenie dovolenky. Pred nástupom na MD som nečerpala RD.

Chcem sa spýtať, za aké obdobie budem mať preplatenú dovolenku a či v prípade, ak sa mi nepodarí nájsť prácu, budem mať nárok na podporu v nezamestnanosti. Ďakujem.
ivka70
31.10.12,16:07
Dobrý deň, som na rodičovskej dovolenke do 3 rokov veku dieťaťa - jún 2013. Zamestnávateľ mi poslal dnes výpoveď podľa § 63 odst. 1 pís a s tým, že pracovný pomer končí 31. 12. 2012. Dôvod - zrušenie prevádzky. Pracovný pomer vznikol v roku 2008, na materskú dovolenku som išla v roku 2010. Predpokladám, že podľa uvedeného paragrafu by som mala dostať 2 -oj mesačné odstupné a preplatenie dovolenky. Pred nástupom na MD som nečerpala RD.

Chcem sa spýtať, za aké obdobie budem mať preplatenú dovolenku a či v prípade, ak sa mi nepodarí nájsť prácu, budem mať nárok na podporu v nezamestnanosti. Ďakujem.

No, aktualne nie je mozny subeh vypovednej doby a odstupneho.
Ak chces odstupne, musis este dnes (pred zaciatkom vypovednej doby) poziadat o ukoncenie PP dohodou k dnesnemu dnu, vtedy mas narok na odstupne vo vyske vypovednej doby.
Nevycerpanu cast dovolenky ti zamestnavatel v posl. vyplate musi preplatit.
miramax1
31.10.12,16:51
A aký paragraf mám napísať v žiadosti o ukončenie PP dohodou? Ja som myslela, že keď je tam § 63 odst. 1 pís a, mám nárok na odstupné. Dnes už poštu nestihnem, bude problém, keď list pošlem v piatok, ale v žiadosti o ukončenie PP dohodou uvediem dnešný dátum?
miramax1
31.10.12,16:55
Môžem žiadosť poslať dnes emailom s tým, že ju v piatok pošlem poštou? Prosím, poraďte mi, aby som niečo neurobila nesprávne. Ďakujem.
Tweety
31.10.12,16:59
Môžem žiadosť poslať dnes emailom s tým, že ju v piatok pošlem poštou? Prosím, poraďte mi, aby som niečo neurobila nesprávne. Ďakujem.
Kedže dnes bol zároveň aj posledným dňom na podanie žiadosti o skončenie PP dohodou, VD začne 1.11.2012 bez nároku na odstupné.
miramax1
31.10.12,17:06
A aký paragraf treba v dohode uviesť? Skúsim to poslať emailom a v piatok poštou prvou triedou.
veronikasad
31.10.12,17:09
A aký paragraf treba v dohode uviesť? Skúsim to poslať emailom a v piatok poštou prvou triedou.
Akým spôsobom ti bola dnes doručená výpoveď ?
miramax1
31.10.12,17:10
Bola doručená dnes poštou.
Tweety
31.10.12,17:10
A aký paragraf treba v dohode uviesť? Skúsim to poslať emailom a v piatok poštou prvou triedou.
Ak Ti už bola doručená výpoveď, a dnes si nepožiadala o skončenie PP dohodou-§60 ZP, nárok na odstupné mať nebudeš a tvoj PP skonči 31.12.2012.
miramax1
31.10.12,17:12
Čo by som mala uviesť v žiadosti o rozviazanie PP dohodou, aký § a aký dátum tam mám uviesť?
Tweety
31.10.12,17:12
Čo by som mala uviesť v žiadosti o rozviazanie PP dohodou, aký § a aký dátum tam mám uviesť?
Vôbec nečítaš odpovede, ktoré Ti tu píšeme?
veronikasad
31.10.12,17:13
Bola doručená dnes poštou.
Ak si vedela čo v zásielke je, nemala si ju dnes prevziať. Ak by si ju prevzala v piatok, máš celý mesiac na skončenie prac.pomeru s nárokom na odstupné.
Tak ako píše tweety, nárok na odstupné ti nevznikne. Dnes malo dôjsť aj ku skončeniu prac.pomeru, ak si chcela odstupné za celú výpovednú dobu.
miramax1
31.10.12,17:35
stihnem poštu, je otvorená do 21 h, čo mám prosím aký dátum napísať k ukončeniu PP dohodou , dnešný?


Ak si vedela čo v zásielke je, nemala si ju dnes prevziať. Ak by si ju prevzala v piatok, máš celý mesiac na skončenie prac.pomeru s nárokom na odstupné.
Tak ako píše tweety, nárok na odstupné ti nevznikne. Dnes malo dôjsť aj ku skončeniu prac.pomeru, ak si chcela odstupné za celú výpovednú dobu.
Tweety
31.10.12,17:37
stihnem poštu, je otvorená do 21 h, čo mám prosím aký dátum napísať:
To, že ju stihneš je jedná vec, ale zamestnávateľovi už nebude dnes doručená, takže to už máš pasé.
miramax1
31.10.12,17:39
Ale ja som od neho dostala list až dnes.
To, že ju stihneš je jedná vec, ale zamestnávateľovi už nebude doručená dnes, takže to už máš pasé.
Tweety
31.10.12,17:40
Ale ja som od neho dostala list až dnes.
To áno, ale dnes bol aj posledný termín na žiadosť o skončenie dohodou, tak ako som už písala. Zajtra začína VD.
miramax1
31.10.12,17:41
Pošlem to emailom a ešte aj poštou.
Tweety
31.10.12,17:44
Pošlem to emailom a ešte aj poštou.
Ale stále nechápeš jednej veci, musí byť dnes aj doručená, a to teda nebude.
miramax1
31.10.12,19:04
List som osobne neprevzala, prevzala ho za mňa svokra, ktorá prevzatie na pošte podpísala svojim priezviskom ( je odlišné od môjho ) a napísala poznámku prevzala svokra . Aj tak platí to, čo ste uviedli v predchádzajúcich odpovediach?

Po skončení rodičovskej dovolenky budem mať nárok na podporu v nezamestnanosti? O preplatenie dovolenky mám požiadať písomne? Ďakujem.
veronikasad
31.10.12,19:13
List som osobne neprevzala, prevzala ho za mňa svokra, ktorá prevzatie na pošte podpísala svojim priezviskom ( je odlišné od môjho ) a poznámku prevzala svokra . Aj tak platí to, čo ste uviedli v predchádzajúcich odpovediach?

Po skončení rodičovskej dovolenky budem mať nárok na podporu v nezamestnanosti? O preplatenie dovolenky mám požiadať písomne? Ďakujem.

Výpoveď bola poslaná doporučeným listom s doručenkou "do vlastných rúk" ?

§ 38
Doručovanie
Na začiatok (http://www.porada.sk/t199399-zakonnik-prace-od-01-01-2012-do-31-12-2012-a.html#hore)

(1) Písomnosti zamestnávateľa týkajúce sa vzniku, zmeny a skončenia pracovného pomeru alebo vzniku, zmeny a zániku povinností zamestnanca vyplývajúcich z pracovnej zmluvy musia byť doručené zamestnancovi do vlastných rúk. To platí rovnako o písomnostiach týkajúcich sa vzniku, zmien a zániku práv a povinností vyplývajúcich z dohody o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru. Písomnosti doručuje zamestnávateľ zamestnancovi na pracovisku, v jeho byte alebo kdekoľvek bude zastihnutý. Ak to nie je možné, možno písomnosť doručiť poštovým podnikom ako doporučenú zásielku.

(2) Písomnosti doručované poštovým podnikom zamestnávateľ zasiela na poslednú adresu zamestnanca, ktorá je mu známa, ako doporučenú zásielku s doručenkou a poznámkou "do vlastných rúk".
miramax1
31.10.12,19:16
Výpoveď bola poslaná doporučeným listom s doručenkou "do vlastných rúk" ?

§ 38
Doručovanie
Na začiatok (http://www.porada.sk/t199399-zakonnik-prace-od-01-01-2012-do-31-12-2012-a.html#hore)

(1) Písomnosti zamestnávateľa týkajúce sa vzniku, zmeny a skončenia pracovného pomeru alebo vzniku, zmeny a zániku povinností zamestnanca vyplývajúcich z pracovnej zmluvy musia byť doručené zamestnancovi do vlastných rúk. To platí rovnako o písomnostiach týkajúcich sa vzniku, zmien a zániku práv a povinností vyplývajúcich z dohody o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru. Písomnosti doručuje zamestnávateľ zamestnancovi na pracovisku, v jeho byte alebo kdekoľvek bude zastihnutý. Ak to nie je možné, možno písomnosť doručiť poštovým podnikom ako doporučenú zásielku.

(2) Písomnosti doručované poštovým podnikom zamestnávateľ zasiela na poslednú adresu zamestnanca, ktorá je mu známa, ako doporučenú zásielku s doručenkou a poznámkou "do vlastných rúk".

List mi prišiel len doporučený- bez doručenky, osobne som prevzatie nepodpísala , momentálne som mimo trvalého bydliska.
veronikasad
31.10.12,19:18
List mi prišiel len do vlastných rúk bez doručenky, osobne som prevzatie nepodpísala , momentálne som mimo trvalého bydliska.
Ak bol do vlastných rúk, ako ho mohla pošta vydať svokre ?
miramax1
31.10.12,19:19
Nebol do vlastných rúk, len doporučený.
veronikasad
31.10.12,19:22
Nebol do vlastných rúk, len doporučený.
V predch.príspevku si písala o liste do vlastných rúk.

Ide o neplatné doručenie výpovede.
miramax1
31.10.12,19:25
Prepáčte, opravila som predchádzajúci príspevok.
veronikasad
31.10.12,19:27
Prepáčte, opravila som predchádzajúci príspevok.
Skús vrátiť list (doporučene s doručenkou) zamestnávatelovi s tým, že v zmysle § 38 odst. 2 Zákonníka práce ide o neplatne doručenú výpoveď, nakoľko nebola doručená do vlastných rúk a zásielku si neprebrala ty, ale tvoja svokra.

Sprievodný list ale musíš podpísať osobne.

Ak sa zamestnávatel pokúsi výpoveď doručiť ešte raz, získaš čas na odpoveď, že žiadaš o skončenie prac.pomeru dohodou pred začiatkom plynutia výpovednej doby - s nárokom na odstupné.
miramax1
31.10.12,19:42
A stačí to poslať v pondelok, až v pondelok budem doma? Ďakujem za cenné rady.
veronikasad
31.10.12,19:44
A stačí to poslať v pondelok, až v pondelok budem doma? Ďakujem za cenné rady.
Stačí, pošli to aj I. triedou. Vidím v tom väčšiu šancu na úspech ako keby si dnes emailom a v piatok listom žiadala o skončenie prac.pomeru dohodou pred začiatkom plynutia výpovednej doby.
miramax1
31.10.12,19:45
A ak mi výpoveď doručí opäť v posledný deň mesiaca november, dá sa s tým niečo urobiť? Ak sa mi nepodarí nájsť prácu, budem mať nárok na podporu v nezamestnanosti? Ďakujem.
veronikasad
31.10.12,20:02
A ak mi výpoveď doručí opäť v posledný deň mesiaca november, dá sa s tým niečo urobiť? Ak sa mi nepodarí nájsť prácu, budem mať nárok na podporu v nezamestnanosti? Ďakujem.
Nárok na dávku v nezamestnanosti ti vznikne až po skončení RD. Bolo by vhodné, aby o dočerpanie rod.príspevku do 3 rokov veku dieťaťa požiadal manžel v súbehu so zamestnaním a ty si sa prihlásila na UP hneď po skončení prac.pomeru. Od 1.1.2013 sa menia podmienky výplaty dávky v nezamestnanosti.

Ak máš nevyčerpanú dovolenku, požiadaj pred skončením prac.pomeru o čerpanie jedného dňa dovolenky a zbytok nech ti zamestnávatel preplatí. Výrazne ti to ovplyvní výšku dávky v nezamestnanosti.
miramax1
31.10.12,20:42
Aj táto rada mi veľmi pomohla. Ďakujem veľmi pekne.
miramax1
01.11.12,10:02
Dobrý deň,

ešte sa chcem spýtať, či je zamestnávateľ pri zmene názvu firmy a spolumajiteľa povinný informovať o tejto skutočnosti zamestnanca na materskej dovolenke. Výpoveď mi bola doručená z novej firmy. Nevedela som ozmene názvu firmy a spolumajiteľa. Ďakujem.
Tweety
01.11.12,10:04
Dobrý deň,

ešte sa chcem spýtať, či je zamestnávateľ pri zmene názvu firmy a spolumajiteľa povinný informovať o tejto skutočnosti zamestnanca na materskej dovolenke. Výpoveď mi bola doručená z novej firmy. Nevedela som ozmene názvu firmy a spolumajiteľa. Ďakujem.
Áno, samozrejme, že má povinnosť informovať. Mala si dostať dodatok k PZ, kde to malo byť uvedené.
zdenka131
01.11.12,10:14
http://karierainfo.zoznam.sk/cl/100519/743812/Zmena-nazvu-zamestnavatela

Zamestnávateľ je povinný najneskôr jeden mesiac pred tým, ako dôjde k prechodu práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov, písomne informovať zástupcov zamestnancov, a ak u zamestnávateľa nepôsobia zástupcovia zamestnancov, priamo zamestnancov o podstatných okolnostiach prechodu
miramax1
05.11.12,20:12
Dobrý deň,

v dnešných TV novinách som počula, že keď dostanem výpoveď počas RD, musím si platiť dobrovoľné poistenie. Prosím vás, kedy by som si mala dobrovoľné poistenie začať platiť,keď som ešte na RD a dostanem výpoveď, alebo až po skončení RD?

Ďakujem
ewita888
05.11.12,20:25
Prečo dostávaš výpoveď, ruší sa firma?
Dobrovoľné je dobrovoľné, nemusíš si ho platiť..
veronikasad
05.11.12,21:14
Dobrý deň,

v dnešných TV novinách som počula, že keď dostanem výpoveď počas RD, musím si platiť dobrovoľné poistenie. Prosím vás, kedy by som si mala dobrovoľné poistenie začať platiť,keď som ešte na RD a dostanem výpoveď, alebo až po skončení RD?

Ďakujem
Ak dostaneš výpoveď počas RD, zanikne ti poistenie v nezamestnanosti. Keď nebudeš mať po skončení RD splnenú podmienku 730 dní poistenia v nez. v posledných troch rokoch, nevznikne ti nárok na dávku v nezamestnanosti.
Zrejme o tom bola reč v TN - nesledovala som ...
tictac7
05.11.12,21:18
Ak dostaneš výpoveď počas RD, zanikne ti poistenie v nezamestnanosti. Keď nebudeš mať po skončení RD splnenú podmienku 730 dní poistenia v nez. v posledných troch rokoch, nevznikne ti nárok na dávku v nezamestnanosti.
Zrejme o tom bola reč v TN - nesledovala som ...

...videla som ten príspevok - presne o tom to bolo - povedali A, no nepovedali B - a majú materiál na super reportáž...... Dokonca celá tá reporátž vyznela tak, že aj počas MD a RD zamestnávateľ platí za zamestnanca poistné....a teda po ukončením PP počas RD vlastne so zamestnancom vybabre, aby za neho platiť nemusel.....
ewita888
05.11.12,21:31
Bolo to o tom, že podpísala dohodu o ukončení PP a nevedela, že tým si robí zle.. Bola to jej neznalosť a chyba.. Spomínali aj dobrovolné, aj to, že pri dnešnej jeho výške matka z RP na to nemá..
miramax1
05.11.12,21:33
Prečo dostávaš výpoveď, ruší sa firma?
Dobrovoľné je dobrovoľné, nemusíš si ho platiť..
áno, ruší sa firma
ewita888
05.11.12,21:39
áno, ruší sa firma
V tomto prípade ti môže dať zamestnávateľ výpoveď.. Ostatné ti poradila Veronika..
miramax1
05.11.12,21:46
Ak dostaneš výpoveď počas RD, zanikne ti poistenie v nezamestnanosti. Keď nebudeš mať po skončení RD splnenú podmienku 730 dní poistenia v nez. v posledných troch rokoch, nevznikne ti nárok na dávku v nezamestnanosti.
Zrejme o tom bola reč v TN - nesledovala som ...

PP vznikol 22. 09. 2008, od apríla 2010 som bola na MD, v súčasnej dobe som na RD. Vznikne mi nárok na dávku v nezamestnanosti? Musím si platiť dobrovoľné poistenie od dňa,kedy dostanem výpoveď? Ďakujem.
ewita888
05.11.12,21:48
Keďže PP ešte trvá, tak áno..
ewita888
05.11.12,21:53
PP vznikol 22. 09. 2008, od apríla 2010 som bola na MD, v súčasnej dobe som na RD. Vznikne mi nárok na dávku v nezamestnanosti? Musím si platiť dobrovoľné poistenie od dňa,kedy dostanem výpoveď? Ďakujem.
Už som ti písala, že je to dobrovolné.. A tebe ho ani netreba, nárok na dávku po ukončení RD je..
veronikasad
05.11.12,21:55
PP vznikol 22. 09. 2008, od apríla 2010 som bola na MD, v súčasnej dobe som na RD. Vznikne mi nárok na dávku v nezamestnanosti? Musím si platiť dobrovoľné poistenie od dňa,kedy dostanem výpoveď? Ďakujem.
odpoveď máš tu

http://www.porada.sk/t203041-p7-vypoved-zamestnavatela-z-pp-podla-a-63-odst-1-pism-a.html#post2173850
susan 111979
08.11.12,11:56
Chcem sa spýtať, ako postupovať, ak sa dá zamestnancovi výpoveď z PP dľa §63 odst. 1a) s dvojmesačnou VD a on jednoducho prestane chodiť do práce...
ivka70
08.11.12,12:20
Chcem sa spýtať, ako postupovať, ak sa dá zamestnancovi výpoveď z PP dľa §63 odst. 1a) s dvojmesačnou VD a on jednoducho prestane chodiť do práce...

Dat mu absenciu, za opakovanu absenciu vypoved kvoli opakovanemu poruseniu prac. discipliny.
susan 111979
09.11.12,08:14
Pokiaľ ZC dáme výpoveď po 1.1.2013, má ZC nárok okrem 2 mes.VD aj na 2 mes. odstupné,,,prestane chodiť vo VD do práce, výška odstupného mu ostáva??
Tweety
09.11.12,08:18
Pokiaľ ZC dáme výpoveď po 1.1.2013, má ZC nárok okrem 2 mes.VD aj na 2 mes. odstupné,,,prestane chodiť vo VD do práce, výška odstupného mu ostáva??
SAmozrejme že ak skončíte PP okamžite(pre porušenie PD) nebude mať nárok na žiadne odstupné.
veronikasad
09.11.12,08:32
Pokiaľ ZC dáme výpoveď po 1.1.2013, má ZC nárok okrem 2 mes.VD aj na 2 mes. odstupné,,,prestane chodiť vo VD do práce, výška odstupného mu ostáva??
Ak to nebudete riešiť ako hrubé porušenie prac.diciplíny, máte aj inú možnosť, ktorá ale musí byť dohodnutá v pracovnej zmluve.

(8) Ak zamestnanec nezotrvá počas plynutia výpovednej doby u zamestnávateľa, zamestnávateľ má právo na peňažnú náhradu v sume priemerného mesačného zárobku tohto zamestnanca za jeden mesiac, najviac v sume, ktorá je súčinom priemerného mesačného zárobku tohto zamestnanca a dĺžky výpovednej doby, ak sa na tejto peňažnej náhrade dohodli v pracovnej zmluve; dohoda o peňažnej náhrade musí byť písomná, inak je neplatná.
drobeceva
09.11.12,08:35
Ak to nebudete riešiť ako hrubé porušenie prac.diciplíny, máte aj inú možnosť, ktorá ale musí byť dohodnutá v pracovnej zmluve.

(8) Ak zamestnanec nezotrvá počas plynutia výpovednej doby u zamestnávateľa, zamestnávateľ má právo na peňažnú náhradu v sume priemerného mesačného zárobku tohto zamestnanca za jeden mesiac, najviac v sume, ktorá je súčinom priemerného mesačného zárobku tohto zamestnanca a dĺžky výpovednej doby, ak sa na tejto peňažnej náhrade dohodli v pracovnej zmluve; dohoda o peňažnej náhrade musí byť písomná, inak je neplatná.

Tento týždeň som bola na školení - výklad právničky - aj keď to máte v PZ, ide o zrážku mzdy, ani dohoda o zrážke nepomôže - môžte si to ako zamestnávateľ uplatniť súdnou cestou -
budem rada, ak sa vyjadríte, aké máte s tým skúsenosti v praxi. Ď.
susan 111979
09.11.12,11:08
Chcem sa spýtať, ako postupovať, ak sa dá zamestnancovi výpoveď z PP dľa §63 odst. 1a) s dvojmesačnou VD a on jednoducho prestane chodiť do práce...

Ešte ma napadlo, ak ZC bude chcieť iba odstupné, bez VD, bude žiadať výpoveď dohodou §60...podotýkam po 1.1.2013..môžme sa so ZC dohodnúť?
drobeceva
09.11.12,11:53
Ešte ma napadlo, ak ZC bude chcieť iba odstupné, bez VD, bude žiadať výpoveď dohodou §60...podotýkam po 1.1.2013..môžme sa so ZC dohodnúť?

môže, odstupné podľa odpracov. rokov bude navýšené o 1 mesiac
JankaO
09.11.12,12:25
Tento týždeň som bola na školení - výklad právničky - aj keď to máte v PZ, ide o zrážku mzdy, ani dohoda o zrážke nepomôže - môžte si to ako zamestnávateľ uplatniť súdnou cestou -
budem rada, ak sa vyjadríte, aké máte s tým skúsenosti v praxi. Ď.
Ako sa potom s názorom právničky zhoduje § 131 ZP odst.3 "Ďalšie zrážky zo mzdy, ktoré presahujú rámec zrážok uvedených v odsekoch 1 a 2, môže zamestnávateľ vykonávať len na základe písomnej dohody so zamestnancom o zrážkach zo mzdy, alebo ak povinnosť zamestnávateľa vykonávať zrážky zo mzdy a iných príjmov zamestnanca vyplýva z osobitného predpisu."
Z uvedeného vyplýva, že ak je to so zamestnancom dohodnuté, tak je možné vykonať akúkoľvek zrážku, na ktorú sa nevzťahuje odst. 1 a 2.
drobeceva
09.11.12,12:27
doteraz som si to tiež takto vysvetľovala, že ak to máme dohodnuté, nie je problém.
susan 111979
09.11.12,13:27
môže, odstupné podľa odpracov. rokov bude navýšené o 1 mesiac
to znamená, že ak má odrobené 2 roky, nárok zo ZP má namesačný priemerný zárobok a my keď sa dohodneme na §60, zaplatíme ZC dvojmesačné odstupné. OK?
miramax1
12.11.12,15:56
Dobrý deň,

opäť sa na vás obraciam s prosbou, keďže záležitosť okolo výpovede nemám stále doriešenú. Majiteľovi firmy som poslala list, v ktorom som mu písala, že výpoveď považujem za neplatnú z dôvodu, že mi nebola doručená v zmysle § 38 odst. 2 Zákonníka práce.

Tiež som ho upozornila na to, že pri zmene názvu firmy si nesplnil dôležitú povinnosť, že ma najneskôr jeden mesiac pred tým, ako došlo k prechodu práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov, písomne ( som na RD) o podstatných okolnostiach prechodu neinformoval.

Dnes mi prišiel od neho list Dohoda o zmene pracovnej zmluvy( na adresu trvalého bydliska) s dátumom vystavenia september 2011. Chce, aby som ho podpísala a vrátila späť. Samozrejme, že s tým nesúhlasím Mám mu napísať list, v ktorom potvrdzujem, že dňa 12.11. 2012 som bola informovaná o zmene pracovnej zmluvy a zmene názvu firmy a zmene spoluvlastníkov? ˇ

Dnes mi na adresu prechodného pobytu prišiel list do vlastných rúk ( predpokladám, že to opäť posiela výpoveď), ale ja som na danej adrese nebola. Pošta vrátila list späť. Môže mi zamestnávateľ dať výpoveď aj napr. k 15.11., alebo to vždy musí byť len ku koncu mesiaca? Prosím vás, poraďte mi, čo mám urobiť. Ďakujem veľmi pekne.
Tweety
12.11.12,15:59
Dobrý deň,

opäť sa na vás obraciam s prosbou, keďže záležitosť okolo výpovede nemám stále doriešenú. Majiteľovi firmy som poslala list, v ktorom som mu písala, že výpoveď považujem za neplatnú z dôvodu, že mi nebola doručená v zmysle § 38 odst. 2 Zákonníka práce.

Tiež som ho upozornila na to, že pri zmene názvu firmy si nesplnil dôležitú povinnosť, že ma najneskôr jeden mesiac pred tým, ako došlo k prechodu práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov, písomne ( som na RD) o podstatných okolnostiach prechodu neinformoval.

Dnes mi prišiel od neho list ( na adresu trvalého bydliska) s dátumom vystavenia september 2011. Chce, aby som ho podpísala a vrátila späť. Samozrejme, že nesúhlasím s dátumom vystavenia september 2011. Mám mu na daný doklad napísať prevzala dňa a dnešný dátum, alebo mu mám napísať list, v ktorom potvrdzujem, že dňa 12.11. 2012 som bola informovaná o zmene názvu firmy a zmene spoluvlastníkov? ˇ

Dnes mi na adresu prechodného pobytu prišiel list do vlastných rúk ( predpokladám, že to opäť posiela výpoveď), ale ja som na danej adrese nebola. Pošta vrátila list späť. Môže mi zamestnávateľ dať výpoveď aj napr. k 15.11., alebo to vždy musí byť len ku koncu mesiaca? Prosím vás, poraďte mi, čo mám urobiť. Ďakujem veľmi pekne.
AK ho podpíšeš, tak k podpisu dopíš aj skutočný dátum. Výpoveď so spätným dátumom nie je možné dať, takže ak aj bude výpoveď napr. 15.11. a doručená bude napr. 13.12., VD začína plynúť až 1.1.2013.
veronikasad
12.11.12,16:01
Dobrý deň,

opäť sa na vás obraciam s prosbou, keďže záležitosť okolo výpovede nemám stále doriešenú. Majiteľovi firmy som poslala list, v ktorom som mu písala, že výpoveď považujem za neplatnú z dôvodu, že mi nebola doručená v zmysle § 38 odst. 2 Zákonníka práce.

Tiež som ho upozornila na to, že pri zmene názvu firmy si nesplnil dôležitú povinnosť, že ma najneskôr jeden mesiac pred tým, ako došlo k prechodu práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov, písomne ( som na RD) o podstatných okolnostiach prechodu neinformoval.

Dnes mi prišiel od neho list ( na adresu trvalého bydliska) s dátumom vystavenia september 2011. Chce, aby som ho podpísala a vrátila späť. Samozrejme, že nesúhlasím s dátumom vystavenia september 2011. Mám mu na daný doklad napísať prevzala dňa a dnešný dátum, alebo mu mám napísať list, v ktorom potvrdzujem, že dňa 12.11. 2012 som bola informovaná o zmene názvu firmy a zmene spoluvlastníkov? ˇ

Dnes mi na adresu prechodného pobytu prišiel list do vlastných rúk ( predpokladám, že to opäť posiela výpoveď), ale ja som na danej adrese nebola. Pošta vrátila list späť. Môže mi zamestnávateľ dať výpoveď aj napr. k 15.11., alebo to vždy musí byť len ku koncu mesiaca? Prosím vás, poraďte mi, čo mám urobiť. Ďakujem veľmi pekne.
Pošta ešte list určite nevrátila späť, vzťahuje sa naň úložná doba. Preber si ho osobne, ak ti opakovane doručil výpoveď oznám mu doporučene s doručenkou, alebo doruč osobne, že žiadaš o skončenie prac.pomeru dohodou pred začiatkom plynutia výpovednej doby, t.j. 30.11.2012. Výpovedná doba začína plynúť od 1.12.2012.
miramax1
12.11.12,16:22
Ďakujem veľmi pekne za odpovede.
miramax1
03.12.12,20:57
Dobrý deň,
prosím vás, aký mám nárok na dovolenku? Pracovala som od 1.1.2009 do 25. 9. 2009, kedy som išla na PN z dôvodu tehotenstva. Za toto obdobie som si vyčerpala 1 týždeň RD. Na PN som bola do 16.4. 2010. OD 17. 4. 2010 som bola na materskej dovolenke. V súčasnej dobe som na rodičovskej dovolenke. Zamestnávateľ zrušil firmu a ja mám výpoveď z organizačných dôvodov.

Ďakujem.
Xanti
03.12.12,21:09
miramax1
do kedy trvala MD v roku 2010 chýba dátum.

(http://www.porada.sk/member.php?u=160145)
miramax1
03.12.12,21:51
MD trvala do októbra 2010.
veronikasad
03.12.12,21:55
MD trvala do októbra 2010.
Musíš uviesť presný dátum, pretože treba spočítať pracovné dni PN (vrátane sviatkov) pred nástupom na MD + pracovné dni RD. Ak je ich spolu viac ako 100, dovolenku krátiš o 1/12 ročného nároku za prvých 100 prac. dní a za každých ďalších celých 21 prac.dní ďalšiu 1/12 ročného nároku.

MD sa považuje za odpracovanú dobu.
miramax1
03.12.12,22:00
MD trvala do 17. 10. 2010.
veronikasad
03.12.12,22:05
MD trvala do 17. 10. 2010.
76 prac.dní PN + 55 prac.dní RD = krátenie dovolenky o 2/12 ročného nároku
miramax1
03.12.12,22:14
Ďakujem pekne, odpoveď mi pomohla.
bjuty smis
04.12.12,18:52
ahojte, poprosím o radu...
manželka dnes dostala "výpoved "- dohodu o ukončení PP, s dátumom ukončenia PP 7.12.

pobočka fy končí a do piatka sa má presťahovať...
má nárok na 3. mesačné odstupné a v tej dohode je, že je to vyplatia na 3 x, vždy po mesiaci až do konca marca ( samozrejme, na papiery len polovička). Zatial to nepodpísala,lebo fy nemá peniaze a odstupné zatial nevyplatila ani pred 2 mesiacmi prepustenému kolegovi.
zajtra s má stretnúť s vedením, čo jej " hrozí" ked nepodpíše ?? môže niečo stratiť ?
predpokladám, že dostane výpoved podla zákona a odstupné bude v termíne výplaty..
správne ?
aj ked či ho dostane....
mali sme aj veselšie správy pred sviatkamy..
Tweety
04.12.12,18:55
ahojte, poprosím o radu...
manželka dnes dostala "výpoved "- dohodu o ukončení PP, s dátumom ukončenia PP 7.12.

pobočka fy končí a do piatka sa má presťahovať...
má nárok na 3. mesačné odstupné a v tej dohode je, že je to vyplatia na 3 x, vždy po mesiaci až do konca marca ( samozrejme, na papiery len polovička). Zatial to nepodpísala,lebo fy nemá peniaze a odstupné zatial nevyplatila ani pred 2 mesiacmi prepustenému kolegovi.
zajtra s má stretnúť s vedením, čo jej " hrozí" ked nepodpíše ?? môže niečo stratiť ?
predpokladám, že dostane výpoved podla zákona a odstupné bude v termíne výplaty..
správne ?
aj ked či ho dostane....
mali sme aj veselšie správy pred sviatkamy..
Najprv nech fi dá výpoveď a potom sa môže s nimi baviť o dohode na základe tej výpovede. Ak raz podpíše dohodu, pred tým, ako jej oficiálne dajú výpoveď, už nič nedostane. Žiadne odstupné.
drobeceva
04.12.12,19:17
ahojte, poprosím o radu...
manželka dnes dostala "výpoved "- dohodu o ukončení PP, s dátumom ukončenia PP 7.12.

pobočka fy končí a do piatka sa má presťahovať...
má nárok na 3. mesačné odstupné a v tej dohode je, že je to vyplatia na 3 x, vždy po mesiaci až do konca marca ( samozrejme, na papiery len polovička). Zatial to nepodpísala,lebo fy nemá peniaze a odstupné zatial nevyplatila ani pred 2 mesiacmi prepustenému kolegovi.
zajtra s má stretnúť s vedením, čo jej " hrozí" ked nepodpíše ?? môže niečo stratiť ?
predpokladám, že dostane výpoved podla zákona a odstupné bude v termíne výplaty..
správne ?
aj ked či ho dostane....
mali sme aj veselšie správy pred sviatkamy..

veruže smutné...ja tiež "rozdávam" darčeky pod stromček...a úprimne, je mi ľúto.
Nech manželka postupuje tak, ako písala Tweety
bjuty smis
04.12.12,19:34
Najprv nech fi dá výpoveď a potom sa môže s nimi baviť o dohode na základe tej výpovede. Ak raz podpíše dohodu, pred tým, ako jej oficiálne dajú výpoveď, už nič nedostane. Žiadne odstupné.

akurát došla z cvičenia, takže upresním:
výpoveď je podla paragrafu 76,z dôvodu zrušenia prevádzky ku dňu 26.11.2012,s dátumom 3.12.2012,dátum ukončenia pomeru 7.12.2012.Vo výpovedi sa uvádza výplata odstupného a to nasledovne:1/3 k 31.1.2013,1/3 ku koncu februára a 1/3 koncom marca....
ivka70
04.12.12,19:38
akurát došla z cvičenia, takže upresním:
výpoveď je podla paragrafu 76,z dôvodu zrušenia prevádzky ku dňu 26.11.2012,s dátumom 3.12.2012,dátum ukončenia pomeru 7.12.2012.Vo výpovedi sa uvádza výplata odstupného a to nasledovne:1/3 k 31.1.2013,1/3 ku koncu februára a 1/3 koncom marca....

Paragraf 76 je o odstupnom, podla neho nemohla dostat vypoved.
A vypoved musi mat vypovednu dobu, ktora plynie od prveho dna nasledujuceho mesiaca.
Toto jecele domotane.

Takto by bola nanajvys uzavriet dohodu o ukonceni PP podla par. 60 z dovodu zrusenia prevadzky.
Tweety
04.12.12,19:57
akurát došla z cvičenia, takže upresním:
výpoveď je podla paragrafu 76,z dôvodu zrušenia prevádzky ku dňu 26.11.2012,s dátumom 3.12.2012,dátum ukončenia pomeru 7.12.2012.Vo výpovedi sa uvádza výplata odstupného a to nasledovne:1/3 k 31.1.2013,1/3 ku koncu februára a 1/3 koncom marca....
Nie je tam 73? Lebo 76 je o odstupnom. Výpoveď je aj s VD, takže nemôže byť skončenie PP 7.12. Dohodli sa na splátkovom kalendári u odstupného?
bjuty smis
04.12.12,20:12
citujem :
dohoda o ukončení PP
uzavretá podla par.60 zak.práce..
zam. a zam sa dodli, že prac.pomer ......sa končí dnom 7.12.2012.
Ku skončeniu PP dochádza podla par.63, ods.1.pism.a zak. práce.
rozhodnutím zamestnávatela zo dna 26.11.2012 sa ruší prevádzka....
zamest. poskytne zametnancovi odstupné v zmysle par-76. ods.1 - vo výške jeho priem. zárobku za 3. mes., počas ktorých by trvala vypovedná doba podla par.62
...sa dohodli v zmysle par.76. ods.7 zak. práce na vyplatení odstupného nasledovne...vid .príspevok vyššie..( do konca marca..)

omlúvam sa za formu, ale manželka to ani nevzala, len teraz volala kolegovi....
Tweety
04.12.12,20:28
citujem :
dohoda o ukončení PP
uzavretá podla par.60 zak.práce..
zam. a zam sa dodli, že prac.pomer ......sa končí dnom 7.12.2012.
Ku skončeniu PP dochádza podla par.63, ods.1.pism.a zak. práce.
rozhodnutím zamestnávatela zo dna 26.11.2012 sa ruší prevádzka....
zamest. poskytne zametnancovi odstupné v zmysle par-76. ods.1 - vo výške jeho priem. zárobku za 3. mes., počas ktorých by trvala vypovedná doba podla par.62
...sa dohodli v zmysle par.76. ods.7 zak. práce na vyplatení odstupného nasledovne...vid .príspevok vyššie..( do konca marca..)

omlúvam sa za formu, ale manželka to ani nevzala, len teraz volala kolegovi....
No vidíš, to je ale úplne niečo iné, ako si nám tu doteraz napísal. Je to OK.
bjuty smis
04.12.12,20:38
takže sa vrátim k pôvodnej otázke :))

čo sa stane , ak to nepodpíše ? hrozí jej niečo - môže niečo stratiť ?

môže jej to zamestnávatel vyplácat 3 mes. bez jej súhlasu ?? ked že vie, že bývalému kolegovi neplatí...??alebo to má zajtra radšej pospísať ?
Tweety
04.12.12,20:50
takže sa vrátim k pôvodnej otázke :))

čo sa stane , ak to nepodpíše ? hrozí jej niečo - môže niečo stratiť ?

môže jej to zamestnávatel vyplácat 3 mes. bez jej súhlasu ?? ked že vie, že bývalému kolegovi neplatí...??alebo to má zajtra radšej pospísať ?
Ak dohodu o skončení PP podľa §60ZP na základe predchádzajúcej výpovede podľa §63 nepodpíše, ostáva výpoveď s odpracovaním VD, potom nárok na odstupné nie je.
bjuty smis
04.12.12,21:06
išlo nám najmä o tie 3 mesiace vyplácania odstupného....takže bud pristúpi na dohodu podla návrhu zamestnávatela, alebo ju môže nechať - aj napriek zrušeniu prevádzky - nechať ešte 3 mesiace cestovať " na prázdno " - a aj tak jej to vyplácať 3. mesiace

dakujeme za ochotu ( už len aby mal zamestnávatel ochotu vyplatit to odstupné :)))
Tweety
04.12.12,21:32
išlo nám najmä o tie 3 mesiace vyplácania odstupného....takže bud pristúpi na dohodu podla návrhu zamestnávatela, alebo ju môže nechať - aj napriek zrušeniu prevádzky - nechať ešte 3 mesiace cestovať " na prázdno " - a aj tak jej to vyplácať 3. mesiace

dakujeme za ochotu ( už len aby mal zamestnávatel ochotu vyplatit to odstupné :)))
Ak ruší prevádku, tak mu nič iné neostáva len dať výpovede. Kedže nepristúpi na dohodu, ostane počas VD pracovať,(len neviem kde, keď prevádzka bude zrušená) dostane mzdu, ale odstupné už nie.
erla
05.12.12,06:57
keď nesúhlasím s vyplácaním na 3x,musí ma vyplatiť naraz alebo nemusí?prikazuje to nejaký zákon?to je pre mňa podstatné...ďakujem:-)
Tweety
05.12.12,07:41
keď nesúhlasím s vyplácaním na 3x,musí ma vyplatiť naraz alebo nemusí?prikazuje to nejaký zákon?to je pre mňa podstatné...ďakujem:-)
Samozrejme, že aj tu je potrebná dohoda.
elenček
05.12.12,20:38
Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o pomoc.
dňom 27.12.2012 mi končí rodičovská dovolenka. Už od júla sa snažím kontaktovať môjho zamestnávateľa s tým, či ma po skončení RD zamestná alebo prepustí. Stále sú to len výhovorky, že ešte nevie......V pondelok som ho kontaktovala znova, a bola som odbytá s tým, že mi na druhý deň zavolá, že ešte nevie. Na druhý deň som volala ja, no nikto mi to nebral alebo mi odmietli hovor. Je mi jasné, o čo ide. Nechcú mi dať výpoveď a odstupné, ale prácu pre mňa nemajú. Ako to mám riešiť? Na čo mám nárok?
Ak by mi dali výpoveď z dôvodu nadbytočnosti mám nárok na odstupné a výpovednú lehotu?
Ak by mi navrhli dohodu o ukončení prac. pomeru zo strany zamestnávateľa mám nárok na odstupné?
Majú právo mi dať dohodu bez odstupného a výpovednej lehoty?
Vo firme pracujem od 2.11.2001, od 22.1.2008 som na reťazovej RD. Počas MD mi vznikol nárok na dovolenku, ktorú som nevyčerpala, môžem trvať na jej čerpaní po skončení RD od 28.12.2012?
Ak by som skončila čerpanie dovolenky v roku 2013 budú sa ma dotýkať zmeny v novom zákonníku práce platného od 1.1.2013 hlavne čo sa týka odstupného a výpovednej lehoty?/ pre mňa výhodnejšie /
Ďakujem za odpoveď.
veronikasad
05.12.12,22:05
Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o pomoc.
dňom 27.12.2012 mi končí rodičovská dovolenka. Už od júla sa snažím kontaktovať môjho zamestnávateľa s tým, či ma po skončení RD zamestná alebo prepustí. Stále sú to len výhovorky, že ešte nevie......V pondelok som ho kontaktovala znova, a bola som odbytá s tým, že mi na druhý deň zavolá, že ešte nevie. Na druhý deň som volala ja, no nikto mi to nebral alebo mi odmietli hovor. Je mi jasné, o čo ide. Nechcú mi dať výpoveď a odstupné, ale prácu pre mňa nemajú. Ako to mám riešiť? Na čo mám nárok?
Ak by mi dali výpoveď z dôvodu nadbytočnosti mám nárok na odstupné a výpovednú lehotu?
Ak by mi navrhli dohodu o ukončení prac. pomeru zo strany zamestnávateľa mám nárok na odstupné?
Majú právo mi dať dohodu bez odstupného a výpovednej lehoty?
Vo firme pracujem od 2.11.2001, od 22.1.2008 som na reťazovej RD. Počas MD mi vznikol nárok na dovolenku, ktorú som nevyčerpala, môžem trvať na jej čerpaní po skončení RD od 28.12.2012?
Ak by som skončila čerpanie dovolenky v roku 2013 budú sa ma dotýkať zmeny v novom zákonníku práce platného od 1.1.2013 hlavne čo sa týka odstupného a výpovednej lehoty?/ pre mňa výhodnejšie /
Ďakujem za odpoveď.
Ukončenie RD si mala nahlásiť zamestnávatelovi písomne mesiac pred jej ukončením. Počas RD ti zamestnávatel nemôže dať výpoveď. Od 27.12. do 31.12.2012 požiadaj zamestnávatela o čerpanie dovolenky. Ak ti v tomto termíne doručí výpoveď z dôvodu nadbytočnosti, na kopiu výpovede napíš, že žiadaš o skončenie pracovného pomeru dohodou k 31.12.2012 (pred začiatkom plynutia výpovednej doby). Len takto ti vznikne nárok na odstupné. Zbytok dovolenky ti zamestnávatel preplatí v poslednej výplate.

Ak budeš čerpať dovolenku po 1.1.2013 a výpoveď ti bude doručená do 31.12.2012, nárok na odstupné ti nevznikne.
elenček
07.12.12,11:17
Ukončenie RD si mala nahlásiť zamestnávatelovi písomne mesiac pred jej ukončením. Počas RD ti zamestnávatel nemôže dať výpoveď. Od 27.12. do 31.12.2012 požiadaj zamestnávatela o čerpanie dovolenky. Ak ti v tomto termíne doručí výpoveď z dôvodu nadbytočnosti, na kopiu výpovede napíš, že žiadaš o skončenie pracovného pomeru dohodou k 31.12.2012 (pred začiatkom plynutia výpovednej doby). Len takto ti vznikne nárok na odstupné. Zbytok dovolenky ti zamestnávatel preplatí v poslednej výplate.

Ak budeš čerpať dovolenku po 1.1.2013 a výpoveď ti bude doručená do 31.12.2012, nárok na odstupné ti nevznikne.




Ďakujem veľmi pekne za pomoc.Správne si myslím, že mám nárok na 3 mesiace odstupného? Mám nárok na odstupné, ak mi zamestnávateľ ponúkne dohodu o skončení pp z dôvodu nadbytočnosti?
ivka70
07.12.12,11:36
Ďakujem veľmi pekne za pomoc.Správne si myslím, že mám nárok na 3 mesiace odstupného? Mám nárok na odstupné, ak mi zamestnávateľ ponúkne dohodu o skončení pp z dôvodu nadbytočnosti?

Ak dostanes vypoved kvoli nadbytocnosti este v decembri, narok na odstupne ti vznikne len v pripade, ze poziadas este v decembri o ukoncenie PP dohodou z rovnakeho dovodu ako bola vypoved.
Je mozne aj rovno sa dohodnut na ukonceni PP dohodou k 31.12. s tym, ze v nej bude dovod - zrusenie prac. miesta. aj vtedy ti vznika narok na odstupne.
susan 111979
19.12.12,10:00
Chcem sa spýtať, ak dám zamestnancovi výpoveď podľa §63 1a) k 31.12, má odpracované 3 roky- náleží mu 2 mes.výpovedná doba. Môžem mu do výpovede dať aj 3 mesiace VD, i keď v ZP sú len 2? Alebo mi viete poradiť, aký § použiť, aby zamestnanec pracoval do 31.3.2013?
Tweety
19.12.12,11:09
Chcem sa spýtať, ak dám zamestnancovi výpoveď podľa §63 1a) k 31.12, má odpracované 3 roky- náleží mu 2 mes.výpovedná doba. Môžem mu do výpovede dať aj 3 mesiace VD, i keď v ZP sú len 2? Alebo mi viete poradiť, aký § použiť, aby zamestnanec pracoval do 31.3.2013?
K tej výpovedi? Ruší sa prevdzka? Ak áno, môže tento bod byť. K tej VD, tá je daná zákonom, nemôžeš ju predlžiť.(ak nemáte KZ alebo zástupcov zamestn., kde by sa upravila). AK zamestnanec dostane výpoveď a požiada o skončenie PP dohodou pred zač. VD, PP skončí dátumom na dohode.
susan 111979
19.12.12,11:53
K tej výpovedi? Ruší sa prevdzka? Ak áno, môže tento bod byť. K tej VD, tá je daná zákonom, nemôžeš ju predlžiť.(ak nemáte KZ alebo zástupcov zamestn., kde by sa upravila). AK zamestnanec dostane výpoveď a požiada o skončenie PP dohodou pred zač. VD, PP skončí dátumom na dohode.
Áno, ruší sa prevádzka, ale až 31.03.2013.
Tweety
19.12.12,11:55
Áno, ruší sa prevádzka, ale až 31.03.2013.
Tak potom ostáva buď dať výpoveď tak, aby VD začala plynúť vo februári, alebo skončiť dohodou podľa §60 ZP-z dôvodu §63. v marci. VD začne plynúť prvého dňa nasled. mesiaca, po mesiaci, v ktorom bola výpoveď doručená.
marcelaStanakova
17.01.13,06:32
Firma dáva výpoveď zamestnancom § 63 ods. 1 písm. b) zrušenie pracovného miesta potrebovala by som vedieť ako je to teraz po novom v ZP v roku 2013 s odtupným s dvojmesačnou lehotou a z úradom práce a podporou po tejto výpovedi
Tweety
17.01.13,07:11
Firma dáva výpoveď zamestnancom § 63 ods. 1 písm. b) zrušenie pracovného miesta potrebovala by som vedieť ako je to teraz po novom v ZP v roku 2013 s odtupným s dvojmesačnou lehotou a z úradom práce a podporou po tejto výpovedi
Kedže si nenapísala ako dlho u zamestnáv. pracoval , nie je možné dať správnu odpoveď. Na podporu treba vedieť celkovú dobu za posledné tri roky.
marcelaStanakova
17.01.13,10:24
Ano omluvam sa každý pracoval inak mam niektorých ktorý pracovali menej ako rok zaujímajú ma oni pracovali menej ako rok ako to majú z výpovednou lehotou a s odstupným platom?
marcelaStanakova
17.01.13,10:32
Neviem dostať z dátumov, zamestnanec má podpísanú pracovnú zmluvu 1.2.2012 , dostane teraz výpoveď zrušenie pracovného miesta paragraf 63 odst,1 písm. a) podpísanú dňa 31.3.2013 má dvojmesačnú výpoveď aj on alebo ako mám pochopiť dvojemsačnú výpoveď končí aj on 31.3.2013 ? keď uplynie dvojmesačná vypovedná doba ?