scorp
25.10.12,13:12
Zdravim poradu. Chcem vyhodit stb (krabicu aj ovladac), lebo UPC ponuka CA kartu. Podmienkou je, aby telka mala dvb-c tuner. Ma niekto skusenost, ci karta moze fungovat v plazme LG 42PJ550. Slot PCMCIA na kartu tam fyzicky je. Odpoved zo zakaznickej podpory LG je: podpora dvb-c nebola urcena pre Slovensko (!!!), ale podla manualu atd atd atd...ak si nastavim Svedsko alebo Finsko tak by to malo chodit... Poradite ? Dakujem.
misoft
25.10.12,20:57
Neviem, ako to myslia - ale ja mám v Samsungu CA modul (+ karta :D) a nemusel som špekulovať o nejakej podpore. CA modul je malý STB v telke - DEKÓDER - o ostatné sa postará DVB-c tuner (tomu je jedno, či je slovenský UPC, alebo fínsky - hlavne že má frekvenčný rozsah od -do a naladí stanice).
Drbni ho tam, daj hľadanie káblových staníc v menu telky (aj analóg ti chytí na telke) a je to.

BTW: CAM som zakúpil hneď ako bola možnosť (a to ešte vraj neboli certifikované pre slovenský UPC a telky s DVB-C tunerom) a išiel ihneď po zasunutí - vyhľadal a naladil cez 130 TV + 13 rádií.
scorp
26.10.12,05:32
Diky. Tak nejak som si to myslel, duplom som rad ked to niekomu fachci. Vcera bez CA karty som chytil celu ponuku UPC, samozrejme isli len tie, ktore su v zakladnom baliku. Teda ak tam vrazim kartu, malo by to slapat. Este raz diky.