babetka
23.02.06,13:16
Na stránke DR SR je oznámenie o konzultačných dňoch daňových úradov.
ajobs
23.02.06,12:20
Na stránke DR SR je oznámenie o konzultačných dňoch daňových úradov.

Akurát keď pozrieš na DÚ KE IV, tak tam nič nenájdeš. :eek: :mee:
babetka
23.02.06,12:22
No a keby si išiel na KE I.? Zajtra je tam téma DP - daň z príjmov FO a PO. Pochybujem, že sa budú pýtať na príslušnosť k DÚ.
ajobs
23.02.06,12:28
No a keby si išiel na KE I.? Zajtra je tam téma DP - daň z príjmov FO a PO. Pochybujem, že sa budú pýtať na príslušnosť k DÚ.

Ja viem babetka, že tam bude ten konzultačný deň. V predchádzajúcom príspevku som iba uviedol, že napr. DÚ KE IV také nič nerobí.
Inak, ja osobne si myslím, že z uvedenej problematiky mám celkom solídne vedomosti - dnes som to môjmu kmeňovému DÚ KE IV opäť dokazoval. :D :D :D
cepeva
23.02.06,12:44
Ja som to na stranke danoveho uradu takisto videla, ale v Nitre tam tiez nic nebolo - ani na jednom DU :)
Jozefsp
23.02.06,14:59
Na DÚ v Dolnom Kubíne to včera fungovalo. Bolo to k vyplňovaniu daňových priznaní. A Ing. Bušová odpovedala aj na iné témy (ak vedela).
babetka
23.02.06,15:01
Na DÚ v Dolnom Kubíne to včera fungovalo. Bolo to k vyplňovaniu daňových priznaní. A Ing. Bušová odpovedala aj na iné témy (ak vedela).

A ako to prebieha? Rozpráva pre všetkých hromadne a potom odpovedá na otázky?
Tweety
23.02.06,15:04
Ja viem babetka, že tam bude ten konzultačný deň. V predchádzajúcom príspevku som iba uviedol, že napr. DÚ KE IV také nič nerobí.
Inak, ja osobne si myslím, že z uvedenej problematiky mám celkom solídne vedomosti - dnes som to môjmu kmeňovému DÚ KE IV opäť dokazoval. :D :D :D
Tóno,
si registrovaný na nesprávnom DÚ.:) :cool: :)
ajobs
23.02.06,15:25
Tóno,
si registrovaný na nesprávnom DÚ.:) :cool: :)

Maja, čo už urobím, mám asi blbé bydlisko.:eek: :D :D
Tweety
23.02.06,15:28
Maja, čo už urobím, mám asi blbé bydlisko.:eek: :D :D
Skôr blbý DÚ.:p