eis4
24.10.12,22:43
som na materskej dovolenke a privyrábam si ako predajca českej firmy Dedra-ekologická drogéria. tovar predávam cez internet. princip predaja je ako avon.... ked niekto urobí objednávku,ja objednám a pošlem. províziu mám od 10-25%podla výšky objednávky. . 1 krát sa mi stalo že odo mna chcu fakturu kedže zákazníkom je hotel, čítala som že na fakture má byť ičo a dič. nechcem obísť zákon. len pre istotu sa informujem či sa to naozaj nedá aj bez ičo a dič. vobec sa takýmto veciam nerozumiem. neviem či je protizákonné si takto privyrábať ale asi tieto firmy to maju nejak ošetrené,inak by porušovalo zákon velmi vela ludí:D neoplatí sa mi založiť žisnosť kedže mesačne zarobím 20- 50 eur. dakujem za odpovede
kukučka
24.10.12,20:58
Ak nemáš živnosť, nemôžeš vystaviť faktúru. Napíš do Dedry, ako to majú vyriešené oni. Viem o podobnom predaji jednej slov. firmy, ktorá v takomto prípade pošle s tovarom aj blok z registračnej pokladne.
eis4
24.10.12,21:29
dakujem. to ma nenapadlo
Ankaa7
25.10.12,12:45
Hotel registruj pod seba a nech nakupujú z DEDRY priamo oni pod svojimi údajmi + majú zľavu.